Menu strony
Co po maturze? Szkoła policealna!

Polski staje się modny?

Duża liczba obcokrajowców podejmuje prace w Polsce i chce rozpocząć przygodę z nauką języka polskiego. Robi to zarówno top management w zagranicznych korporacjach, menedżerowie różnego szczebla, jak i zagraniczni studenci, coraz licznik uczący się w Polsce, bo nasze szkoły wyższe, zwłaszcza techniczne, cieszą się dobrą opinią. Polskiego uczą się też sportowcy zatrudniani na kontraktach w klubach ligowych, kucharze i właściciele restauracji, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Zgłębiają nie tylko naszą złożoną gramatykę i trudną wymowę, ale również kulturę polską i elementy.

Paramount Pictures zamierza wydać horror w sieci P2P

Krytycznie nastawiona do tej pory wobec sieci P2P wytwórnia Paramount Pictures poinformowała, że dystrybuowany przez nią horror The Tunnel zostanie wydany jednocześnie na DVD oraz w sieci BitTorrent.
konferencje

Organizacja dużego wydarzenia w legnicy

Sympozja są sporządzane na wielkość budżetów. To, ile środków zbierzemy, ustali pole imprezy i wyznaczy, co jest możliwość zrobić, a na co nas po prostu nie stać. Pamiętajmy o budżecie awaryjnym, to znaczy sumie przewidzianej na niespodziane koszty.
rachunki

Inwestuj w elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie

Komputeryzacja nie tylko ułatwiła przechowywanie dokumentów. Stała się też dużym ułatwieniem w prowadzeniu firmy. Obecnie prowadzenie przedsiębiorstwa jest wykonalne bez ruszania się z fotela. Sporym ułatwieniem są różnorodne systemy mobilne usprawniające prowadzenie sklepu w Internecie czy elektroniczny obieg dokumentów. Obieg taki znacząco zmniejsza czas wymagany do wykonania zadania, a oprócz tego zapobiega generowaniu zbędnych faktur w obrębie przedsiębiorstwa. Wszystkie dokumenty są bowiem przechowywane w pamięci komputera, bądź na zewnętrznym dysku. Jest to bardzo potrzebne gdy prowadzi się małe przedsiębiorstwo.
taniec

"48/4"

Wyobraźmy sobie pokój, mieszkanie - niewielkie, nawet dość ciasne, a w nim klika osób. Popatrzmy, co się wydarzy, kiedy upłynie trochę czasu...
Fizjoterapeuta

Fizjoterapia - jaki to zawód? Kto jest w stanie zostać fachowcem w tej dziedzinie? Jakie kryteria trzeba spełnić?

Fizjoterapeuta jest specjalistą, który trudni się wykonywaniem zabiegów fizjoterapeutycznych w okresie terapii, rehabilitacji oraz profilaktyce. Ma on zajęcia z osobami niepełnosprawnymi, z kłopotami neuromięśniowymi i mięśniowo-szkieletowymi, z ludźmi po amputacjach.
pieniądze

Propozycja przedsiębiorstwa windykacyjnego, która wybierana jest bardzo chętnie

Dochodzenie roszczeń nigdy nie stanowiło formy miłej i przyjemnej, o czym miało szansę przekonać się niemało dłużników. Windykacja jako opcja jest praktykowana od czasów Cesarstwa Rzymskiego i opiera się na dochodzeniu swych praw pod względem określonej rzeczy. Teraz firmy windykacyjne świadczą niezwykle złożone usługi, co opierają się na wykorzystaniu jedynie sprawdzonych i bezpiecznych technik. Chodzi o dochodzenie własności za pomocą środków, które są podane w bieżących przepisach prawnych. Windykacja może być polubowna i sądowa.
las
kobiety

Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, wielorakim doświadczeniem i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. W Ing Życie pracuje licznych wykwalifikowanych specjalistów.
kredki bambino

Proste i oryginalne zabawki dla dzieci - co powinno się zamówić, by rozwijać wyobraźnię potomka?

Fantazja to najlepszy element, który maluch jest w stanie uformować sobie od najmniejszych lat. Dzięki wielu zabawkom dzieci są w stanie przenosić się w świat zupełnie inny od tego, w jakim są.