Menu strony
szkolenia

Trening z pewności siebie i zdecydowania, śmiałości i odwagi

Treningi psychologiczne tego rodzaju naświetlają różnicę między asertywnością, agresją i uległością. Szkolenia polegają na pożytecznych ćwiczeniach które pomagają radzić sobie z pejoratywnymi ocenami, oraz uczą chronić własny obszar psychologiczny.

Dożynki 2012 w Polsce

- udekorowany snop zboża w trakcie święta plonów. Chram Mazowiecki RKP (2009)]]
W okresie przypadającym na równonoc jesienną, tradycyjnie w różnych rejonach Polski, przeprowadzane bedą obchody tzw. Dożynek, święta wywodzącego się z jednego z największych, etnicznych świąt słowiańskich - Plonów.

Łódź: Letni Festiwal Sztuki "Trawniki Kultury"

Od początku lipca w Łodzi trwa Letni Festiwal Sztuki, w ramach którego organizowane są różne wydarzenia kulturalne dla mieszkańców. W ramach Festiwalu przez wszystkie wakacyjne soboty będzie można wziąć udział w akcji "Trawniki Kultury".

Zachęta: ekspozycja sztuki Europy Środkowo-Wschodniej pt. „Płeć? Sprawdzam!”

Wystawa „Płeć? Sprawdzam!” jest to ekspozycja sztuki Europy Środkowo-Wschodniej, na której prezentowane są prace artystów z krajów byłego bloku wschodniego. Eksponaty mają na celu ukazać role społeczne, kategorie gender oraz związki między sztuką a rzeczywistością historyczną. Wcześniej wystawa gościła w wiedeńskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej Fundacji Ludwiga (do 14 lutego 2010 r.) pod nazwą "Gender Check. Kobiecość i męskość w sztuce Europy Wschodniej" (Gender Check. Femininity and Masculinity in the Art of Eastern Europe).
wyjazd integracyjny

Jak zarazem znakomicie zapoznać ze sobą pracowników i wprowadzić przyjemną atmosferę w firmie

W dzisiejszych czasach wielu biznesmenów prowadzących duże i średnie spółki wie, jak cenna jest zadowalająca komunikacja pomiędzy pracownikami. Bez niej ciężko o doskonałe zarządzanie firmą i prawidłowe wywiązywanie się z zadań. Najlepsza sytuacja to taka, kiedy pracownicy lubią swoją pracę i chętnie przykładają się do obowiązków.
firma

Skuteczne poszukiwanie pracy- znajdź upragnioną pracę, nawet jeżeli nie posiadasz większego doświadczenia w branży

Zwykle po ukończeniu szkoły lub studiów czeka nas szukanie pracy. Bywa to trudne, kiedy nie posiadamy żadnego doświadczenia jak również nigdy wcześniej nie szukaliśmy pracy. Rynek pełen jest konkurencji, dobrze więc wiedzieć jak wybić się ponad innych kandydatów i odnaleźć upragnioną pracę.
na Mazurach

Dlaczego warto wybrać się na Mazury?

Każdego roku wielu z nas snuje rozważania, w jakie miejsce wybrać się na wakacje, by były niezapomniane. Niestety, moda oraz bezproblemowość znalezienia ofert dotyczących wyjazdów za granicę stały się przyczyną, iż sporo z nas zapomniało o wypoczynku spędzonym w Polsce. A przecież możemy poszczycić się wieloma magicznymi, fantastycznymi zakątkami.
Biznesmeni

Szybkie i proste wykonanie deklaracji skarbowej - oprogramowania osiągalne online

Dla każdej osoby rozpoczęcie roku kalendarzowego wiąże się z koniecznością oddania deklaracji podatkowej. Nie sposób ukryć, że wykonanie jej samemu jest raczej skomplikowane i potrzebuje odpowiedniej wiedzy.

Wynajmowanie maszyn, które pozwoli konkretnej firmie uzyskać większe sukcesy na rynku.

Wynajęcie urządzeń, które umożliwi konkretnej firmie uzyskać znaczne sukcesy w branży jest dla tego typu firm sporą okazją do tego, aby miały możliwość one się rozwijać. Znacznie więcej usługodawców oferuje tego typu możliwości, gdyż mają świadomość, iż na brak klientów nie będzie trzeba narzekać.
szkolenie dla kadry menedżerskiej

Usługi dla przedsiębiorstw: przegląd komfortowych sal komputerowych

Im istotniejsze jest dla nas jakieś spotkanie biznesowe, tym z pewnością bardziej zależy nam na tym, żeby odbyło się ono rzeczywiście wspaniale oraz żebyśmy wyglądali podczas niego na specjalistów. Dlatego właśnie znacznie częściej prezesi zakładów, podczas tworzenia tego typu zebrań najmują sale konferencyjne Wrocław na przykład ma ich dużo w swojej propozycji.