Menu strony
kopalnia

Kopalnia odkrywkowa Krobia – dlaczego zapoczątkowała liczne protesty okolicznych mieszkańców?

Polskie kopalnie są miejscami pracy dla faktycznie wielu górników, z kolei pozyskiwany w nich węgiel jest konieczny Polakom, między innymi do ogrzewania ich domów. Złoża węgla, jakie są dostępne w kraju czekają na wydobycie, więc dosyć często powstają kolejne kopalnie. Przykładem może być na przykład kopalnia węgla brunatnego, jakiej powstanie jest w planach na terenie gminy Krobia. Niestety, te plany wywołały protest gminnej ludności. Z jakiego powodu?
koncert

Najpopularniejsze zespoły rocka

Muzyka rockowa obecnie nie cieszy się aż tak dużą popularnością jak jeszczekilka lat temu. Niemalże każdy miał styczność z muzyką rockową w stacjach radiowych czy telewizji. Rock w wielu przypadkach stanowi soundtrack w wielu popularnych filmach. Rock to rodzaj muzyki charakteryzujący się brzmieniem, które uzyskuje się najczęściej poprzez gitary akustyczne czy elektryczne.
integracja w firmie

Popularność imprez firmowych

Mnóstwo firm decyduje się na przygotowywanie co jakiś czas dla swoich pracowników imprez incentive. Pod tą nazwą skrywa się nic innego jak różnego rodzaju wyjazdy integracyjne. Czasami właściciele przedsiębiorstw zlecają przygotowanie tego typu wyjazdów działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na oddelegowanie takiego zadania firmie zewnętrznej. Funkcjonuje wiele takich firm, które są wyspecjalizowane w kompleksowym przygotowywaniu tego rodzaju wyjazdów.
fotografijka - szkolenia

Weź udział w szkoleniu dla pielęgniarek, a zdecydowanie poszerzysz swoją wiedzę w tym temacie

Dziś rozkwit jest bardzo sprawą zasadniczą w naszej pracy. Nie ma już praktycznie stanowiska, gdzie nie wymagany byłby język angielski czy posiadanie pobocznych certyfikatów.
Komunikacja marketingowa

W obecnych czasach internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

I to tak naprawdę życia osobistego, ponieważ bardzo dużo ludzi za jego pomocą zaczyna się komunikować, podtrzymuje znajomości i poszukuje kolejnych kontaktów, ale również biznesu, zakupów i usług. Obecnie praktycznie każda chcąca się rozwijać firma powinna mieć swoją internetową wizytówkę, jeśli jej nie ma, to szanse na znalezienie klientów nie będą największe.

Problem większości kobiet, czyli co na siebie włożyć

Kiedy dostajemy zaproszenie na jakąś imprezę najczęściej stajemy przed problemem co na siebie włożyć. Mężczyźni są w lepszej sytuacji, dobry garnitur męski sprawdzi się praktycznie przy każdej okazji. Na nieoficjalne okazje koszula i dżinsy sprawdzą się doskonale. A kobiety? No cóż.. Kobiety mają zdecydowanie więcej możliwości wyboru, zatem i dłużej to trwa, same sukienki to temat nieskończony.
góry

Dobre miejsce na jeżdżenie na nartach

Polanica oraz Kudowa Zdrój z sukcesem rywalizuje z tradycyjnymi miejscami wypoczynku zimowego. Dziś dzięki współpracy z Republiką Czeską można kupując jeden karnet korzystać z tras narciarskich po obu stronach granicy.

Pierwsze spotkanie blogerów w Watykanie

W poniedziałek 2 maja rozpoczęło się pierwsze w historii watykańskie spotkanie blogerów z całego świata zorganizowane przez dwie Papieskie Rady: ds. Kultury oraz ds. Środków Społecznego Przekazu.
Public Relations

Czym właściwie jest PR?

Branża marketingowa powstała kilka dekad temu, teraz cieszy się największą popularnością. Mimo to jeszcze wiedza zwyczajnych ludzi o tej materii jest niewystarczająca. Ludzie nie wiedzą, czym tak w zasadzie para się agencja public relations. Wielu utożsamia pojęcie public relations z klasyczną reklamą, bądź, co jest straszne, z propagandą.
Samochód, jadący samochód

Wybieramy mechanika samochodowego

Zanim oddamy samochód do serwisu najczęściej próbujemy wybrać skuteczny i dobry. Niewielka kolizja lub najzwyczajniej usterka to niekwestionowany kłopot. Czasami jest nam potrzebna po prostu Peugeot części Kraków i ogromnym mieście niełatwo nam zwrócić się po wsparcie.