Menu strony
moda

Modna Łódź

Polska moda powraca do łódzkich fabryk - za dwa miesiące startuje już piąta edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland, tym razem w zupełnie nowej wyjątkowej lokalizacji.

Kolejna edycja FashionPhilosophy odbędzie się w dniach 26-30 października 2011 r. w Łodzi. Tym razem pokazy Alei Projektantów i OFF Out Of Schedule oraz Showroom zlokalizowano w jednym miejscu, na terenie Kompleksu Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz w przyległych namiotach Miasteczka Fashion Week mieszczących się przy ul Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.
mężczyzna w szarej koszulce

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Nadchodzi taka okazja jak urodziny, dzień mężczyzny czy święta. Myślimy, co sprawić naszemu mężczyźnie? Pomysłów jest naprawdę dużo, lecz jak wybrać taki, który mu się spodoba? W tekście zamieściliśmy parę przydatnych porad. Mamy nadzieję, że trochę pomożemy.

Wynajmowanie maszyn, które pozwoli konkretnej firmie uzyskać większe sukcesy na rynku.

Wynajmowanie urządzeń, jakie pozwoli danej firmie osiągnąć wyższe sukcesy w branży jest dla takich przedsiębiorstw dużą szansą, aby mogły one się rozwijać. Coraz więcej przedsiębiorstw oferuje tego typu możliwości, gdyż posiadają wiedzę o tym, iż na brak klientów nie będzie trzeba narzekać.
akrobatyka

Wzbudzające zainteresowanie intrygujące oraz oryginalne występy z dziedziny akrobacji.

Mimo że obecnie bardzo wiele programów służących rozrywce da się widzieć w mediach i to każdego dnia, to w dalszym ciągu nie brakuje zainteresowania pokazami w świecie realnym. W każdym bez wyjątku rejonie, rraz na pewien okres czasu odbywają się eventy, jakie koncentrują na sobie uwagę dużej liczby widzów. Abstrahując od tego, jakiej dziedziny dotyczą każdorazowo mogą pochwalić się wysoką popularnością. Takie są też wyzwalające zainteresowanie niezwykle oraz oryginalne pokazy z dziedziny akrobacji.
Public Relations

Czym właściwie jest PR?

Branża reklamowa pojawiła się parę dziesięcioleci temu, dziś cieszy się największą popularnością. Mimo to wciąż wiedza zwykłych ludzi o tej dziedzinie jest niewystarczająca. Ludzie nie orientują się, czym tak w zasadzie zajmuje się agencja public relations. Wielu utożsamia pojęcie piaru z klasyczną reklamą, albo, co jest straszne, z propagandą.
Studenci w sali wykładowej

Które kierunki studiów są dziś szczególnie warte uwagi? Umiejętności, które są doceniane przez pracodawców.

Jak wiadomo, studia zapewniają nam szansę rozwoju a także otrzymania wymarzonej pracy. Chociaż możemy wyróżnić mnóstwo dziedzin, jakie wymagają wykształcenia wyższego, należy zastanowić się, które kierunki warto studiować szczególnie. Razem rozwijającą się integracją europejską na aktualnym rynku pracy kształtuje się ogromne zapotrzebowanie na osoby, jakie dobrze władają językami obcymi.
Ostatni taki ojciec

Ostatni taki ojciec

Skończył się czas ojców! Nadchodzi epoka tatusiów! Ci ojcowie, którzy nam jeszcze pozostali są jak dinozaury, są ostatni i nie cieszą się bynajmniej poparciem społeczeństwa.

Ustawa o działach administracji rządowej przegłosowana przez Senat

Nowelizacja ustawy o działach administracji rządowej została przegłosowana przez Senat i czeka na podpis Prezydenta (który ma na to 30 dni). Ostatecznie doprecyzowuje ona kompetencje MAC. Poniżej przedstawiamy skrótowo najważniejsze obszary działalności MAC, zaznaczając te wynikające z nowelizacji Ustawy o działach.
Maciek Dowbor

Malowanie Gwiazd - warsztaty z profesjonalengo makijażu

W piątek, 7 sierpnia 2009 w szkole wizażu Destino Make up Academy spotkały się polskie gwiazdy, które pod okiem profesjonalnych wizażystek próbowały swoich sił w wizażu.
Pokaz sztucznych ogni

Pokaz fajerwerków Warszawa – najcudowniejsze relacje z uroczystości sylwestrowej.

Co roku wszyscy z nas oczekuje na największy zabawę w roku, czyli na Sylwestra. Dla wielu jest to dzień, na który wyczekuje się z wyczekiwaniem. Co więcej bardzo dużo osób przyszykowuje się do tego przeżycia w sposób specjalny.