Menu strony
komputery

System ERP - podstawowe informacje

Niemal każda znacząca organizacja, niezależnie od tego, czy jest to przedsiębiorstwo, urząd czy innego typu instytucja, jest zaopatrzona w odpowiednie oprogramowanie erp, które jest doskonałym narzędziem wspomagającym zarządzanie na rozmaitych płaszczyznach, niekiedy kluczowych dla ich sprawnego działania. Tak więc programy te mogą obsługiwać procesy zachodzące w księgowości, finansach, działach HR, mogą zajmować się kompleksowym przygotowaniem produkcji oraz zarządzaniem procesem produkcyjnym, zaopatrzeniem, gospodarką magazynową, pełnym procesem sprzedaży oraz logistyką i zarządzaniem jakością.
Praca przy komputerze

Konsulting i coaching - działania, które mają na celu wsparcie zarządzanej przez ciebie firmy

Nawet najlepsze przedsiębiorstwo czasami wymaga pomocy z zewnątrz. Zwłaszcza teraz, gdy dla gospodarki nadchodzą okropne czasy, gdyż z Zachodu idzie fala dekoniunktury. To moment, kiedy dobry konsulting potrafi uratować przedsiębiorstwu życie.
produkty na półce

Franczyza Kielce ma wiele ofert

Gdy pragniemy otworzyć własny market albo restaurację, ale obawiamy się, że nie będziemy w stanie utrzymać się na rynku, to powinno się namyślić, czy nie chcemy podlegać pod większą sieć.

Konkurs: 13 tys. artykułów na 7. urodziny Wikinews

Wikinews jest jednym z wielu serwiów internetowych, działającym w oparciu o skupioną wokół niego społeczność. Twórczość Wikireporterów dotyczy szeroko pojętego dziennikarstwa obywatelskiego. Serwis rozwija się już 7 lat i niebawem będzie zawierał ponad 13 000 wiadomości - z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla twórców projektu. Ty również możesz współtworzyć Wikinews - serdecznie Cię zapraszamy!

Kraków: wystawa "Mój anioł stróż"

5 grudnia 2009 o godz. 17.00 w Galerii Audialnej w Krakowie, otwarta zostanie wystawa pt."Mój anioł stróż".
rozwój firmy

Skądże wziąć środki finansowe na rozwijanie firmy?

W toku posiadania działalności gospodarczej w pewnym momencie pojawia się taki moment, w jakim potrzebne będzie uzyskanie dodatkowej gotówki. W tego typu momentach istotne będzie przygotowanie wniosku o finansowanie zewnętrzne. Szczęśliwie w dzisiejszych czasach nie będzie z tym żadnego kłopotu, gdyż na rynku funkcjonuje wiele organizacji, jakie są w stanie pomóc w tego typu sytuacji. Kredyty dla firm to doskonała sugestia dla przedsiębiorstw, jakie potrzebują pilnej inwestycji.

Co można aktualnie wyszukać w księgarni muzycznej?

Black Sabbath 13 to następny album studyjny tego heavy metalowego zespołu z Wielkiej Brytanii. Powstał na początku czerwca 2013 roku, więc jest swoistą nowością na muzycznym rynku. Fani muzyki metalowej prześcigają się w wyszukiwaniu świeżych propozycji ulubionych zespołów. Doskonale skomponowana propozycja Anglików, pasjonatów ciężkich, metalowych dźwięków, rozchodzi się w bardzo szybkim tempie. Ozzy Osbourne wciąż od czasów albumu Forbidden pokazuje pełną klasę.

Wyborcza.pl prawidłowo użyła zdjęcia żuka gnojowego na wolnej licencji

25 marca 2010 w serwisie wyborcza.pl pojawił się artykuł "Najsilniejsze zwierzę na świecie", w którym użyto prawidłowo zdjęcia żuka gnojowego na wolnej licencji "Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported". Prawdopodobnie prawidłowość ta wynikała z takiego użycia zdjęcia w artykuleProceedings of the Royal Society, na bazie którego napisano artykuł.
wynajem agregatów

W jakich sytuacjach będą przydatne generatory prądu, w jaki sposób one funkcjonują.

Obecnie ciężko normalnie funkcjonować bez energii elektrycznej, lecz zdarzają się sytuacje, kiedy nie będzie możliwości podłączenia linii zasilającej w konkretne miejsce. W takich przypadkach najlepszą opcją będzie przenośny generator prądu, za pomocą którego można zagwarantować niezbędne zasilanie. Generatory wykorzystywane są w dużej ilości zastosowań. Często są to na przykład place budowy, na jakich nie ma jeszcze gotowych przyłączy, a także najróżniejsze imprezy sportowe i kulturalne. W wielu przypadkach agregaty są też traktowane jako zapasowe źródło energii na wypadek problemów z zasilaniem. Są przypadki, gdy przerwanie zasilania na dłużej mogłoby spowodować jakieś straty, więc posiadanie takiego generatora pozwoli na zagwarantowanie należytego bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach wręcz wymagane jest wręcz posiadanie zasilania awaryjnego. Przykładowo muszą go mieć szpitale, w których aparatura do podtrzymywania życia chorych musi działać bez przerwy.
Naklejki na ścianę

Naklejki na szkło dla każdego

Naklejki na szyby to oryginalny i stosunkowo nie zbyt kosztowny sposób na skuteczną reklamę firmy czy działalności gospodarczej, jakiemu warto się przypatrzeć bliżej. W dwudziestym pierwszym wieku ogrom trudności z kwestiami promocyjnymi firmy są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani fachowcy od reklamy oraz działań marketingowych. Zdecydowanie należy odwiedzić kilka firm zajmujących się taką działalnością, aby mieć ogromne rozeznanie.