Menu strony
Zajęcia z dojazdem lektora

Jak wybrać wakacyjne kursy językowe?

Coraz częściej szkoły językowe rywalizują w typach kursów adresowanych do przyszłych uczniów. W jaki sposób zatem wybrać odpowiedni dla siebie kurs angielskiego wrocław czy zdecydować się na angielski z dojazdem lektora?

RPA: kontrowersyjny portret prezydenta przyczyną debaty o wolności słowa

Obraz południowoafrykańskiego artysty Bretta Murraya, przedstawiający genitalia prezydenta RPA, rozpalił dyskusję na temat moralności i wolności słowa w kraju. Praca, zatytułowana „The Spear” („Włócznia”), była częścią wystawy Hail to the Thief II w Goodman Gallery w Johannesburgu.

Studiowanie na Dolnym Śląsku

Wrocław przyciąga coraz więcej studentów. Zdecydowanie to ze względu na niepowtarzalną atmosferę Dolnego Śląska, ale też z powodu ciekawych wyższych uczelni. Co i gdzie studiować, czyli dylematy maturzysty.

Gdańsk: wystawa w Galerii "Wyspa Skarbów"

10 września w Galerii "Wyspa Skarbów", nastąpi otwarcie wystawy malarstwa i rzeźby pt: "W drodze...". Wystawę można będzie zwiedzać w galerii do końca września 2010.

Ucz się języków obcych nie wychodząc z domu

Moose - Centrum Języków Obcych
Kursy hiszpańskiego Warszawa, korepetycje z niemieckiego Poznań czy angielski Wrocław? Odnalezienie odpowiednich zajęć oraz kursów bywa trudne, jeśli dodatkowo mamy napięty grafik lub wolimy by zajęcia odbywały się w wybranym przez nas miejscu. Istnieje jednak centrum języków obcych, które nie tylko posiada swoje placówki w całej Polsce ale przede wszystkim oferuje kursy z dojazdem do klienta oraz zajęcia prowadzone zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym.
Kredki, przybory szkolne

Litery i cyfry dla dzieci

Nauka pisania dzieci to złożony proces, który uczy nasze pociechy skupienia i myślenia myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej zdolności jest poznawanie alfabetu i cyferek. Teraz w sieci można poszukać wiele materiałów edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką liter. Jest to rewelacyjna alternatywa dla materiałów dotychczas dostępnych.
Prawo dzieci do soboty bez telewizora

40% dzieci marzy

Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Jednym z największych „pożeraczy” wolnego czasu i bliskości w rodzinie jest telewizor, co potwierdzają najnowsze badania oglądania telewizji prowadzone przez TNS OBOP. W okresie styczeń-kwiecień 2011 roku przeciętne dziecko spędziło dziennie średnio przed telewizorem 2 godziny i 25 minut.  To razem 34 dni w roku. Najwięcej czasu przed telewizorem spędziło w sobotę  – 3 godziny i 4 minuty. Absolutny rekord padł w sobotę 5 marca – aż 3 godzin i 43 minut.

Co można aktualnie wyszukać w księgarni muzycznej?

Black Sabbath 13 to następny album studyjny tego heavy metalowego zespołu z Wielkiej Brytanii. Został stworzony na początku czerwca 2013 roku, więc jest swoistą nowością na muzycznym rynku. Fani metalu prześcigają się w wyszukiwaniu najświeższych propozycji ulubionych zespołów. Najlepiej przygotowana kompozycja Brytyjczyków, fanów ciężkich, metalowych dźwięków, rozchodzi się w trybie natychmiastowym. Ozzy Osbourne wciąż od czasów płyty Forbidden pokazuje pełną klasę.
fabryki w Bełchatowie

Ciekawe miasta w Polsce

Dosłownie każdy, kto tylko chce spędzić we własnym kraju rzeczywiście dobre wakacje może być pewny co do tego, że Polska będzie w stanie zaoferować mu bardzo wiele doskonałych możliwości związanych z czymś takim. Praktycznie w każdym jej regionie spotkamy sporo naprawdę pięknych miast które z pewnością spełnią wszelkie wymagania nawet tych rzeczywiście wybrednych osób, przez co musimy po prostu poświęcić nieco czasu na wybranie wśród nich czegoś, co będzie dla nas naprawdę dobre.
Strażacy w akcji

8 metod, jakim sposobem zapobiegać zatrucia tlenkiem węgla

Jest bezzapachowy, bezbarwny i toksyczny, pojawia się cicho i bez uprzedzenia może zabić. Tlenek węgla, czyli czad, to potężne zagrożenie w każdym budynku. Warto poznać, jak powstaje, jakie wyzwala objawy i jak powinniśmy działać, kiedy odnajdziemy osobę zatrutą czadem.