Menu strony

W Łodzi odbędzie się Festiwal Wolnej Kultury

W dniach 1-3 października 2010 r. w Łodzi odbędzie się VI Festiwal Obywatela, w tym roku jako Festiwal Wolnej Kultury. Trzydniowa impreza ma za zadanie przybliżyć ideę Wolnej Kultury oraz popularyzować twórczość tworzoną na wolnych licencjach.
zakupy

Zakupy grupowe – wszystkie usługi w jednym miejscu

Moda na zakupy w grupie zapanowała na dobre. Nie wszyscy Polacy ufają im, ale ciągle rośnie ich popularność. Myślisz, jak dołączyć do tanich towarzyskich zakupów?
kolarstwo górskie

Hobbyści kolarstwa mogą rozwijać własne pasje dzięki ciekawym ofertom marketów internetowych 201TAN

Bez wątpienia posiadanie w życiu swojego zainteresowania jest niezwykle istotne. Dzięki temu wszelka wolna chwila będzie spędzana zdecydowanie przyjemniej i stanowi poważny aspekt rozwoju osobowości. Człowiek od dziecka znajduje przeróżne hobby, jakie mniej lub bardziej go angażują przez co w pewnym wieku potrafi odkryć tę właściwą. Dla jednych będzie to sport, dla innych literatura, a dla jeszcze innych podróżowanie. Istotne jest, że niezależnie od pasji możliwości współczesnego świata umożliwiają na jej wielkie rozwijanie.
kopalnia

Kopalnia odkrywkowa Krobia – dlaczego zapoczątkowała liczne protesty okolicznych mieszkańców?

Polskie kopalnie są miejscami pracy dla rzeczywiście dużej liczby górników, natomiast wydobywany w nich węgiel jest niezbędny Polakom, na przykład do ogrzewania ich domów. Złoża węgla, które są dostępne w kraju czekają na wydobycie, dlatego dosyć często powstają kolejne kopalnie. Przykładem może być przykładowo kopalnia węgla brunatnego, której powstanie jest w planach na terenie gminy Krobia. Niestety, te plany wywołały protest gminnej ludności. Dlaczego?
integracja w firmie

Popularność imprez firmowych

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na organizowanie raz na jakiś czas dla wszystkich zatrudnionych imprez incentive. Pod tą nazwą ukrywa się nic innego jak wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne. Zazwyczaj właściciele firm zlecają zorganizowanie takiego typu imprez działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na zlecenie takiego zadania firmie zewnętrznej. Funkcjonuje wiele takich firm, które specjalizują się w kompleksowym przygotowywaniu takich imprez.
prezent na 18 urodziny

Urodziny to dla wielu ludzi jeden z najistotniejszych chwil w roku - warto sprawić, że będzie to niezapomniany dzień

Jubileusz urodzin jest wyjątkowym dniem nie tylko, gdy jesteśmy mali. Również dojrzalsi chcą fajnie spędzić ten rzadki dla nich dzień w roku.
podatek

Nie zapomnij rozliczyć się z dochodowego podatku (PIT) za bieżący rok

Jakikolwiek osiągany legalnie profit, bez względu na to czy jest to dochód z pracy zawodowej, z renty czy również z emerytury musi zostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, inaczej w Pit 2016.
prawo

Trzeba zwrócić należytą uwagę na politykę prywatności!

To pewnie jasne, że polskie prawo powinno być przez każdego respektowane - nie chodzi wyłącznie o życie według zasad, lecz również o własny interes. Przecież gdy nie przestrzegamy bądź co bądź przeciętnie rygorystycznego prawa, to ogólnie możemy napotkać potem na spore problemy. To wszystko w sumie zależy od sytuacji - jednak akurat w owym artykule przydałoby się nieco skupić na kwestii polityki prywatności. Jeżeli jako właściciele sklepu internetowego albo witryny internetowej zapomnimy na śmierć o polityce prywatności, w sumie znacząco ryzykujemy.
szkolenie

Jeśli jesteś kierownikiem pewnej małej, bądź większej firmy i chcesz należycie zadbać o kondycję firmy – warto pomyśleć o rozwoju kadry i brać udział w rozmaitych szkoleniach.

Kapitalizm w Naszym kraju osiąga apogeum. Z każdym rokiem zwiększa się liczba własnościowych – pojedynczych, bądź kilkuosobowych firm. Ujawnia się aktywna konkurencja. Z tej racji – którykolwiek zawodowy właściciel winien orientować się, iż poprowadzenie swojej dynamizacji, to nie tylko dochody i nieprzerwane powodzenie, lecz wielopoziomowa struktura, zawierająca sporo ważnych aspektów.
Seksowna kobieta

Sypialniane gadżety jako prezent na wieczór panieński czy kawalerski. Propozycje dla odważnych.

Gdy idziemy na wieczór panieński lub kawalerski, z reguły wybieramy prezent dopasowany do okoliczności. Gotowych podpowiedzi warto poszukiwać w internecie, lecz czym innym jest zilustrowana „Kamasutra”, a czym innym pas cnoty. Jakimi prezentami warto się zainteresować, by były oryginalne i odpowiednie?