Menu strony
bezpieczeństwo w pracy

Współczesne techniki informatyczne umożliwiają przyszłym pracownikom pozyskanie wiedzy z zakresu bhp także w wersji online

Świeżo zatrudniony pracownik w przedsiębiorstwie jest zobligowany do przebycia kilku stopni wtajemniczenia. Najpierw zapoznaje się z regułami, które panują w konkretnym miejscu pracy oraz obiegiem dokumentacji w biurze. Następnie obejmuje swoje stanowisko, równocześnie wkładając do szuflad osobiste drobiazgi, np. ulubiony kubek do gorących napoi. Jednakże nie tylko na nowo zatrudnionym pracowniku ciążą obowiązki, ponieważ przedsiębiorca również musi dopełnić formalności związanych z przyjęciem nowej kobiety do pracy etatowej.
filmy dla dzieci i dorosłych np. alvin i wiewiórki 3

Filmy które warto obejrzeć.

Nowoczesne filmy często pozostają na pograniczu rzeczywistości i wyimaginowanego świata. W praktyce na dobrze wyreżyserowane filmy można wybierać się całymi rodzinami lub grupami osób.

W poszukiwaniu drugiej połówki...

Randkowy serwis Sympatia.pl został utworzony w 2002 roku. Od startu swojej działalności umożliwia poznawanie nietuzinkowych osób, nawiązywanie zupełnie nowych przyjaźni a także flirt, dobrą zabawę i szukanie pierwszej miłości. Portal Sympatia to nie tylko anonse towarzyskie ale ogromna ilość profili, ale też wiele ciekawych tekstów i porady ekspertów.
Lokalizator internetowy Zumi

Nie tylko lokalizator internetowy

Po wejściu na stronę zumi.pl użytkownicy mają możliwość nie tylko precyzyjnego zlokalizowania wybranych przez siebie obiektów ale także przeglądania wyników względem konkretnej branży czy lokalizacji. Wystarczy jedynie wskazać słowo kluczowe oraz miasto czy obszar funkcjonowania interesującej nas instytucji, firmy, podmiotu typu: apteka warszawa, apteka łódź, materiały budowlane warszawa bądź też uprosić zapytanie do rodzaju interesującej nas usługi.
pałac

Wyjątkowe polskie miasta

Nie brakuje zachwytów nad Wilnem, marzymy o Paryżu, a nie wiemy, co zobaczymy w Polsce. Przy okazji zapominamy, że żyjemy w jednym z najpiękniejszych miejsc – jeśli nie na świecie, to na pewno w Europie.

"Przeistoczyliśmy się z biernych odbiorców w aktywnych twórców" – wywiad z autorami tłumaczenia książki Dana Gillmora "My, media"

W roku 2004 opublikowana została książka Dana GillmoraWe the Mediapoświęcona dziennikarstwu obywatelskiemu i jego konsekwencjach w warunkach rozwijającego się internetu. W tej chwili trwa kończenie prac nad jej tłumaczeniem na język polski, którego dokonuje grupa internautów. Poniżej prezentujemy wywiad z trzema spośród osób, które poświęciły swój czas na przekład pozycji Gillmora.
dekoracja świątecznaStars for Europe

Rosnąca popularność restauracji

Choć w naszym państwie i na świecie na dobre zadomowił się tak zwany kryzys, portfele raczej nie pękają w szwach, a ludzie coraz mniej mogą zapewnić sobie rozrywkę i przyjemnie spędzić czas, wychodzi na to, że w dalszym ciągu świetnie działają miejsca, do jakich ludzie zwykle przychodzili wykorzystać kilka wolnych godzin i wydać trochę oszczędności.

Cannes 2010: pierwszy raz przyznano Queerową Palmę

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego w Cannes przyznawane są po raz pierwszy środowiskowe nagrody dla filmów poruszających tematykę LGBT i upowszechniających kulturę różnorodności. Nagroda nazwana Queerową Palmą (Queer Palm) jest nieoficjalnym laurem, choć przyznawana filmom i twórcom zgłoszonym do oficjalnej części festiwalu.

Towarzystwo Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni po raz drugi organizatorem imprezy „Parowozem przez Wielkopolskę”

w Skwierzynie]]
W sobotę 18 kwietnia już po raz drugi Towarzystwo Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni zorganizowało pociąg specjalny w ramach imprezy miłośników kolei „Parowozem przez Wielkopolskę”. Zabytkowy skład zabrał w podróż liniami kolejowymi woj. wielkopolskiego i lubuskiego ponad 250 osób.
gra na przeglądarkę

Znajdź grę dla siebie

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma to do siebie, iż, często pojawiają się gry niezbyt zjawiskowe, nie mające w sobie potencjału najlepszych gier w historii. Zresztą, identycznie jest z recenzjami muzycznymi czy z recenzjami filmowymi.