Menu strony
szkolenia

Trening z pewności siebie i zdecydowania, śmiałości i odwagi

Treningi psychologiczne tego typu wyjaśniają różnicę między zachowaniami asertywnymi, agresywnymi i uległymi. Szkolenia polegają na konkretnych ćwiczeniach które pomagają radzić sobie z negatywnymi ocenami, jak też uczą ochraniać prywatny obszar psychologiczny.
ludzie na spotkaniu biznesowym

Wszystko co warto wiedzieć o metodzie NLP

Programowanie neurolingwistyczne jest metodą, która zaczęła się rozwijać od lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku. Wywodzi się ona z znanym wówczas teorii lingwistycznych, celem badań jest przede wszystkim doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie swoich możliwości za pomocą różnorodnych technik.
szkolenie

Metody efektywnego kierowania

Zarządzanie procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie to ogromnie trudna praca. Menadżer musi sprostać wielu wyzwaniom, odpowiadać na pojawiające się problemy nieomal natychmiast. Manager powinien przewidywać także prawdopodobne problemy i im zapobiegać. Aby to było możliwe potrzebne są mu odpowiednie informacje.
flaga wielkiej brytanii

Nauczanie angielskiego.

Język angielski jest bez wątpienia jednym z najważniejszych języków współczesnej rzeczywistości. Jego międzynarodowy charakter potwierdza na przykład fakt, że jest językiem, którym posługują się użytkownicy najbardziej znaczących witryn i portali w Internecie na kuli ziemskiej. Angielski to język biznesu i polityki w większej części krajów świata. Nauka tego języka jest niezwykle istotna, zwłaszcza w Europie. Jednym z powodów jest to, że znajomość angielskiego może w wielkim stopniu ułatwić zdobycie Zatrudnienia i odnalezienie się w światowej, wielkiej firmie.
konkursy dla dzieci

Konkursy dla dzieci – z jakiego powodu warto zachęcać dzieci do udziału w takich przedsięwzięciach?

Dziś wszyscy rodzice starają się faktycznie jak najlepiej dbać o rozwój własnych dzieci, gdyż dobrze zdają sobie sprawę z tego, że wpływa on na przyszłe życie ich pociech. Nowoczesne przedszkola i szkoły, dodatkowe zajęcia sportowe i językowe, korepetycje – to wszystko to podstawy walki o obiecującą przyszłość dla dzieci.
escape room

Świetna zabawa we wrocławskim escape room

W stolicy Dolnego Śląska zaznamy niemało atrakcji, o czym informuje nas już od pierwszych chwil wyszukiwarka Google. Wszyscy wybierający się na krótsze lub dłuższe wczasy we Wrocławiu rozeznają się wstępnie odnośnie tego, co może nas spotkać na miejscu. Ciekawe aktywności Wrocław przygotowuje z ogromnym zaangażowaniem i wciąż stara się zadziwiać mnogością rozrywek na imponującym poziomie.
oragnizacja imprez

Jak istotna jest techniczna strona organizowania imprez? O jakiego rodzaju sprawach powinny pamiętać firmy, jakie się tym zajmują?

Uczestnicy różnych koncertów, dużych imprez plenerowych lub konferencji, faktycznie nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowana jest obsługa techniczna tego typu imprez, nie wiedzą również, jak bardzo dużo przygotowań poprzedziło taką realizację. Zauważalny jest tylko efekt końcowy, a on wynika z wielomiesięcznej pracy różnych grup specjalistów. Musimy zagwarantować odpowiednie miejsce na organizacje takiego koncertu, zebrać ekipę oświetleniową, kupić catering, organizować dodatkowe atrakcje i wykonać inne czynności, ażeby ogólnie impreza okazała się jak najbardziej udana.
szkolenie

Korzyści zajęć konsultingowych i pozostałych podnoszących umiejętności

Obsługiwanie klienta wiąże się dziś z szeregiem profesji i zawodów. Najpopularniejsze są oczywiście miejsca pracy konsultantów telefonicznych. Doradzanie i sugerowanie klientowi nie kończy się jednak na działach call-center. Działy Public Relations, koordynatorzy prac tymczasowych i wielu pozostałych „pośredników” poszczególnych usług muszą dbać o trwałe i skuteczne relacje z interesantem, na różnych płaszczyznach.
konferencja

Kilka przydatnych porad dla ludzi, którzy będą szukać sali na zorganizowanie konferencji czy szkolenia

W wielu firmach co jakiś czas pojawia się potrzeba zorganizowania jakiegoś szkolenia czy konferencji. Często sprawa zostanie rozwiązana tak, że zwyczajnie zajmuje się jedną z sal w siedzibie firmy i tam po prostu wszystko będzie się odbywać. Jeśli jednak w firmie nie będzie odpowiedniej sali albo z jakiegoś powodu zostanie podjęta decyzja, że jednak lepiej będzie to zorganizować poza siedzibą, to niezbędne stanie się znalezienie jakiejś sali.
gry planszowe

Sposób na spędzanie wolnych chwil, czyli popularne od bardzo dawna gry planszowe

Sporo gier planszowych stosowanych jest od naprawdę wielu lat. Wydawać by się może, że w dobie gier na PC są już zwyczajnie niepotrzebne. Gry planszowe ciągle jednak są niezwykle popularne, wciąż nawet pojawiają coraz to bardziej nowoczesne wydania.