Menu strony

Towarzystwo Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni po raz drugi organizatorem imprezy „Parowozem przez Wielkopolskę”

w Skwierzynie]]
W sobotę 18 kwietnia już po raz drugi Towarzystwo Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni zorganizowało pociąg specjalny w ramach imprezy miłośników kolei „Parowozem przez Wielkopolskę”. Zabytkowy skład zabrał w podróż liniami kolejowymi woj. wielkopolskiego i lubuskiego ponad 250 osób.
Karty kredytowe i windykacja długów

Chcąc zaciągnąć kredyt pieniężny, trzeba to robić z głową.

Nie ma nic niedobrego w pożyczaniu pieniędzy, pod warunkiem, że przy podejmowaniu tego typu działań pożyczkobiorca działa z rozwagą. W dzisiejszych czasach mało kto nie ma długów. Spora część jednak bierze kredyty w instytucjach finansowych i w pseudobankach.
Obliczanie podatku

Wypełnienie PIT 37 działa Ci komplikacje? Rozlicz się z wykorzystaniem internetu!

Początkowe miesiące z roku na rok tak samo dla właścicieli przedsiębiorstw, jak i pracowników to intensywny okres związany z rozliczeniem podatków. Nie można ukryć, że dla mnóstwa osób bez ustanku jest to dokuczliwy obowiązek, który kosztuje ich mnóstwo namysłu i pracy.
uczestnicy konferencji rozmawiają

Sale weselne Wrocław bardzo nas zaskoczą

Większość ludzi świetnie wydaje sobie sprawę z tego, że Wrocław to miasto, które może się pochwalić wspaniałym klimatem, a co się z tym łączy, coraz więcej osób decyduje się na to, by właśnie tak zorganizować swoje wesele. W dodatku tej decyzji sprzyja fakt, iż mimo iż mamy rzeczywiście wspaniałe miejsca do wyboru, to mimo wszystko możemy być przekonani, że nie wydamy za to wszystko aż tak wiele, jak miałoby to miejsce w kolejnym mieście.
Sala konferencyjna, sufit podwieszany

Na jakie szkolenia menedżerskie poleca się obecnie zdecydować?

W dzisiejszych czasach firmy stawiają na wykształcenie pracowników. Każdy z ekipy menedżerów także pragnie się kształcić dodatkowo, m.in. biorąc udział w różnego typu szkoleniach lub kursach. Najbardziej skuteczne spośród wszystkich szkolenia outdoor, tak często wybierane przez przedsiębiorców, polegają na uproszczeniu zdobywania przywódczych zdolności i umiejętności tego rodzaju. Rozwój tych możliwości u menedżerów jest najważniejsze dla działania firm, z tego też powodu kierownictwo próbuje dobrać jak najlepszy program szkolenia z przywództwa dla swojego przedsiębiorstwa.
Indie pogoda

Kiedy najfajniej wybrać się do Indii?

Indie są olbrzymim państwem rozpościerającym się od 8 do 33 równoleżnika o wielkiej rozmaitości ukształtowania terenu, od dużych płaszczyzn, kotlin rzecznych, aż do łańcuchów górzystych Himalajów.
Public Relations

Czym właściwie jest PR?

Branża marketingowa powstała kilkadziesiąt lat temu, teraz cieszy się największą popularnością. Mimo to ciągle wiedza zwykłych ludzi o tej kwestii jest słaba. Ludzie nie orientują się, czym tak w sumie zajmuje się agencja public relations. Wielu utożsamia pojęcie PR z normalną reklamą, lub, co gorsza, z działaniami propagandowymi.
Zabawa karnawałowa

W jakim miejscu we Wrocławiu wyprawić imprezę dla koleżanek

Jest jeden szczególny dzień podczas życia kobiety. To ślub. Ale przed tym istotnym dniem jest także pora a precyzyjniej wieczór, podczas którego panna młoda świętuje, jako nie zajęta płeć piękna po raz ostatni. Nie zawsze wie, jakie może mieć przygody a jej przyjaciółki uprzedzają się w pomysłach by ta noc była niezapomniana.
militaria

Militaria online - miejsce, w którym każdy entuzjasta wypatrzy coś dla siebie

Ludzie dziś mają bardzo odmienne hobby. Ich zainteresowania wielokrotnie rozwijane są od najmłodszych lat, a alternatywy ich poszerzania są w obecnych czasach coraz to większe. Nie ulega wątpliwości, że jest to właściwe zjawisko, dzięki któremu każdy potrafi rozwijać własne hobby i rozumieć kolejne jego zakątki. Z pewnością jedną z popularniejszych pasji, jaka bliska jest przede wszystkim mężczyznom są militaria.
praca

Internet oferuje nowe możliwości na szukanie pracy

Internet to obecnie jedno z najistotniejszych miejsc rekrutacji. Dla pracodawców stanowi bazę ewentualnych osób które może zatrudnić, zaś dla poszukujących pracy jest kopalnią ogłoszeń, którą zgłębiamy bez wychodzenia z naszych czterech kątów. Każdego dnia na polskich stronach internetowych wyskakuje bardzo dużo nowych ofert pracy.