Menu strony
Transport towarów

Kilka zdań o spedycji

Wymiana handlowa to ogromna gałąź gospodarki, która prowadzi do generalnego rozwoju. Ludzie na całym globie oddają ogromne pieniądze, kupując rozmaite towary. Robią to również wielkie firmy, a także państwa i koncerny międzynarodowe. Każdy czegoś chce. Ludzie od prawieków wymieniają się towarami. A gdy nie możemy dokonać tego samemu, kupiony towar trzeba przywieźć w miejsce przeznaczenia.
Reklama outdoorowa

Reklama na billboardach

Jednym z często wykorzystywanych sposobów na reklamowanie określonej marki jest zastosowanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych wymiarach, wykorzystywane na zewnątrz obiektów. Jest to jeden z bardziej typowych elementów wyglądu wielkich metropolii, podobnie jak neony. billboardy często są wyposażone w lampy, dzięki czemu są czytelne również nocą. Ten typ reklamy bywa bardzo efektywny, z uwagi na wymiary.
Pieniądze

Zakupy nowej generacji

Kolejki na poczcie albo ajencjach pocztowych skutecznie zniechęcają nawet najwytrwalszych entuzjastów tradycyjnych sposobów płatności. Okresy, gdy płatności dokonywało się tylko przy okienku pocztowym się skończyły. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ obecnie jesteśmy w stanie opłacać należności za zakupy bez wychodzenia z domu i co godne podkreślenia– zupełnie za darmo.
10 zł

Czego można się spodziewać, podczas gdy korzysta się z usług firmy windykacyjnej?

Kiedy skorzysta się z usług firmy windykacyjnej to nade wszystko można liczyć na duży profesjonalizm. Osoby, które tam pracują troszczą się bowiem o to, by mieć do zaoferowania klientom to, co najlepsze. Dzięki temu nie będzie również niebezpieczeństwa, że coś będzie zrobione nieodpowiednio.
technologia LED

Ekran w technologii led - istotne fakty

W obecnych czasach w sprzedaży można zauważyć coraz więcej towarów, usług, ciągle oryginalnych ofert operatorów sieci komórkowych czy telewizji satelitarnych. Fabrykanci, usługodawcy pragnąc dotrzeć do jak najszerszej rzeszy ewentualnych użytkowników, ogłaszają się używając do tego telewizję, radio, czasopisma, internet, telebimy LED.
Pieniądze

W wielu sprawach pomoże nam adwokat Warszawa

Starczy wprowadzić windykacja Warszawa aby trafić na właściwych ludzi

Jeśli zastanawiamy się, w jaki sposób możemy zadziałać aby uzyskać należne nam finanse, to trzeba przeczytać o ewentualności przesyłania różnego rodzaju wezwań.
sala konferencyjna

Gdzie zarezerwować firmowe szkolenie?

Biurko we współczesnej korporacji to dla wielu absolwentów ogromne marzenie. Chociaż taka praca jest przez mnóstwo osób krytykowana, to jednak uosabia ona wielkomiejski styl. Praktycznie okrągły dzień spędzamy w biurze. Śniadania oraz obiady spożywamy w korporacyjnej jadłodajni albo ze współpracownikami na mieście. Czasami również spotykamy się z przyjaciółmi z pracy w kawiarni lub pubie już po pracy. Bardzo popularne są imprezy firmowe, na których jesteśmy w stanie bez skrępowania porozmawiać z dyrektorem, a nawet wypić z nim drinka.

Co mogą zrobić złe dane ze sprawozdań

Przeglądy zakładów ubezpieczeń ujawniły m.in. odchylenia w zakresie zasad rachunkowości i sporządzania sprawozdań finansowych.

Zgodnie z raportem z 19 października o stanie sektora ubezpieczeń po II kwartałach 2011 roku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego w ramach przeprowadzonych inspekcji stwierdzono problemy m.in. w zakresie zasad rachunkowości oraz sporządzania sprawozdań finansowych zakładów ubezpieczeń.
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Ponad 50 lat temu stworzono marketing. Od tej chwili badacze akademiccy starają się tworzyć nowe podstawy teoretyczne, a fachowcy w przedsiębiorstwach oraz w wyspecjalizowanych agencjach zajmują się realizacją. Dzisiaj każda działalność biznesowa, która chce rozwijać się dobrze, musi skutecznie zajmować się dziedziną szeroko rozumianej promocji.
praca

BHP - główne wiadomości

Z określeniem bezpieczeństwa i higieny pracy (skrótowo BHP) można się spotkać niezwykle często. Skrót ten został stworzony i wdrożony dłuższy czas temu i używany jest w bardzo wielu zróżnicowanych lokalizacjach i okazjach. Określenie to obejmuje zbiór konkretnych zapisów prawnych, dotyczących reguł bezpiecznej i właściwej pracy fabryce czy innych zakładach. Punkty BHP stosują się w zasadzie do każdego miejsca, w którym znajduje się spora liczba osób przez określony czas.