Menu strony
wspaniałe pomysły na wspieram.to

Social lending Dowiedz się więcej o tym

Crowdfunding, nazywany również finansowaniem społecznościowym, to zjawisko ciągle stosunkowo nowe w kraju. Opiera się na założeniu, że internauci tworzą bardzo dużą grupę ludzi, zdolnych do pomocy w różnych ciekawych sprawach. Crowdfunding polega na dofinansowywaniu wybranych przedsięwzięć przez tę właśnie rzeszę użytkowników. Podstawowym wyznacznikiem tego systemu jest to, że każdy chętny dowolnie wybiera wysokość dofinansowania. Od dawna bowiem wiadomo, że często nawet nieduże sumy okazują się kluczowe dla przedsięwzięcia. Każde przedsięwzięcie zamieszczone na platformie crowdfundingowej ma określną granicę, do której mają dojść podarowane środki w wyznaczonym okresie. Projekty, które bardzo spodobały się użytkownikom, nierzadko tę wyznaczoną granicę przekraczają kilkakrotnie.
Gazeta.ie

Podatki i bezrobocie w Irlandii

Jeśli pragniesz zacząć robotę w Irlandii, ten oto lapidarny tekst z pewnością stanie się dla ciebie użyteczny. Przeczytaj więc go dokładnie i ruszaj na piękne Cliffs of Moher i Dublin!
nowoczesne biuro rachunkowe

Fachowe biuro rachunkowe. Jak wybrać i na co zwracać uwagę? Podstawowe wskazówki

Niejednokrotnie współczesne prawo rachunkowe przekształca się tak szybko, że sporo przedsiębiorstw nie poradzi sobie z tym problemem. Wówczas poszukuje wsparcia w postaci fachowców, a to oferuje biuro rachunkowe Olsztyn. Biura takie zajmują się szeroko pojętą rachunkowością, mianowicie gromadzą rejestrację w celach rozliczeniowych oraz organizują wszelką dokumentację, jaka odzwierciedla przychody firmy. Jest to jedna z wielu propozycji, którą posiadają punkty księgowe, jako że rynek wymusza spory wachlarz usług w tej branży. Do najbardziej powszechnych usług należałoby wliczyć gromadzenie dokumentacji kadrowej, zmiany w dokumentach czy pomoc w wyborze rodzaju opodatkowania.
kalkulator

Parę ważnych spraw dotyczących kilometrówki, wystawiania faktur i nabycia wewnątrzwspólnotowego

dużo osób w dzisiejszych czasach dużo czynności służbowych, wykonuje poza miejscem swojej pracy. Łączy się to niekiedy z różnorodnymi kosztami, jednakże głownie należy inwestować w paliwo, szczególnie kiedy stosuje się do tego swój prywatny samochód.
skarbonka

Lojalność klienta zawsze w cenie

Grubość naszych portfeli rośnie w szybkim tempie. Nie od nadmiaru gotówki, niestety. Oprócz papierowych banknotów i pobrzękujących drobnych, coraz częściej portfel wypełnia coś innego. I żeby to były, chociaż karty kredytowe. Też nie. Przeważnie to kolejne karty do supermarketów, które mają z nas zrobić przykładnego klienta. Dzięki temu kawałkowi plastiku to w tym, a nie winnym sklepie, mamy zrobić zakupy, to w tym a nie w innym miejscu zakupimy czasopismo to na wybranej stacji zalejemy samochód, to u tego operatora zakupimy usługę internetową , to w tym banku weźmiemy gotówkę, to do tego kina pójdziemy, a nie do drugiego. Dlaczego?
praca

Outsourcing usług

Jakiś czas temu księgowy w przedsiębiorstwie to jedno z pierwszych obsadzanych stanowisk. Dziś nieraz firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac pozwala przede wszystkim oszczędzić pieniądze firmy.
konferencja

Kilka przydatnych porad dla ludzi, którzy będą szukać sali na zorganizowanie konferencji czy szkolenia

W niejednej firmie co jakiś czas może się pojawić potrzeba organizacji jakiejś konferencji czy szkolenia. Niekiedy sprawa zostanie rozwiązana tak, że zwyczajnie zajmuje się jakąś salę w siedzibie firmy i tam po prostu wszystko się odbywa. Jednak jeżeli w firmie nie będzie odpowiedniej sali lub z jakiś powodów zapadnie decyzja, że jednak korzystniej będzie to zorganizować poza siedzibą, to konieczne może być znalezienie jakiejś sali.
księgowość internetowa

Dlaczego warto zaufać internetowej księgowości

W dzisiejszych czasach duże ilości kłopotów ze sprawami biznesowymi i tymi powiązanymi z księgowością mogą pomóc rozwiązywać wykwalifikowani specjaliści ,a także urządzenia. Wiele z nich może pomóc w tak zwanej małej księgowości.
szkolenie dla kadry menedżerskiej

Usługi dla przedsiębiorstw: przegląd komfortowych sal komputerowych

Im istotniejsze jest dla nas jakieś zebranie biznesowe, tym bez wątpienia bardziej zależy nam na tym, by wypadło ono rzeczywiście wspaniale oraz abyśmy przedstawiali się podczas niego na profesjonalistów. Dlatego właśnie znacznie częściej prezesi firm, w czasie organizowania tego typu spotkań najmują sale konferencyjne Wrocław na przykład posiada ich dużo w własnej propozycji.
podatki

Program PIT 2015 do pełnienia zeznań podatkowych za 2014 r.

Rozpoczęcie roku, to gorący okres rozliczeń z fiskusem. Nikt nie kocha podatków i rozliczeń rocznych, niemniej z programem pit 2015 swobodnie, krok po kroku zrealizujemy swój formularz w łatwy i pewny sposób.