Menu strony
flaga wielkiej brytanii

Nauczanie angielskiego.

Język angielski jest niewątpliwie jednym z najważniejszych języków obecnego świata. Jego ponadnarodowy charakter ugruntowuje na przykład fakt, że jest językiem, którym posługują się użytkownicy największych witryn i portali w Internecie na świecie. Angielski to język biznesu i polityki w większej części krajów świata. Nauka angielskiego jest ogromnie istotna, zwłaszcza na starym kontynencie. Jednym z powodów jest fakt, że znajomość angielskiego może w wielkim stopniu ułatwić zdobycie pracy i odnalezienie się w międzynarodowej, wielkiej firmie.
monety i banknot Euro

Wszystko o taksach lokalnych

Nie ma jednobrzmiącej legalnej definicji podatku lokalnego. Podatki jak też opłaty kwalifikowane przez ustawodawcę do kategorii podatków lokalnych są wprawdzie enumeratywnie wyliczone w rozporządzeniu o taksach oraz opłatach lokalnych, jednakże na liście owej nie znajdują się inne świadczenia podatkowe, jakie mają przymioty podatków lokalnych, lecz uregulowane zostały w dalszych ustawach.
długopisy kije golfowe

Gadżety jako doskonały nośnik reklamy, czyli jak się promować, aby zdobyć oddanych zleceniodawców

Reklama, o której marzą finansiści powinna być przede wszystkim skuteczna. Tak handlowcy, jak i menedżerowie salonów spa pragną, żeby klienci pojawili się w określonym sklepie lub salonie, a potem, by wracali pod podany adres. Zatrzymanie, czy raczej przywiązanie do siebie zleceniodawcy jest priorytetem, ponieważ konkurencja wcale nie próżnuje. Dodatkowo należy także ciągle budować pozytywny wizerunek marki.
podatki

Program PIT 2015 do pełnienia zeznań podatkowych za 2014 r.

Początek roku, to gorący czas rozliczeń z fiskusem. Nikt nie kocha podatków i rozliczeń rocznych, jednakże z oprogramowaniem pit 2015 łatwo, krok po kroku wypełnimy własny formularz w nieskomplikowany i bezpieczny sposób.
kalkulator i pieniądze na stole

Jak wypełnić PIT 37 - niezbędne wskazówki

Wypełnianie zeznania podatkowego może niektórym spędzać sen z powiek. Mnóstwo podatników w pierwszym kwartale następnego roku będzie się zastanawiać jak wypełnić PIT 37? To właśnie deklaracja podatku dochodowego od osób fizycznych 37 jest tą w większości przypadków wypełnianą w Polsce.
samolot

Ważny bilet a brak miejsca w samolocie - co robić?

Nie tak dawno doszły mnie słuchy, iż firmy lotnicze nie do końca są w pełni uczciwe wobec swojego klienta. Kolega opowiedział mi, że niektóre linie sprzedają więcej biletów niż jest miejsca na pokładzie samolotu. Byłam zdania, iż kogoś poniosła wyobraźnia. Do czasu, jak mi osobiście wydarzyła się właśnie taka sytuacja.

XV Międzynarodowy Piknik Lotniczy w Góraszce

W dniach 12-13 czerwca 2010 r. w Góraszce odbył się już po raz piętnasty Międzynarodowy Piknik Lotniczy.
praca

Praca dla programisty

Dziś nie jest łatwo znaleźć pracę. Stąd też ludzie posiadający różne wykształcenie starają się podjąć się każdego zajęcia, również niezgodnego z wykształceniem. Często przeszukują mnóstwo stron w sieci Internet w poszukiwaniu pracy wszelkiego rodzaju. Opiekują się dziećmi bądź też pracują, jako copywriterzy. Dzisiaj szalenie popularna jest praca freelancer. Polega ona na pracy bez stałego etatu i podejmowaniu się wszelkich projektów na zlecenie. Jest to wyjątkowo popularne w różnorodnych branżach.
dofinansowanie unijne dla firm

Jesteś posiadaczem niedużej firmy bądź też dopiero ją otwierasz

Pewnie pomyliłeś się troszkę w kalkulacjach z inwestycjami i zabrakło Ci środków pieniężnych koniecznych do przeprowadzania innych zamierzonych zamiarów.


Jesteś posiadaczem niedużej firmy bądź też dopiero ją otwierasz

Nieistotne na co potrzebujesz środków pieniężnych, bardzo ważne, iż jest na to metoda, abyś te niezbędne Ci brakujące środki uzyskał..

Gdańsk: cykl wystaw „Ars ante portas”

„Ars ante portas” (Sztuka u Bram) to cykl wystaw twórczości artystów, którzy bezinteresownie uczestniczyli w zbiorowym przedsięwzięciu artystycznym jakim było powstanie trzech obrazów o tematyce gdańskiej.