Menu strony
Ostatni taki ojciec

Ostatni taki ojciec

Skończył się czas ojców! Nadchodzi epoka tatusiów! Ci ojcowie, którzy nam jeszcze pozostali są jak dinozaury, są ostatni i nie cieszą się bynajmniej poparciem społeczeństwa.
biznes

W jakim miejscu warto nawiązywać niezbędne znajomości biznesowe?

Sfera biznesowa jest na pewno jedną z w największym stopniu wymagających dziedzin życia powszedniego. Liczą się w niej bowiem nie jedynie nasze zręczności, ale także w szeregu przypadków posiadana wiedza oraz nade wszystko kontakty. Badania jednoznacznie ukazują, że posiadanie nowych kontaktów jest w stanie skutecznie wpłynąć na rozrost naszej kariery. Znajomość w pewnym sensie odpowiednich ludzi na pewno pomoże nam zdobyć życiowe cele, które sobie wyznaczyliśmy.
Moose - Centrum Języków Obcych

Indywidualne kursy nauki języków obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych to najszybciej rozwijająca się w kraju szkoła oferująca kursy obcych języków (typu hiszpański Poznań itp). Na polskim rynku szkoła istnieje już od od 1994 roku, wysokie standardy kształcenia mogą potwierdzić dziesiątki tysięcy osób indywidualnych i instytucji, które skorzystały z naszej oferty.
Pokaz sztucznych ogni

Pokaz fajerwerków Warszawa – najcudowniejsze relacje z uroczystości sylwestrowej.

Co roku każdy z nas czeka na największy zabawę w roku, czyli na Sylwestra. Dla wielu jest to dzień, na który czeka się z oczekiwaniem. Co więcej bardzo dużo ludzi szykuje się do tego wydarzenia w sposób specjalny.

Imprezy integracyjne są wspaniałym wyjściem dla każdego przedsiębiorstwa.

Dziś coraz więcej firm zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zamiłowania, swoją ofertę przygotowało również dziesiątki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by przekonać się jak dużo możliwości wsparcia mamy.

Cezary 2011: "Ludzie Boga" i Polański triumfują

Najwięcej tegorocznych Cezarów - nagród dla najlepszych francuskich filmów - zdobyli twórcyRoman Polański za swój najnowszy obrazAutor widmo.
kredki bambino

Proste i oryginalne zabawki dla dzieci - co powinno się zamówić, by rozwijać wyobraźnię potomka?

Wyobraźnia to decydujący element, jaki maluch może wykształtować sobie od pierwszych lat. Dzięki licznym zabawkom dzieci zdołają przenosić się w świat kompletnie różny od tego, w jakim są.

Olsztyn: wernisaż fotografii z Wikiekspedycji 2012

W środę 28 listopada w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie obędzie się wernisaż wystawy fotografii z terenu Warmii i Mazur, wykonanych podczas Wikiekspedycji 2012.

Paramount Pictures zamierza wydać horror w sieci P2P

Krytycznie nastawiona do tej pory wobec sieci P2P wytwórnia Paramount Pictures poinformowała, że dystrybuowany przez nią horror The Tunnel zostanie wydany jednocześnie na DVD oraz w sieci BitTorrent.
tokarka

Szkolenia zawodowe jako nieco niedoceniana szansa na podniesienie swoich umiejętności zawodowych i zdobycie lepszej pracy - skrótowe omówienie

Kursy zawodowe stają się coraz bardziej modne. Wszystko dlatego, że jakiś czas temu nauka w danym zawodzie nazbyt popularna nie była. Obecnie taka sytuacja się powoli przeobraża, lecz w dalszym ciągu mamy wiele do nadrobienia. Na szczęście kampanie społeczne uświadamiają naszym pobratymcom, że uczęszczanie do technikum mechanicznego lub szkoły zawodowej ujmy nie przynosi, ale, co więcej, daje absolwentowi zawód, którego nie posiadają abiturienci kończący liceum.