Menu strony
interaktywny plac zabaw

Interaktywny Plac Zabaw

"Interaktywny Plac Zabaw" jest to projekt edukacyjny związany z kreowaniem przestrzeni oraz tworzeniem własnych mini-dzieł sztuki. Za sprawą zabawy i pobudzonej wyobraźni łączy w sobie elementy innowacyjne, edukacyjne oraz artystyczne. Uczy praktycznego obcowania ze sztuką.
Tatry, Chochołowska

Gdzie zarezerwować noclegi w Zakopanem?

Ostatnimi czasy Karkonosze stały się niesłychanie lubiane pośród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są z przyjemnością odwiedzanew okresie letnim, gdy temperatura jest stosowna do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez fanów białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy pogodnym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to rewelacyjna oferta na niedługi wyjazd. Polecam ci, abyś już teraz zaklepał sobie porządne noclegi w Karpaczu.
sesja zdjęciowa

Dlaczego warto tworzyć blog o ślubach?

Tworzenie bloga może mieć bardzo różne przyczyny. Wiele osób tworzy blogi jedynie z tego powodu, że zwyczajnie pasjonuje się wybraną tematyką i pragnie podzielić się własnymi spostrzeżeniami. Inni tworzą blogi by nieco dorobić. Jeśli bowiem zgromadzą grono fanów, niebawem zgłaszają się twórcy reklam i da się na takim blogu dorobić sporo do wypłaty. Kolejny rodzaj, to blogi tworzone jako forma promocji strony i firmy.

Eliminacje Bursztynowej Miss Polski rozpoczęte

W ostatni weekend, 20 czerwca, w Świnoujściu rozpoczęły się eliminacje do Bursztynowej Miss Polski. Do udziału w świnoujskim etapie konkursu zgłosiło się jedenaście kandydatek. Większość z nich to mieszkanki Świnoujścia, choć można było też zobaczyć elblążankę[1].
Mały podatnik czyli kto?

Sprawne zarządzanie dzięki Prince2.

Wielu osobom zdaje się, że nie ma nic łatwiejszego niż zarządzanie. Uczelnie państwowe jak grzyby po deszczu powołują do życia kierunki takie jak zarządzanie z które w swoim znaczeniu mają za zadanie wyedukować zespół potencjalnych kierowników. Jednak same uczenie się na studiach, podczas których więcej zagadnień teoretycznych niż zajęć praktycznych, to nie wszystko. Bardzo istotne są oprócz teorii przede wszystkim praktyka, a o to nie łatwo dopiero się ucząc.

Imprezy integracyjne są wspaniałym wyjściem dla każdego przedsiębiorstwa.

W dzisiejszych czasach coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zapotrzebowania, swoją ofertę przygotowało także wiele innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by przekonać się jak wiele możliwości pomocy mamy.
most

Wypoczynek w okolicach Warszawy

Piękno jest tak blisko! Tak można powiedzieć do mieszkańców stolicy, którzy masowo odwiedzają Podhale i Międzyzdroje, a omijają pełne atrakcji Mazowsze. A bez wątpienia jest tam wiele do zobaczenia!
Dokumenty

Pozycja biura tłumaczeń po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Jakie kwestie uległy zmianie?

Przystąpienie naszego kraju do Unii Europejskiej może być oceniane na wiele sposobów, nie mało jest także ludzi, którzy są nastawieni dość negatywnie, nawet mimo to, że od historycznej decyzji minęło już prawie dziewięć lat. Z całą pewnością istnieją jednak przedsiębiorstwa, które utęsknieniem wspominają dzień, w którym zostaliśmy pełnoprawnym członkiem UE, czas ten oznaczał bowiem wzrost znaczenia tych firm na rynku, a co za tym idzie również wzrost ich dochodów. Ich lista nie jest taka krótka, a wysoką pozycję zajmuje biuro tłumaczeń.
Sklep z grami planszowymi

Gry dla każdego

Granie staje się dziś coraz powszechniejsze również wśród osób dorosłych, którzy potrafią czerpać przyjemność z takiej rozgrywki. Gry planszowe to świetne urozmaicenie zwyczajnego wypadu do pubu. Dużo lokali organizuje nawet specjalne gamesroomy, gdzie da się za niewielką opłatą wypożyczać gry, aby tylko sprostać wymogom własnych klientów. Po co jednak płacić za pożyczenie polskich wersji atrakcyjnych gier, skoro można zakupić je na własność?
Grodno, wystawa „Magiczne zakątki Polski”

Wystawa fotografii „Magiczne zakątki Polski”

Już niebawem, bo pod koniec października, w pięciu miastach w Polsce - Chorzowie, Głogowie, Rybniku, Lublinie oraz Łodzi będziemy mogli obejrzeć niezwykle inspirujące, odkrywające wiele tajemniczych miejsc, wystawy fotograficzne.