Menu strony
Recepcja

W ciągu wakacyjnego wypoczynku warto wyselekcjonować perfekcyjny hotel.

Niewątpliwie od dawna w szczególności lato i okres, gdy temperatury na termometrze sięgają kilkunastu stopni Celsjusza na plusie, służy wakacyjnym wyjazdom. Sporo osób postanawia wtenczas wpakować się do auta, autobusu lub pociągu i wyjechać w trasę, aby jeszcze lepiej poznać swój porywający kraj. Od dawna bowiem wiadomo, że Polska przystaje do jednych z najpiękniejszych krajów nie tylko Europy, ale również całego świata.

Katowice: 12. Festiwal Filmów Kultowych

Po raz dwunasty w dniach od 17 do 31 maja 2009 odbędzie się w Katowicach Festiwal Filmów Kultowych.
żarówka

Szkolenia dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem

Nawet młodzi mężczyźni wpisują się na szkolenia dla elektryków

Szkolenia dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem

Są takie zawody, gdzie zawsze szuka się ludzi, a jeśli by ich zabrakło, to trudno działałoby się pozostałej części społeczeństwa. Dlatego właśnie trzeba się cieszyć, że kursy dla elektryków radują się wielkim zainteresowaniem oraz przyciągają nawet młodsze jednostki. Dzięki temu mamy szansę okazać się spokojni, że nie braknie nam osób, które będą potrafiły robić oświetlenie w nowych budynkach, lub odnaleźć miejsce przerwania kabla z prądem.
sesja zdjęciowa

Dlaczego warto tworzyć blog o ślubach?

Tworzenie bloga miewa bardzo różne przyczyny. Wiele osób zakłada blogi tylko dlatego, że zwyczajnie interesuje się daną kwestią i chce podzielić się własnymi wrażeniami. Inni zakładają blogi w celach czysto zarobkowych. Jeśli mianowicie uda się zdobyć nieco popularności, wkrótce pojawiają się reklamodawcy i da się na tego rodzaju blogu dorobić sobie do wypłaty. Kolejny typ, to blogi tworzone jako forma promocji strony i przedsiębiorstwa.
Domeny to wizytówka twojej strony

Jaka będzie najlepsza domena

Liczba odsłon naszej strony w siei zwykle zależy w znaczącym stopniu także od jej adresu. Jeśli jest prosty do zapamiętania, powiązany z branżą w jakiej działamy i odpowiednio krótki, będziemy mieć większe szanse, że potencjalny użytkownik ją zapamięta, nawet jeśli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.

Single na swoim

Rynek budowlany w mieszkaniach dla singli nie widzi nic dziwnego. Co więcej, ta grupa społeczna jest bardzo doceniana przez developerów. Single postrzegani są jako ludzie sukcesu, nastawieni na karierę, a co za tym idzie - na pieniądze. Czy jest to jednak regułą?

2012-07-10: „Wikipedia to przykrywka pedofilskiego lobby” - wywiady z Je. Mizuliną i Wł. Miediejką

Jieliena Mizulina: "Wikipedia" to przykrywka pedofilskiego lobby (Елена Мизулина: «Википедия – прикрытие педофильского лобби»)


Projekt ustawy o "czarnych listach" witryn internetowych został przez społeczeństwo [rosyjskie][1] uznany za próbę wprowadzenia cenzury. Rosyjska "Wikipedia" ogłosiła jednodniowy strajk, Livejournal oznajmił o swoim proteście, Vkontakte na każdej stronie umieścił odsyłacz z tekstem "W Dumie Państwowej jest procedowany projekt ustawy o wprowadzeniu cenzury w internecie. Szczegóły na ru.wikipedia.org". Slon zaproponował skomentować ustawę o "czarnych listach" autorowi projektu Jielienie Mizulinej i jednemu z założycieli rosyjskiej "Wikipedii", dyrektorowi "Wikimedia.ru" Władimirowi Miediejce.

Pierwsze spotkanie blogerów w Watykanie

W poniedziałek 2 maja rozpoczęło się pierwsze w historii watykańskie spotkanie blogerów z całego świata zorganizowane przez dwie Papieskie Rady: ds. Kultury oraz ds. Środków Społecznego Przekazu.

Polskie Radio zapłaci za mobbing

Publiczne radio ponownie będzie musiało zapłacić za decyzje Jerzego Targalskiego, kontrowersyjnego, byłego już wiceprezesa Polskiego Radia.
papieros3

Najlepsze akcesoria i gadżety zamiast papierosów: Mild i Volish

Firma Mild ma w swojej ofercie różnego rodzaju e papierosy, zaczynając od tych droższych modeli, kończąc na tych tanich, lecz porównywalnej jakości. Papierosy elektroniczne firm takich jak Mild oraz Volish wymieniane są wśród najpopularniejszych gadżetów, które charakteryzują się doskonałą jakością i perfekcyjnym wykonaniem. E papierosy są interesującą opcją dla palących, gdyż istnieje możliwość używania ich również w miejscach zamkniętych. Wśród dostępnych propozycji marek Mild i Volish wybrać można e papierosy w rozmaitych kształtach i rozmiarach. Tradycyjne komplety, w jakich można kupić e papierosy są w niewygórowanych cenach, a zastosowane do ich wykonania materiały są doskonałej jakości.