Menu strony
4 Results

4 RESULTS - postaw na rezultaty

Jeśli stwierdzisz, że twoja firma nieco "zwolniła" lub potrzebuje świeżego spojrzenia i wskazania nowych możliwości rozwoju postaw na porady ekspertów i przekonaj się czym jest profesjonalny consulting

Zawieszenie działalności gospodarczej

Przedsiębiorca, który ma zawieszoną firmę, składa roczne zeznanie podatkowe. Przedsiębiorcy niezatrudniający osób mogą zawieszać prowadzoną działalność gospodarczą na czas od 30 dni do 24 miesięcy. Chwilowe wstrzymanie firmowej pracy nie wyłącza obowiązku złożenia rocznego zeznania podatkowego.
Domeny to wizytówka twojej strony

Jaka będzie najlepsza domena

Liczba odsłon naszej strony w siei zwykle zależy w znaczącym stopniu także od jej adresu. Jeśli jest prosty do zapamiętania, powiązany z branżą w jakiej działamy i odpowiednio krótki, będziemy mieć większe szanse, że potencjalny użytkownik ją zapamięta, nawet jeśli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.

Single na swoim

Rynek budowlany w mieszkaniach dla singli nie widzi nic dziwnego. Co więcej, ta grupa społeczna jest bardzo doceniana przez developerów. Single postrzegani są jako ludzie sukcesu, nastawieni na karierę, a co za tym idzie - na pieniądze. Czy jest to jednak regułą?
Komputer all-in-one Wind AE2220

System ERP może być remedium dla przedsiębiorstwa

W przypadku kiedy dobieramy oprogramowanie dla przedsiębiorstw na ogół kierujemy się typem działalności gospodarczej, jaka jest prowadzona. Innym istotnym czynnikiem są priorytetowe cele jakie stawia sobie dane przedsiębiorstwo. W sytuacji, kiedy wynikną trudności z dokonaniem wyboru oprogramowania, pomocni mogą być fachowcy z dziedziny informatyki. Dobrym rozwiązaniem może być też poszukanie pomocy u osób posiadających doświadczenie związane z oprogramowaniem do komputerów. Wybór odpowiedniego programu z dość dużej oferty jaka jest proponowana, to najpoważniejszy moment w projekcie usprawnienia pracy przedsiębiorstwa.
sprzątanie biura

Aby dbać o ład w swoim zakładzie możesz wynająć firmę sprzątającą

Każda firma oraz zakład produkcyjny potrzebuje człowieka, który zadba o porządek na terenie budynku. Jeżeli przedsiębiorca nie chce najmować osoby sprzątającej na stałe, ma możliwość skorzystać z innej alternatywy i zdecydować się zatrudnić firmę sprzątającą. To rozwiązanie jest wygodne i oszczędne.
praca

Outsourcing usług

Kilkanaście lat temu księgowy w strukturze firmy był absolutnie kluczową osobą nie do ruszenia. Teraz nierzadko firmy decydują się na usługi księgowe i finansowe realizowane przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac to okazja przede wszystkim do zmniejszenia kosztów firmy.
Przedsiebiorstwo

Sposoby zapisu danych a elektroniczny obieg dokumentów

W każdej firmie ważne jest, aby w pozyskiwanych papierach panował ład i przekaz wszystkich informacji odbywał się skutecznie. Liczne wzory różnego rodzaju pism powinny być dostępne zawsze, dlatego elektroniczny obieg dokumentów pomaga lepiej rozłożyć kategorie złożonych pism.
sawa wilanów opinie

Wyszukiwarka ofert deweloperskich

Od niedawna działa w internecie porównywarka cen mieszkań i inwestycji deweloperskich. Wchodząc na e-deweloperzy.pl mamy możliwość wskazania np. miejsca inwestycji - dzięki temu możemy łatwo wybierać interesujące nas oferty z kategorii mieszkania deweloperskie Kraków, Łódź czy nawet w zawężeniu do wybranej dzielnicy. Dzięki wyszukiwarce możemy szybko porównać nie tylko ceny inwestycji deweloperskich prowadzonych w wielu miastach ale także zestawić powierzchnię i rozkład mieszkań bądź domów zgromadzonych w serwisie.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Usprawniamy obieg faktur

Ogarnął Cię fakturowy chaos? Twoi pracownicy poświęcają za dużo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z wcześniej zadanych pytań jest twierdząca sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.