Menu strony
Praca, biznesmen

W jaki sposób przeprowadzić ocenę pracownika?

Na polski rynku pojawia się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze wykwalifikowanego pracownika. Decydują się na wdrążenie do swoich systemów ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć zdolność produkcyjną w danym kwartale czy miesiącu. Stosuje się je w zamyśle usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania problemu przedsiębiorstwa.

Wikipedia też jest kobietą - marcowy Wikimaraton w Warszawie

W najbliższą sobotę 9 marca w Warszawie odbędzie się kolejny Wikimaraton, mający na celu wspólne redagowanie i uzupełnianie Wikipedii.

Święto bluesa w Katowicach - relacja z konferencji prasowej przed Rawa Blues Festival

Rawa Blues Festival odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 października, w katowickim Spodku. We wtorek w klubie Oko Miasta w Katowicach odbyła się konferencja prasowa przed imprezą. Irek Dudek wraz z zespołem organizacyjnym przedstawili m.in. kulisy wyboru gwiazd na tegoroczną edycję Festiwalu, plany dotyczące Tygla Kulturalnego oraz informacje organizacyjne.

Eliminacje Bursztynowej Miss Polski rozpoczęte

W ostatni weekend, 20 czerwca, w Świnoujściu rozpoczęły się eliminacje do Bursztynowej Miss Polski. Do udziału w świnoujskim etapie konkursu zgłosiło się jedenaście kandydatek. Większość z nich to mieszkanki Świnoujścia, choć można było też zobaczyć elblążankę[1].
Indywidualny kurs języków obcych

Efektywna nauka języka obcego

Hiszpański w szkole językowej czy angielski z dojazdem lektora? Osoby, które na co dzień pracują bądź uczą się w centrach miast często wolą przyjeżdżać na zajęcia prowadzone w szkole (typu angielski wrocław) inni dla odmiany wolą lekcje prowadzone w domu, biurze czy kawiarni.
Akademia barmańska

Żołądkowa Akademia Barmańska

Wielki Finał Żołądkowej Akademii Barmańskiej tym razem odbędzie się 23 listopada w warszawskim klubie Enklawa! To wydarzenie po raz kolejny przyciągnęło adeptów sztuki barmańskiej z całej Polski. Zmierzą się z sobą w takich konkurencjach, jak pouring test, speed czy working flair – najbardziej widowiskowej sztuce w pracy barmana.

Warszawa: warsztaty haftu dla początkujących

]]
Muzeum Pałac w Wilanowie zaprasza wszystkich chętnych na nową edycję Warsztatów haftu dla początkujących. Uczestnicy warsztatów zgłębiają historię i techniki najtrudniejszego haftu płaskiego oraz dawnych metod kładzenia nici na podkładach. Są to techniki znacznie trudniejsze niż popularne krzyżyki – wymagają precyzji i wprawy.
Last minute Turcja

Najatrakcyjniejsze oferty na wakacje

Jeżeli pragniemy wyjechać na wakacje letnie dobrze jest wcześniej zabrać się do organizowania urlopu. Przede wszystkim zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wypoczynek we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Naturalnie biuro podróży jest dużo bardziej wygodnym wyjściem, bo nie musimy martwić się organizowaniem dojazdu na miejsce, rezerwacją noclegów w hotelu itp. Biuro wykona to dla nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
mężczyzna w szarej koszulce

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Nadchodzi taka okazja jak urodziny, dzień mężczyzny czy święta. Rozmyślamy, co kupić naszemu mężczyźnie? Pomysłów jest bardzo dużo, ale jak wybrać taki, który będzie mu się podobać? Poniżej zamieściliśmy kilka pomocnych porad. Mamy nadzieję, że trochę pomożemy.
rachunki

Prowadząc księgowość samodzielnie mamy szansę mocno zaoszczędzić

Z pewnością należy się dowiedzieć na czym polega samodzielna księgowość