Menu strony
Teczki ofertowe

Jak reklamować swoje przedsiębiorstwo

Co krok ostatnimi czasy natykamy się na reklamy. Są wszędzie i w każdej możliwej formie. Od ogromnych billboardów na ulicach, przez citylighty, duże strony w czasopismach, breloczki czy innego typu przedmioty Jeżeli mamy firmę, która zajmuje się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamowym są teczki ofertowe.
Sala konferencyjna, sufit podwieszany

Droga ku lepszemu z PRINCE2

PRINCE2 – niejedna osoba poruszająca się w środowisku biznesowo-ekonomicznym spotkała się z tą nazwą. Niestety nie wszyscy wiedzą co to tak właściwie jest? Dlaczego warto odbyć szkolenie PRINCE2? Jeśli chcecie Państwo poznać odpowiedzi na to oraz inne dotyczące tego zagadnienia pytania zapraszam do przeczytania zamieszczonego niżej artykułu.
praca

Internet oferuje nowe możliwości na szukanie pracy

Internet to obecnie jedno z najważniejszych miejsc poszukiwania pracowników. Dla osób szukających pracowników stanowi zaplecze ewentualnych pracowników, zaś dla ludzi którzy są w trakcie szukania pracy jest kopalnią publikacji, którą odkrywamy bez wychodzenia na zewnątrz. Codziennie na polskich stronach www pojawia się wiele najświeższych ofert pracy.
program PIT

Nie martw się zaległościami – rozlicz własny pit w 2016 roku i ze spokojem zajmij się tym, za czym faktycznie przepadasz

Przekładanie obowiązków na później dotyczy wielu Polaków, ale przed pewnymi kwestiami nie da się uciec. Wymijanie szerokim łukiem miejsc, w jakich należy rozliczyć swój pit jest nad wyraz popularne do chwili, aż wybija ostatnia godzina, by to uczynić. Skutki pasywności oraz niedoręczenia rozliczenia podatkowego nie są przyjemne i zamiast o nich myśleć, lepiej skoncentrować się na swoim obowiązku i wreszcie mieć go z głowy. Każdy dobry obywatel wie, że program do rozliczenia pit 2016 może pomóc w szybkim oraz skutecznym rozwiązaniu kłopotu. Bierzmy się więc do pracy.
autobus komunikacji miejskiej

Reklama bodziec napędowy a także uniwersalny przekaz XXI wieku.

Czym była reklama? A więc tak popularne w współczesnych czasach słowo swoje źródło ma w starożytnych czasach. Reklama to nic innego jak perswazyjny przekaz informacji odnośnie wyrobu lub usługi, który ma za cel przekonanie prawdopodobnego interesanta do zakupu danego produktu. Jednak nie o historii chciałabym mówić tylko o oddziaływaniu reklamy na bytowanie obecnego świata. Obecnie stosujemy bardzo dużo form reklamy. Jednak jeszcze muszę powrócić do historii, by według dat uporządkować przeróżne rodzaje reklam.
certyfikat

Co certyfikat ISO powinien znaczyć dla konrahentów firm?

Wiele mówi się na temat certyfikatów ISO. Właściciele bardzo starają się, by go zdobyć. Ale czy zdajemy sobie sprawę z tego czym on tak naprawdę jest? Jakie daje apanaże nam, użytkownikom? Zastanówmy się...
firma

Jak sprawdzać co o nas piszą inni

Jeżeli prowadzimy firmę, to pragniemy posiadać świadomość, iż jest ona bezpieczna, że nikt obcy nie dostanie się na jej teren, a co się z tym łączy, że nie zrobi zniszczeń na naszym majątku. Tymczasem w sklepach właściciele pragną mieć pewność, że klienci zapłacą za wszystko co wybiorą oraz iż nie będzie u nich żadnych kradzieży. Właśnie dlatego coraz częściej wynajmowana jest ochrona.
Gazeta.ie

Podatki i bezrobocie w Irlandii

Jeśli pragniesz zacząć pracę w Irlandii, mój lapidarny tekst bez wątpienia będzie dla ciebie użyteczny. Przeczytaj zatem go uważnie i obierz kierunek na sławne Cliffs of Moher i Dublin!
Mocne wejście Twojej firmy

Pomoc dla firmy - nowoczesne podejście do biznesu

Kultura organizacji to istotne pojęcie, które ocenia klimat, system wartości i norm w firmie. Formuje się samoistnie, ale może ulec wpływowi ze strony kadry zarządzającej. Ogólnie zależy od takich czynników, jak nastawienie pracowników, podział zadań i techniki motywowania
Praca przy komputerze

Mobilne rozwiązania do zarządzania firmą

Nowoczesna bizneswoman lubi mieć swoją działalność zawsze „na oku”. Jeśli przy tym chce zaoszczędzić na kosztach związanych z usługami informatycznymi, dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z oprogramowania w chmurze i wybór modelu SaaS.