Menu strony
kamienie w kieszeniach

"Kamienie w kieszeniach" Marie Jones

Do małej irlandzkiej wioski przybywa ekipa z Hollywood, aby kręcić tu film z udziałem miejscowych statystów…
Praca przy komputerze

Konsulting i coaching - działania, które mają na celu wsparcie zarządzanej przez ciebie firmy

Nawet najlepsze przedsiębiorstwo czasem wymaga pomocy z zewnątrz. Zwłaszcza obecnie, kiedy dla gospodarki zbliżają się trudne czasy, gdyż z Europy idzie fala kryzysu. To moment, gdy skuteczny konsulting umie uratować firmie życie.
program tv

W jaki sposób najszybciej znaleźć bieżący program wybranych stacji TV?

Telewizja to dla większości ludzi gwarancja relaksu i rozrywki, i z tego względu nie powinno nikogo zdziwić, że tak wielu ludzi spędza swój wolny czas na oglądaniu wybranych programów. Istotne jest, aby zdecydować się na to, co w konkretnej chwili najbardziej nas interesuje. Z tego powodu względu należy śledzić obowiązujący program telewizyjny, aby mieć pewność, że nie minie nas żadna interesująca produkcja.
Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Wynajem sal szkoleniowych - fachowe oraz ciekawe szkolenia w Ciechocinku

Jeśli chcesz przeprowadzić szkolenie, na przykład dla pracowników pracujących w Twojej firmie, to bez wątpienia musisz odkryć właściwą salę szkoleniową. Teraz dużo firm proponuje wynajem sal szkoleniowych, w związku z tym pewno nie będziesz mieć większych kłopotów z odnalezieniem odpowiedniej sali szkoleniowej.

Kino letnie Centrum Nauki "Kopernik" w Warszawie: Oczy szeroko otwarte

27 lipca 2011 o godz. 21:00 w Parku Odkrywców rozpocznie się pokaz filmu Oczy szeroko otwarte.

Przenieśmy biznes do Sieci

Jak niełatwo w naszym świecie, w dobie utrzymującego się kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy wybrali ten ryzykowny krok. Ludzie żyją obecnie niezwykle oszczędnie i niełatwo jest znaleźć nowych klientów. Należy szukać pozostałych dróg dystrybucji oraz trafiać do różnych grup potencjalnych klientów.
Księgowość

Jak rozliczać kadry i płace

Mając własną firmę musimy zwracać baczną uwagę na szereg kwestii. W wypadku, jeśli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza naturalnie dobrze powinniśmy pilnować terminowego odprowadzania składek ZUS, prawidłowo wpisywać wszystkie faktury i koszty, we właściwym momencie i bez błędów rozliczać podatki – jest tego sporo.
Zbliżacz podróżniczy

Planowanie wycieczki dla dzieci

Fani Dolnego Śląska zyskali funkcjonalne narzędzie do przeglądania i odnajdywania atrakcji i tras turystycznych na terenie całego regionu. Poprzez użycie kilku filtrów nie musimy już przeglądać przewodników w poszukiwaniu miejsc wartych zwiedzenia.
Dwie monety

Leasing jako metoda zdobywania niezbędnych przedmiotów i materiałów

W życiu każdego człowieka występują tego typu chwile, w których zachodzi potrzeba kupienia nowego sprzętu lub innych elementów, których zakup wiąże się z wielkim wydatkiem. Poza tym jednak nie każdego stać na zakupy tego rodzaju. Z tego powodu opracowano rozmaite sposoby pozwalające na uniknięcie obowiązku kupna i wpłacania całej kwoty.
nowoczesny model reklamy

W chwili obecnej packshoty są na ogół używane w branży reklamowej!

Najprawdopodobniej każdy wie o tym, iż obecnie najistotniejsza jest dobra reklama. Jeśli zamierzamy sprzedać produkt, to bez dobrego marketingu nic nie uda nam się zdobyć. Dlatego też, jeśli w dalszym ciągu nie wiesz w jaki sposób rozreklamować swój towar, to już teraz przeczytaj ten materiał!