Menu strony
Kostka edukacyjna

Zadowalający wybór asortymentu dla wszystkim zwolenników spopularyzowanego paintballa

Z pewnością każdy z nas zgodzi się z tezą, że w obecnych czasach paintball jest naprawdę popularną rozrywką – nie tylko pośród młodych ludzi.
monitorowanie pracowników

Czasami dobry pracownik też musi być kontrolowany. Taką politykę prowadzi wiele firm. Jest legalna, ale trzeba robić to jawnie

Nikt z nas nie lubi kiedy jest obserwowany. Sporo ludzi to po prostu krępuje. Na co dzień jednakże wciąż jesteśmy pod obserwacją także sami zresztą to czynimy. Wystarczy wyjść w miasto, ludzie na siebie patrzą, z zainteresowaniem lub nie, ale także oceniamy daną osobę po ubraniu lub zachowaniu. To zwyczajna sytuacja, także nie ma co nadmiernie się tym przejmować. Problem się pojawia, gdy monitoring znajduje się w miejscu pracy. Sporo ludzi głośno się przeciwko temu wypowiada, lecz pracodawca posiada tego typu prawo, jednak musi o tym fakcie dać znać swoim pracownikom.

Kraków: wystawa "Mój anioł stróż"

5 grudnia 2009 o godz. 17.00 w Galerii Audialnej w Krakowie, otwarta zostanie wystawa pt."Mój anioł stróż".
Dzieci w szkole

Nauka pisania dla dzieci

Nauka pisania dla dzieci jest często dużym problemem. Aby ją ułatwić, warto wykonywać ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do poznawania pisma.Z poniższego tekstu nauczycie się jak ćwiczyć z najmłodszymi, aby byli dobrze przystosowani do nauki w szkole.
Szkolenia dla firm

Kursy dedykowane dla przedsiębiorstw

Współcześnie odpowiednie kompetencje pracowników firm są niezwykle cenne. Przy zatrudnianiu zwraca się uwagę na poziom doświadczenia i umiejętności i w oparciu o to zatrudnia się daną osobę lub nie. Bardzo ważne okazuje się również doszkalanie ludzi wtedy, gdy są już członkami przedsiębiorstwa.
impreza firmowa

Gry planszowe na pewno spodobają się również Tobie, sprawdź na początek jedną z renomowanych gier

Gry planszowe cieszą się coraz większą wziętością. Jeżeli jeszcze niedawno wydawało Ci się, iż zaczniesz w nie grać drugi raz dopiero, kiedy Twoje dziecko dorośnie to już dzisiaj wiesz, że byłeś w gigantycznym błędzie.
Maciek Dowbor

Gwiazdy w turnieju pokera sportowego "European Poker Tour"

19 października br., w Casinos Poland w Hotelu Hyatt w Warszawie, polskie gwiazdy usiadły do pokerowych stołów, aby zmierzyć się w walce o bilet o wartości 25.000 zł do najbardziej prestiżowego i największego turnieju pokera sportowego (texas holdem) w Europie -
Księgowość

Usługi rachunkowe - Zleć prowadzenie księgowością firmy zawodowcom

Warszawa jest miastem, w którym zapotrzebowanie na biura rachunkowe jest ogromny, z uwagi na liczbę firm, które mają tam swoją siedzibę. Opłaca się skorzystać z usług specjalistów, którzy profesjonalnie poprowadzą finanse firmy i dopasują ją do specyficznych potrzeb klienta oraz formy jego działalności. Dobrze jest wyszukać zaufane biuro księgowe warszawa, które będzie kompleksowo obsługiwać księgowość naszej firmy, ale również zaoferuje pomoc na przykład w dziedzinie doradztwa podatkowego lub innych działań związanych z planowaniem budżetu.
pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

Jesteś w tym momencie w rzeczywiście niełatwej sytuacji finansowej

Masz wrażenie, iż Twoja dobra życiowa passa akurat się zakończyła i nastał ciężki okres. Czegokolwiek byś się nie chwycił, nie przynosi to spodziewanych dochodów.
mężczyzna w szarej koszulce

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Nadchodzi taka okazja jak urodziny, dzień mężczyzny czy święta. Rozmyślamy, co sprawić naszemu mężczyźnie? Pomysłów jest bardzo dużo, lecz jak wybrać taki, który mu się spodoba? Poniżej zamieściliśmy kilka przydatnych wskazówek. Mamy nadzieję, że trochę pomożemy.