Menu strony
Public Relations

Czym właściwie jest PR?

Branża PR narodziła się parę dziesięcioleci temu, teraz cieszy się największym zainteresowaniem. Mimo to ciągle wiedza zwykłych ludzi o tej dziedzinie jest mała. Ludzie nie wiedzą, czym tak w sumie trudni się agencja public relations. Wielu utożsamia pojęcie public relations z normalną reklamą, lub, co najgorsze, z propagandą.
czujniki przepływu

Zawód - automatyk?

Duży odsetek badaczy od spraw gospodarczych twierdzi, że na rynku jest za mało specjalistów z różnych fachów. Jest to wynikiem tego, że aktualnie jest zbyt wielka presja na zaliczenie studiów magisterskich. Szkoły zawodowe przestały istnieć.
Sklep

Sklep świetnym sposobem na dochodowy biznes- sprzedaż polskich produktów gwarancją sukcesu naszej firmy jak również satysfakcji naszych klientów

Większość z nas planując założenie działalności gospodarczej myśli o handlu. Na pewno jest to bardzo dobry sposób na rozpoczęcie własnego biznesu, szczególnie jeśli mamy dobry pomysł oraz motywację do działania.
odbitka - firma

Jakiej pracy poszukują studenci technicznych kierunków studiów?

Jak wiadomo, dziś nie narzekającym na popularność zawodem, jakiego z powodzeniem możemy uczyć się pobierając nauki na uczelniach technicznych, jest praca programista php.
w biurze

Oprogramowanie SAP jako największy i najdłużej obecny na rynku system informatyczny

System SAP to największy i najdłużej znajdujący się na rynku zintegrowany system informatyczny zarezerwowany do skutecznego pomocy rządzenia przedsiębiorstwem. Rozwiązania SAP jest najczęściej typowany systemem informatycznym przez firmy na świecie, jak również w naszym kraju.
finanse

Metody prowadzenia audytu finansowego

Przetestowany, a więc polecany przez wielu audyt finansowy to znakomita opcja dla potrzebujących profesjonalistów. Jest to pewnego typu badanie sprawozdania finansowego, jakie obejmuje dokładną analizę kolejnych procedur oraz testów. Dzięki audytowi pojawia się szansa dokładnego określenia między innymi wartości sprzedaży czy poziomu zobowiązań. Duże znaczenie mają wówczas także środki pieniężne, które pod żadnym możliwym względem nie mogą zostać zniekształcone.
kobiety

Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa

ING Życie to firma z wieloma latami tradycji, dużym doświadczeniem i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Te wszystkie plusy nie pojawiły się same. ING Życie szkoli licznych specjalistów w swojej dziedzinie.
rodzina na swoim kredyty

Ostatni dzwonek przed zmianami w Rodzinie na Swoim

Od początku kwietnia tego roku wejdą w życie przyjęte przez rząd zmiany w programie dopłat do kredytu (Rodzina na Swoim). Najważniejszą z nich jest wykluczenie z programu rynku wtórnego. Obecnie aż 60% kredytów udzielanych było właśnie dla wsparcia takich transakcji, co po wejściu w życie zmian nie będzie już możliwe.
Szara strefa

W jakim celu robi się o kontrolę ?

Burzliwy okres kryzysu gospodarczego może zatopić dużo pozornie dynamicznych działalności. Ważne jest rzecz jasna zwykłe szczęście, ale nie wolno zapominać też o bezbłędności w księgach. Nierzadko pomyłki w prowadzeniu ksiąg mogą uczynić, że przedsiębiorstwo wpada w problemy na rynku.
hotel

Dobre strony najmu mieszkania za pośrednictwem zarządcy

Serdecznie zachęcamy każdego, kto ma nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert przedsiębiorstw trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce stosunkowo nowe i póki co niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi lokalami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej rzecz ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania lokalem przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to jednak tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela nieruchomości.