Menu strony
chłodnictwo

Nowoczesne chłodnictwo

Czasem wystarczy cofnąć się w epokach, by pochwalić dzisiejsze technologie człowieka. W krótkim artykule zajmę się ciekawym tematem, jakim jest chłodnictwo, więc wystartuję od przybliżenia tego, jak kiedyś przechowywano żywność. Nie mając do dyspozycji praktycznych lodówek, ludzie najczęściej upychali zapasy w zimnych piwnicach. Nie dawały one jednak zimna, niezbędnego do efektywnej konserwacji martwych zwierząt.
bezpieczeństwo w pracy

Współczesne techniki informatyczne umożliwiają przyszłym pracownikom pozyskanie wiedzy z zakresu bhp także w wersji online

Nowy pracownik w firmie jest zmuszony do przebycia paru stopni wtajemniczenia. Po pierwsze zapoznaje się z zasadami, jakie obowiązują w danym miejscu pracy oraz obiegiem dokumentacji w biurze. Następnie obejmuje własne stanowisko, jednocześnie wkładając do szafek osobiste drobne przedmioty, np. ulubiony kubek do gorących napoi. Jednak nie tylko na nowo zatrudnionym pracowniku ciążą obowiązki, bo zatrudniający również musi dopełnić formalności połączonych z zaangażowaniem nowej osoby do pracy etatowej.
podatki niczym domino

Czy konieczne nam okazują się być procesy it?

Żeby dana firma działała tak jak trzeba, co jakiś czas musimy zobaczyć, czy wszelkie jej działy działają na najwyższym poziomie. Przez to właśnie musimy wykonywać przeróżne audyty, które udowodnią nam co należy kontynuować, a co trzeba poprawić.


Czy konieczne nam okazują się być procesy it?

Audyt informatyczny nie powinien okazać się być drogi


Czy konieczne nam okazują się być procesy it?

Jeżeli chcemy powiedzieć, że w danej działalności wszystko co wiąże się z wykorzystaniem komputerów działa na wysokim poziomie, to z pewnością musimy spojrzeć na audyt informatyczny.
kredki bambino

Proste i oryginalne zabawki dla dzieci - co powinno się zamówić, by rozwijać wyobraźnię potomka?

Wena twórcza to najlepszy element, który maluch jest w stanie wykształtować sobie od najmłodszych lat. Dzięki licznym zabawkom dzieci są w stanie przenosić się w świat całkowicie różny od tego, w jakim są.

Amerykańska piosenkarka Whitney Houston zmarła w wieku 48 lat

Tu wpisz dwa, trzy zdania, czyli tzw. lead (akapit wprowadzający).

Magic Land projektem open source

Niemiecka społecznościowa firma Wooga porzuciła projekt gry Pocket Island, który został napisany w HTML5. Był to wolny odpowiednik gry Magic Land, dostępnej od dłuższego czasu na Facebooku i napisany we Flashu. Firma przyznaje, że po prostu zareagowała na szum wokół HTML5: „był to eksperyment - wejście do rozległego oceanu możliwości, jakie daje HTML5”, stając się jednym z pierwszych partnerów Facebooka we wprowadzeniu gry na ich stronie dla wielu urządzeń.
kursanci

Kursy, które są finansowane ze środków Unii Europejskiej mogą ponieść kwalifikacje naszych pracowników i wpłynąć pozytywnie na działanie naszej firmy

Wielu właścicieli firm zastanawia się nad tym w jaki sposób poprawić efektywność pracowników oraz wyniki własnej firmy. Doskonałym sposobem na to są różnego rodzaju szkolenia, które podwyższą kwalifikacje zatrudnionych pracowników, przyczyniając się także do sukcesu naszej firmy.
muzyka

Odkryj zalety posiadania płyt winylowych z muzyką

Aktualnie właściwie mało kto kupuje jeszcze oryginalne płyty muzyczne. Najważniejszym tego powodem jest oczywiście internet, który dał swoim użytkownikom możliwość darmowego pobierania swoich ulubionych piosenek – ciężko byłoby więc dziwić się ludziom którzy decydują się na takie właśnie rozwiązania. Z drugiej jednak strony istnieje całe mnóstwo przeciwwskazań, z racji których ściąganie piosenek dość powszechnie jest uznawane za niezbyt dobrą praktykę.
nowoczesne biuro

Pracownicy z Ukrainy jako znakomita kadra do zajęć sezonowych

Coraz częściej pośród przedsiębiorców pojawia się pomysł dzierżawienia zatrudnionych pracowników innym podmiotom, po to, ażeby pozyskać z tego tytułu kolejny dochód, zwłaszcza w sytuacji, gdy przedsiębiorstwo odczuwa zmniejszenie zapotrzebowania na jej usługi.
książki

To pomysł na ciekawą imprezę, pokaz magii niewątpliwie zebranym się spodoba

Przy różnego typu wydarzeniach poszukuje się sposobu na ciekawą i oryginalną zabawę. Nierzadko zamawia się różnorakie pokazy lub wystąpienia, ponieważ stanowią one przyjemne urozmaicenie imprezy.