Menu strony
Praca przy komputerze

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w spółce to kwestia przetrwania. Od uzgodnienia systemu i kontroli powinniśmy rozpoczynać synchronizacje administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu koordynacji, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zakupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
Kobi Light   NELIO w sali konferencyjnej

Kampania wizerunkowa

Każda firma powinna przeznaczać pewną część funduszy na rozwój pracowników. Najczęściej zwraca się największą uwagę na działy sprzedażowe, bo to w dużej mierze od nich zależy powiększanie zarobków firmy. Jakiś czas temu jednak szefowie korporacji zaczęli spostrzegać możliwości w departamentach marketingu i public relations. To korzystna odmiana. W mądrze zarządzanej firmie te działy mogą w dużym stopniu przyłożyć się do powiększania zysków.
Sklep z grami planszowymi

Gry dla każdego

Granie staje się obecnie coraz powszechniejsze także wśród osób dorosłych, którzy potrafią czerpać przyjemność z takiej rozgrywki. Gry planszowe to cudowne urozmaicenie prostego wypadu do pubu. Wiele lokali organizuje nawet specjalne gamesroomy, gdzie można za niedużą opłatą wypożyczać gry, aby tylko sprostać wymogom swoich klientów. Po co jednak płacić za pożyczenie polskich wersji atrakcyjnych gier, skoro można mieć je na własność?