Menu strony
szkolenie ISo

Rola odpowiedniej jakości produkcji i organizacji pracy na konkurencyjność firm

Utrzymywanie odpowiedniej jakości i standardów ma ogromne znaczenie dla coraz większej ilości firm. Tak naprawdę przy każdej działalności ma to ogromne znaczenie. Dobra jakość dla wielu osób będzie się kojarzyć z efektem końcowym, to znaczy produktem jaki jest do kupienia. Jeżeli będzie on dobry, trwały i porządnie zrobiony, to mówi się, że ma odpowiednią jakość. Ale mało kto ma świadomość tego, że żeby tego typu produkt trafił na półkę w sklepie w takiej postaci, w jakiej widzą go konsumenci, to na każdym etapie trzeba zrobić kawał solidnej pracy.
monitorowanie pracowników

Czasami dobry pracownik też musi być kontrolowany. Taką politykę prowadzi wiele firm. Jest legalna, ale trzeba robić to jawnie

Nikt z nas nie lubi być obserwowany. Sporo ludzi to po prostu krępuje. Na co dzień natomiast wciąż jesteśmy obserwowani także sami zresztą to robimy. Wystarczy wyjść na miasto, wszyscy na siebie patrzą, z zaciekawieniem albo nie, ale jednak definiujemy daną osobę po ubraniu lub zachowaniu. To zwyczajna sytuacja, więc nie ma co popadać w paranoję. Problem jest wtedy, gdy monitoring znajduje się w miejscu pracy. Wiele osób głośno się przeciwko temu wypowiada, ale pracodawca posiada takie prawo, z tym że musi o tym fakcie powiadomić pracowników.
możliwości

Jeśli kochamy paintball, to warto zorganizować grę na terenie Stoczni gdańskiej

Jeżeli jesteśmy miłośnikami paintballa oraz zamieszkujemy w okolicach Trójmiasta, to na pewno odnajdziemy dużo doskonałych miejsc, w których będzie można zorganizować rozgrywki.
żarówka

Szkolenia dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem

Szkolenia dla elektryków zawsze przyciągają sporo jednostek

Szkolenia dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem

Są takie zawody, gdzie zawsze szuka się ludzi, a jeżeli by ich zabrakło, to trudno działałoby się pozostałej części społeczeństwa. Przez to właśnie należy się radować, że szkolenia dla elektryków radują się wielkim powodzeniem i przyciągają nawet młode osoby. Przez to możemy okazać się spokojni, że nie braknie nam jednostek, które będą umiały robić oświetlenie w nowych budynkach, albo odnaleźć miejsce przecięcia kabla z prądem.
koncert

Czy znasz różnorodne rodzaje muzyki świata

Na świecie występuje bardzo wiele gatunków i rodzajów muzyki. Zważywszy na to, że każdy z tych rodzajów posiada także wiele podgrup, można powiedzieć, że jest to ogromna ilość. Dlatego wiele osób twierdzi, że nie warto na siłę zgłębiać wszystkiego, a jedynie słuchać tego, co przypadło do gustu. Z drugiej strony jednak poznawanie nowych, niepowtarzalnych brzmień dla sporej liczby ludzi jest dobrą rozrywką i niezapomnianym przeżyciem. W dzisiejszych czasach zresztą, w czasach Internetu i innowacyjnych urządzeń mobilnych, poznawanie tego rodzaju jest niezwykle łatwe.

XV Międzynarodowy Piknik Lotniczy w Góraszce

W dniach 12-13 czerwca 2010 r. w Góraszce odbył się już po raz piętnasty Międzynarodowy Piknik Lotniczy.
kalkulator i pieniądze na stole

Jak wypełnić PIT 37 - niezbędne wskazówki

Uzupełnianie zeznania podatkowego może poniektórym spędzać sen z powiek. Bardzo dużo podatników w pierwszym kwartale przyszłego roku będzie się głowić jak wypełnić PIT 37? To właśnie deklaracja PIT 37 jest tą z reguły uzupełnianą w naszym kraju.
kobiety

Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa

ING Życie to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, pokaźnym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Te wszystkie plusy nie pojawiły się same. ING Życie zatrudnia licznych specjalistów w swojej dziedzinie.

Kino letnie Centrum Nauki "Kopernik" w Warszawie: Oczy szeroko otwarte

27 lipca 2011 o godz. 21:00 w Parku Odkrywców rozpocznie się pokaz filmu Oczy szeroko otwarte.
szklarska poręba

Szkolenia w szklarskiej porębie oferują bogaty pakiet usług

O tym, że branie udziału w różnych kursach ma pozytywny wpływ na nasz rozwój osobisty nie trzeba już nikogo przekonywać. Co więcej coraz częściej szefowie wydają sobie sprawę z tego, że posyłanie pracowników na różnorakie kursy, nie tylko oddziałuje odpowiednio na nich samych, ale także w większej perspektywie ma szansę się znacznie przyłożyć do rozwoju zakładu.