Menu strony
kredyt

Małe kłopoty z płynnością finansową? Już nie! Sprawdzone produkty finansowe.

Przejściowe problemy z gotówką mogą zdarzyć się każdemu. Ponieważ nie zawsze mamy możliwość zwrócić się o pomoc do rodziny czy znajomych, dobrze jest skorzystać z ofert finansowych, będących już dłużej na rynku.
pieniądze

Pożyczka bez BIK, którą będzie okazja otrzymać od ręki.

Dużo osób zdecydowanych jest obecnie na pobranie pożyczki w innych instytucjach niż instytucje bankowe. Od kilku lat jest to wyraźnie zauważalna tendencja w Polsce. Pozostaje to wygodne, pozwala oszczędzić czas, plus nie trzeba wypisywać zbyt dużej ilości dokumentów. Należy także podkreślić, że pożyczki te sprawdzają się w ofercie najnowszych opcji pożyczek, gdyż już rzadko kiedy da się usłyszeć o jakichś oszustwach w takim temacie, co jeszcze pewien czas do tyłu nie pozostawało aż na tyle oczywiste.
giełda

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co trzeba wiedzieć, żeby nie zaliczyć wielkiej klapy

Wielu początkującym giełda zdaje się być miejscem owianym pewnym mitem, gdzie tylko wybrani są w stanie grać i się bogacić. I będzie w tym ziarenko prawdy. Tak się jednak składa, że każdy może być „wybranym”. Podstawową regułą, którą musimy się kierować to rozsądek. Nie warto działać pod wpływem emocji.
podatki

Efektywne i szybkie rozliczenie pit za sprawą dostępnym programom

Potrzeba przyznać, że rokroczny obowiązek rozliczania skarbowego jest w stanie robić mnóstwo komplikacji i zajmować gro czasu. Każdy pracujący człowiek musi taką deklarację oddać i skutkiem tego pokazują się przeciwności z jej wypełnieniem.
wynagrodzenie

Podatki, płace dla pracowników, obsługa biura – czyli ile wynosi nas utrzymywanie działalności gospodarczej miesięcznie

Każdy, kto chciałby założyć własną działalność gospodarczą powinien pamiętać, że wiąże się ona z określonymi kosztami. Aczkolwiek współcześnie istnieje wiele możliwości, które pozwalają na zmniejszenie tych kosztów. Ile wynosi nas prowadzenie działalności gospodarczej co miesiąc i w jaki sposób możemy zminimalizować te koszty? Tego rodzaju pytanie zadaje sobie zwłaszcza każdy początkujący przedsiębiorca, dlatego warto znać odpowiedź.
podatek

Nie zapomnij rozliczyć się z dochodowego podatku (PIT) za bieżący rok

Każdy osiągany legalnie zysk, niezależnie od tego czy jest to zysk z pracy zawodowej, z renty bądź także z emerytury musi zostać uwzględniony w jednorocznym rozliczeniu podatkowym, inaczej w Pit 2016.
wypadek samochodowy

Wypadek komunikacyjny – okoliczność, na którą nie posiada się wpływu a może przytrafić się każdemu i za którą można starać się o odszkodowanie.

Jedną z rzeczy, której obawia się każdy człowiek, ale usiłuje o niej nie myśleć są różnego typu wypadki. Każdy obywatel słyszał lub zna osobę, której niestety przydarzył się jakiś wypadek. Wtedy każdy myśli oby jemu czy też bliskiej mu jednostce przenigdy nie przytrafiło się coś takiego. Niestety jest to rzecz, na którą nie zawsze ma się wpływ.
podatki niczym domino

Czy konieczne nam okazują się być procesy it?

Żeby dana firma działała tak jak powinna, co jakiś czas musimy zobaczyć, czy wszelkie jej oddziały funkcjonują na najwyższym poziomie. Przez to właśnie powinniśmy wykonywać różnorakie audyty, które ukażą nam co należy rozwijać, a co należy poprawić.


Czy konieczne nam okazują się być procesy it?

Audyt informatyczny sporo nam pokaże


Czy konieczne nam okazują się być procesy it?

Gdy pragniemy wiedzieć, że w naszej działalności wszystko co wiąże się z zastosowaniem komputerów działa na wysokim poziomie, to z pewnością musimy popatrzeć na audyt informatyczny.
uczelnia

Twoja spółka robi poczatkowe posunięcia na rynku

Masz już w głowie następne faktycznie konkretne plany, wizje też wyglądają niesłychanie optymistyczne, jest jedynie jedno nieduże ale.
ekspert

Czy start up jest tym samym, co konkretne przedsiębiorstwo?

Czy start up znaczy firma? Firma może okazać się lub nie być start upem.


Czy start up jest tym samym, co konkretne przedsiębiorstwo?

Taki typ funkcjonowania od firmy odróżnia elementarna myśl. Od przedsiębiorstwa różni ją głównie cel.