Menu strony
Lokalizator internetowy Zumi

Jak zmieniało się Zumi.pl

Zumi.pl zostało zaprezentowane w sieci w kwietniu 2007 roku. Od tego czasu rozwinęła się nie tylko tradycyjna wersja serwisu ale powstała również ta na urządzenia mobilne. Wyszukiwanie miejsc czy usług typu: deweloper Łódź, deweloper Warszawa nigdy nie było tak łatwe!

Flexicurity - sprawdź czy to coś dla Ciebie

Flexicurity ma w Polsce zagwarantować stabilność zatrudnienia i możliwość rezygnacji z pracownika w firmie. Ludzie mają być lepiej przygotowani, aby mogli ekspresowo zmienić pracę. Czy koncepcja z Danii w Polsce zda egzamin? W Hiszpanii w której zastosowano ten system stopa bezrobocia sięga 25%. - Bierzemy jedynie fragment z założeń tego modelu, które akurat nam pasują, realizacja go w taki sposób nie ma sensu - mówi profesor Witold Orłowski.
Naklejki na ścianę

Naklejki na szkło dla każdego

Naklejki na szyby to oryginalny i stosunkowo tani sposób na skuteczną reklamę firmy czy działalności gospodarczej, któremu warto się przyjrzeć bliżej. Współcześnie wielką ilość trudności z kwestiami biznesowymi firmy są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani fachowcy od reklamy oraz działań marketingowych. Zdecydowanie należy odwiedzić kilka firm zajmujących się taką działalnością, aby mieć ogromne rozeznanie.
wspaniałe pomysły na wspieram.to

Social lending Dowiedz się więcej o tym

Crowdfunding, nazywany także finansowaniem społecznościowym, to zjawisko ciągle raczej nowe w Polsce. Oparte jest na obserwacji, że użytkownicy Internetu tworzą bardzo dużą grupę ludzi, gotowych do pomocy w rozmaitych ciekawych sprawach. Crowdfunding polega na dofinansowywaniu określonych przedsięwzięć przez tę właśnie grupę użytkowników. Podstawowym wyznacznikiem tego systemu jest to, że każda osoba indywidualnie wyznacza wysokość dotacji. Nie od dziś bowiem wiadomo, że często nawet nieduże sumy okazują się znaczące dla firmy. Każde przedsięwzięcie zamieszczone na platformie crowdfundingowej ma wyznaczony pułap, do którego mają dojść ofiarowane środki w wyznaczonym okresie. Przedsięwzięcia, które bardzo przypadły do gustu użytkownikom, często tę wyznaczoną kwotę przekraczają wielokrotnie.
wyjazd integracyjny

Jak zarazem znakomicie zapoznać ze sobą pracowników i wprowadzić przyjemną atmosferę w firmie

W dzisiejszych czasach wielu biznesmenów prowadzących duże i średnie spółki wie, jak cenna jest zadowalająca komunikacja pomiędzy pracownikami. Bez niej ciężko o doskonałe zarządzanie firmą i prawidłowe wywiązywanie się z zadań. Najlepsza sytuacja to taka, kiedy pracownicy lubią swoją pracę i chętnie przykładają się do obowiązków.
Biznesmeni

Szybkie i proste wykonanie deklaracji skarbowej - oprogramowania osiągalne online

Dla każdej osoby rozpoczęcie roku kalendarzowego wiąże się z koniecznością oddania deklaracji podatkowej. Nie sposób ukryć, że wykonanie jej samemu jest raczej skomplikowane i potrzebuje odpowiedniej wiedzy.

Wynajmowanie maszyn, które pozwoli konkretnej firmie uzyskać większe sukcesy na rynku.

Wynajęcie urządzeń, które umożliwi konkretnej firmie uzyskać znaczne sukcesy w branży jest dla tego typu firm sporą okazją do tego, aby miały możliwość one się rozwijać. Znacznie więcej usługodawców oferuje tego typu możliwości, gdyż mają świadomość, iż na brak klientów nie będzie trzeba narzekać.
podatek

Nie zapomnij rozliczyć się z dochodowego podatku (PIT) za bieżący rok

Wszelki osiągany prawnie zysk, niezależnie od tego czy jest to profit z pracy zawodowej, z renty albo też z emerytury musi pozostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, inaczej w Pit 2016.
sprzątanie mieszkania

Zakłady sprzątające cieszą się wysoką popularnością tak samo u klientów firmowych, jak i indywidualnych

Nie można ukryć, że porządkowanie jest jednym z obowiązków, które potrafi pochłonąć gro czasu i niewiele osób za nim przepada. Po męczącym dniu pracy każdy myśli o wypoczynku, dlatego obraz sprzątania mieszkania nie napawa nas pozytywnie. Z tego powodu tak dużym wzięciem cieszą się firmy sprzątające, jakie proponują swoje usługi tak samo ludziom prywatnym, jak i firmom.
Studenci w sali wykładowej

Które kierunki studiów są dziś szczególnie warte uwagi? Umiejętności, które są doceniane przez pracodawców.

Jak wiemy, studia dają nam szansę rozwoju jak też otrzymania wymarzonej pracy. Chociaż możemy wyróżnić mnóstwo dziedzin, jakie wymagają wykształcenia wyższego, należy zastanowić się, jakie kierunki opłaca się studiować szczególnie. Wraz z rozwijającą się integracją europejską na dzisiejszym rynku pracy kształtuje się bardzo duże zapotrzebowanie na osoby, jakie sprawnie władają językami obcymi.