Kino letnie Centrum Nauki "Kopernik" w Warszawie: Oczy szeroko otwarte

27 lipca 2011 o godz. 21:00 w Parku Odkrywców rozpocznie się pokaz filmu Oczy szeroko otwarte.

Łódź: 1 listopada odbędzie się kwesta na rzecz Starego Cmentarza

1 listopada, jak co roku odbędzie się kolejna kwesta na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza w Łodzi.
IFF

IFF - Interdyscyplinarny festiwal sztuki alternatywnej

14 września rozpoczyna się pierwsza edycja interdyscyplinarnego, multimedialnego festiwalu wzorowanego na strukturze słynnego przeglądu w Edynburgu.
Ostatni taki ojciec

Ostatni taki ojciec

Skończył się czas ojców! Nadchodzi epoka tatusiów! Ci ojcowie, którzy nam jeszcze pozostali są jak dinozaury, są ostatni i nie cieszą się bynajmniej poparciem społeczeństwa.

XV Międzynarodowy Piknik Lotniczy w Góraszce

W dniach 12-13 czerwca 2010 r. w Góraszce odbył się już po raz piętnasty Międzynarodowy Piknik Lotniczy.
kamera

Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie zwykle to wzrokowcy - zatem obraz oddziałuje najlepiej na ich wyobraźnię

Spółki marketingowe od dawna wiedzą już, że aby przyciągnąć zainteresowanie nowego kupującego, trzeba przykuć jego wzrok. Dzięki temu zmysłowi najbardziej odbieramy otaczającą nas rzeczywistość. Większość z nas to wzrokowcy. Z tego powodu współczesny marketing tak aktywnie posługuje się filmikami.
Dron z kamerą

To wydarzenie nie bywa już jedynie amerykańskie, też polskie maluchy chcą świętować Halloween, więc już dzisiaj obmyśl przebranie

Powoli zbliża się czas Halloween, nazywanego też czasami świętem duchów. Obchodzenie tego wesołego, a jednocześnie troszeczkę makabrycznego święta wzięło się ze Stanów Zjednoczonych, jednak w naszym kraju też się już solidnie zakorzeniło.
militaria

Militaria online - miejsce, w którym każdy entuzjasta wypatrzy coś dla siebie

Ludzie na obecną chwilę mają niezmiernie różne hobby. Ich zainteresowania niejednokrotnie rozwijane są od najwcześniejszych lat, a możliwości ich poszerzania są aktualnie coraz większe. Niezaprzeczalnie jest to dobre zjawisko, dzięki któremu każdy potrafi rozwijać własne hobby i poznawać kolejne jego zakątki. Zdecydowanie jedną z popularniejszych pasji, która bliska jest w szczególności mężczyznom są militaria.
impreza na świeżym powietrzu

Jak zorganizować imprezę na świeżym powietrzu? Jak wynająć meble, z jakich usług skorzystać?

Ciepłe miesiące to świetny czas na zabawę w plenerze. W tym czasie sporo mamy tego typu wydarzeń, dajmy na to koncerty pod gołym niebem, czy zabawy komercyjne czy kulturalne. Gdy uczestniczymy w takim wydarzeniu, to jedyne co musimy robić, to czuć się swobodnie oraz bawić wspaniale, jednak jeśli jesteśmy po drugiej stronie barykady - jako organizator, to powinniśmy zatroszczyć się o szereg najróżniejszych rzeczy.
sesja zdjęciowa

Dlaczego warto tworzyć blog o ślubach?

Pisanie bloga może mieć zróżnicowane motywacje. Duża liczba osób zakłada teksty jedynie z tego powodu, że zwyczajnie pasjonuje się wybraną kwestią i pragnie dzielić swoimi spostrzeżeniami. Kolejni internauci tworzą blogi w celach czysto zarobkowych. Jeśli mianowicie uda się zdobyć nieco popularności, wkrótce pojawiają się reklamodawcy i da się na takim przedsięwzięciu dorobić sporo do wypłaty. Kolejny typ, to blogi pisane jako forma marketingu witryny oraz przedsiębiorstwa.