Menu strony
fotografia ślubna

Obecnie często można spotkać się w sieci z nazwą agencji interaktywnych.

Dla jednych brzmi to dość egzotycznie, dla drugich naturalnie. Czym tak właściwie agencja interaktywna? Agencja ta jest wytworem współczesnym, który powstał w wyniku dużej popularności internetu i możliwości, które zaczął on stwarzać przedsiębiorcom.
plaża

W jakie miejsce warto wybrać się nad morze?

Wielkimi krokami zbliża się do nas najcieplejsza pora roku, jaką jest lato. Jest to czas dla nas niezmiernie przyjemny, ponieważ możemy w czasie jego trwania zapomnieć o wszelkich problemach dnia codziennego, które nas dotykają. W wakacje w większości wypadków bowiem udajemy się na wczasy, gdzie możliwe jest skuteczne zregenerowanie straconych sił na zrealizowaną prace.
góry

Dobre miejsce na jeżdżenie na nartach

Polanica oraz Kudowa Zdrój z dużym sukcesem rywalizuje z tradycyjnymi miejscowościami zimowego wypoczynku. Dziś za sprawą współpracy z Czechami możemy nabywając jeden karnet korzystać ze szlaków narciarskich po obu stronach granicy.
na Mazurach

Dlaczego warto wybrać się na Mazury?

Każdego roku wielu z nas snuje rozważania, gdzie wybrać się na wakacje, by były niezapomniane. Niestety, moda oraz łatwa dostępność ofert dotyczących dalekich wycieczek stały się przyczyną, że wiele osób zaniechało planów urlopowych spędzonych w Polsce. A przecież możemy pochwalić się wieloma pięknymi, fantastycznymi zakątkami.
Akustyka w szkole

Jak właściwie zorganizować

Jeśli chcemy zorganizować konferencję lub szkolenie, mamy przed sobą wiele przygotowań, działań powinniśmy rozpocząć kilka miesięcy wcześniej, zależnie od wagi wydarzenia. Podstawą przygotowań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne istotne zagadnienia, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas zadowala, aby organizacja konferencji lub szkolenia okazała się sukcesem? Czy program konferencji będzie rozbudowany na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jaki mamy budżet? W odpowiedzi na te kwestie bardzo pomocny okaże się program, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.
szkolenie dla kadry menedżerskiej

Usługi dla przedsiębiorstw: przegląd komfortowych sal komputerowych

Im ważniejsze jest dla nas jakieś spotkanie biznesowe, tym bez wątpienia bardziej zależy nam na tym, aby odbyło się ono naprawdę cudownie oraz abyśmy przedstawiali się w czasie niego na profesjonalistów. Przez to właśnie coraz częściej dyrektorzy przedsiębiorstw, podczas tworzenia tego rodzaju zebrań najmują sale konferencyjne Wrocław na przykład posiada ich wiele w swojej propozycji.
barierki zaporowe na koncercie

Uniknij katastrofie i karom, tworzenie imprez masowych - główne założenia, o których powinniśmy pamiętać.

Podczas tworzenia imprez masowych dobrze pamiętać o jednym podstawowym zagadnieniu, jakie nieodzownie powraca co jakieś czas. Nasze wydarzenie staje się wystarczająco duże po osiągnięciu tysiąca uczestniczących. Musimy w takiej sytuacji zgłosić i ubezpieczyć całość imprezy. Jednak pamiętajmy, że jak gościmy 900 osób, to nie usprawiedliwia nas to od zabezpieczania.
rysunek

Wyniki konkursu „Mój Stadion”

Znany jest już zwycięzca kategorii „Rysunek” w konkursie „Mój Stadion”, zorganizowanym przez spółkę EURO poznań 2012 - odpowiedzialną za modernizację Stadionu Miejskiego w Poznaniu.
Sklep

Sklep świetnym sposobem na dochodowy biznes- sprzedaż polskich produktów gwarancją sukcesu naszej firmy jak również satysfakcji naszych klientów

Wielu z nas planując założenie działalności gospodarczej myśli o sklepie. Na pewno jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie swojego biznesu, szczególnie jeżeli mamy dobry pomysł oraz motywację do działania.
Sprzęt do druku

Jakie są najtańsze drukarnie w małopolsce

Gdy chcemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory kontaktu z żadną drukarnią dobrze jest poszukać odpowiedniej oferty wykorzystując Internet. Najpierw musimy wiedzieć czego chcemy. Nie każda drukarnia ma maszyny pozwalające na, na przykład tłoczenie druku. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.