Menu strony
krajobraz - firma

Buduj powodzenie swego przedsiębiorstwa wykorzystując odpowiednie narzędzia, to przekłada się na realne zyski

Początkujący przedsiębiorcy stają przed trudnym zadaniem budowania sukcesu swej jednostki. Początki przeważnie są bardzo trudne, ponieważ nie posiada się jeszcze stałych klientów i wyrobionej renomy. Pomyślnie istnieją przydatne narzędzia, które można wykorzystać, aby przyciągnąć do siebie odbiorców.
długopisy kije golfowe

Gadżety jako doskonały nośnik reklamy, czyli jak się promować, aby zdobyć oddanych zleceniodawców

Reklama, o której marzą przedsiębiorcy musi być przede wszystkim skuteczna. Zarówno handlowcy, jak i menedżerowie salonów fryzjerskich chcą, żeby klienci pojawili się w danym sklepie czy salonie, a później, by wracali pod podany adres. Zatrzymanie, czy dokładniej przywiązanie do siebie usługobiorcy staje się priorytetem, bowiem konkurencja wcale nie próżnuje. Dodatkowo trzeba także bez przerwy budować pozytywny wizerunek firmy.
notowania giełdowe

Jak zainwestować na giełdzie żeby zarobić a nie stracić?

Inwestowanie oraz granie na giełdzie cieszy się w dzisiejszych czasach dużą popularnością. Prawdą jest to, iż na giełdzie można istotnie wiele zarobić, wizja ta na pewno jest niezwykle zachęcająca. Jednakże oprócz sporych zysków zdołają nas również spotkać ogromne straty, toteż warto dowiedzieć się, jak inwestować na giełdzie, aby zarobić a nie stracić.
pracownicy

Kluczowe zagadnienia odnoszące się do osób posiadających pracę

Prawo podatkowe powinno okazać się niezwykle interesujące dla wielu osób, które chcą zorientować się w swojej bieżącej sytuacji prawnej. Obecnie wciąż nie każdy zdaje sobie sprawę, na czym polega różnica typu netto-brutto i w jaki sposób prowadzi się tego rodzaju przeliczenia. Niektórzy korzystają z pomocy profesjonalnych biur rachunkowych, a inni bazują na wskazówkach znalezionych w wirtualnej przestrzeni.
Obliczenia księgowe

Podatek w umowie o dzieło, sprzedaż wysyłkowa oraz potrącenie vat od paliwa - przydatne porady

Umowa o dzieło nie jest oskładkowana, nie powinno się więc odprowadzać składek na ubezpieczenie zdrowotne lub społeczne. Jednakże konieczne jest odprowadzanie od tego typu umowy podatku.
dokumenty

Informacje o różnych kwestiach formalnych z jakimi wszyscy stykają się na co dzień.

Każdy z Nas będzie mieć do załatwienia różnego rodzaju zagadnienia w urzędach. Abstrahując od faktu, czy prowadzi się firmę, bądź nie. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie w życiu będziemy i co musimy wyjaśnić. Informacje o przeróżnych kwestiach formalnych z jakimi obywatele mogą zetknąć się na co dzień dobrze będzie wobec tego poznawać regularnie, a przede wszystkim zorientować się, czy w tym zakresie nie dojdzie do jakichś aktualizacji.
Biuro rachunkowo księgowe

Pomoc przy rocznym rozliczeniu?

Pierwsze miesiące nowego roku oznacza dla każdego przedsiębiorcy okres wzmożonej pracy. Jest to bowiem pora w której trzeba wykonać oraz doręczyć wszystkim podwładnym formularze PIT – 11, które są bazą do podliczenia rocznego zeznania o dochodach na formularzach PIT - 36 lub PIT – 37, które składa się we właściwym Urzędzie Skarbowym ze względu na miejsce zamieszkania.
gotówka

Gdy chcemy prędko pieniędzy to z pewnością przyda nam się pożyczka pod zastaw domu bez bik

Jak wiadomo na obecną chwilę coraz to więcej ludzi boryka się z trudem braku stosowniej ilości pieniędzy. Jest to bardzo drażliwa kwestia, która może dosięgnąć każdego, bez znaczenia ile zarabia początkowo, gdyż rozmaite są w życiu koleje losu i niekiedy zarabiając wyjątkowo wiele nie unikniemy czekającej nas porażki.
pieniądz

Czy zainteresują nas pożyczki pod zastaw?

Czy niespodziewanie będą nam niezbędne pieniądze? Nawet gdy staramy się żyć rozsądnie oraz nie wydawać ponad stan, to może się okazać, że zjawi się sytuacja, kiedy tych funduszy będziemy nagle potrzebować bardzo sporo i zaczniemy się zastanawiać skąd je uzyskać. Pewnie że możemy tu skorzystać z przeróżnego typu pożyczek i kredytów, lecz co zrobić, kiedy banki nie będą pragnęły nam ich przyznać, gdyż nie będziemy wypełniać ich ostrych warunków?
Kredyty i pożyczki

Pożyczki pod zastaw posiadłości bez BIK-u

Banki nie zawsze chętnie udostępniają pożyczek. By dostać pożyczkę powinno się mieć czystą historię w BIK, nie można znajdować się w spisie dłużników, lecz to nie wszystko, gdyż banki biorą również pod uwagę regularność odbieranych przychodów, długość pracy czy jej rodzaj.