Menu strony
kobieta

Małe dziecko nie musi leżeć na tapczanie czy kocu

Jeżeli nasze dziecko jest malutkie, to przeważnie leży w łóżeczku, albo na tapczanie, jednak takie leżenie może mu się błyskawicznie znudzić, szczególnie jeśli nie potrafi jeszcze samo dosięgnąć sobie gruchawki, która leży w pobliżu.
ludzie na spotkaniu biznesowym

Wszystko co warto wiedzieć o metodzie NLP

Programowanie neurolingwistyczne jest metodą, która zaczęła się rozwijać od lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku. Wywodzi się ona z znanym wówczas teorii lingwistycznych, celem badań jest przede wszystkim doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie swoich możliwości za pomocą różnorodnych technik.
szkolenie

Metody efektywnego kierowania

Zarządzanie procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie to ogromnie trudna praca. Menadżer musi sprostać wielu wyzwaniom, odpowiadać na pojawiające się problemy nieomal natychmiast. Manager powinien przewidywać także prawdopodobne problemy i im zapobiegać. Aby to było możliwe potrzebne są mu odpowiednie informacje.
escape room

Świetna zabawa we wrocławskim escape room

W stolicy Dolnego Śląska zaznamy niemało atrakcji, o czym informuje nas już od pierwszych chwil wyszukiwarka Google. Wszyscy wybierający się na krótsze lub dłuższe wczasy we Wrocławiu rozeznają się wstępnie odnośnie tego, co może nas spotkać na miejscu. Ciekawe aktywności Wrocław przygotowuje z ogromnym zaangażowaniem i wciąż stara się zadziwiać mnogością rozrywek na imponującym poziomie.
oragnizacja imprez

Jak istotna jest techniczna strona organizowania imprez? O jakiego rodzaju sprawach powinny pamiętać firmy, jakie się tym zajmują?

Uczestnicy różnych koncertów, dużych imprez plenerowych lub konferencji, faktycznie nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowana jest obsługa techniczna tego typu imprez, nie wiedzą również, jak bardzo dużo przygotowań poprzedziło taką realizację. Zauważalny jest tylko efekt końcowy, a on wynika z wielomiesięcznej pracy różnych grup specjalistów. Musimy zagwarantować odpowiednie miejsce na organizacje takiego koncertu, zebrać ekipę oświetleniową, kupić catering, organizować dodatkowe atrakcje i wykonać inne czynności, ażeby ogólnie impreza okazała się jak najbardziej udana.
szkolenie

Korzyści zajęć konsultingowych i pozostałych podnoszących umiejętności

Obsługiwanie klienta wiąże się dziś z szeregiem profesji i zawodów. Najpopularniejsze są oczywiście miejsca pracy konsultantów telefonicznych. Doradzanie i sugerowanie klientowi nie kończy się jednak na działach call-center. Działy Public Relations, koordynatorzy prac tymczasowych i wielu pozostałych „pośredników” poszczególnych usług muszą dbać o trwałe i skuteczne relacje z interesantem, na różnych płaszczyznach.
gry planszowe

Sposób na spędzanie wolnych chwil, czyli popularne od bardzo dawna gry planszowe

Sporo gier planszowych stosowanych jest od naprawdę wielu lat. Wydawać by się może, że w dobie gier na PC są już zwyczajnie niepotrzebne. Gry planszowe ciągle jednak są niezwykle popularne, wciąż nawet pojawiają coraz to bardziej nowoczesne wydania.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu

Z jakich szkoleń powinno się korzystać prowadząc własny biznes?

Prowadzenie własnej firmy niesie za sobą ogromną odpowiedzialność. Jeśli komuś wydaje się, że życie biznesmena opiera się tylko na wystawnych przyjęciach w wybornym towarzystwie, podczas których popija się modne koktajle i zawiera ciekawe znajomości, to jest w ogromnym błędzie. Taki obraz chcą sprzedać nam media.
Narada w firmie

W jaki sposób obecnie można nowoczesnymi metodami zarządzać swoim przedsiębiorstwem, rola certyfikatów iso w tym procesie

Każda firma chcąca się utrzymać na bardzo konkurencyjnych rynkach musi być odpowiednio nowoczesna i wydajna. Czasy, kiedy można było w przydomowym garażu produkować coś, za czym szalało pół Polski już dawno minęły. Obecnie nie uda się zachować wysokiego poziomu oraz konkurencyjności bez odpowiedniego wsparcia, czy to od strony zaawansowanych maszyn, czy nowoczesnego oprogramowania czy w końcu biznesowych procesów oraz procedur które panują w firmie.
na szkoleniu BHP

Szkolenia BHP

Gdy zakładamy własny biznes, często niezbędny bywa duża ilość pozostałych wymaganych przez państwo formalności potrzebnych do rozpoczęcia wymarzonej inwestycji. Pozostałość czasu nieraz trzeba poświęcić na skompletowanie niezbędnych dokumentów, rozważenie planu gospodarczego ,a także pozyskanie zezwolenia na założenie własnej firmy. Dopiero w następnej kolejności jest możliwy początek działań związanych z rozwojem własnego przedsiębiorstwa. Wykwalifikowane usługi BHP Warszawa to z pewnością fenomenalne wyjście podczas szkolenia pracowników.