Menu strony
Praca przy komputerze

Konsulting i coaching - działania, które mają na celu wsparcie zarządzanej przez ciebie firmy

Nawet najlepsze przedsiębiorstwo czasem wymaga pomocy z zewnątrz. Zwłaszcza obecnie, kiedy dla gospodarki zbliżają się trudne czasy, gdyż z Europy idzie fala kryzysu. To moment, gdy skuteczny konsulting umie uratować firmie życie.
Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Wynajem sal szkoleniowych - fachowe oraz ciekawe szkolenia w Ciechocinku

Jeśli chcesz przeprowadzić szkolenie, na przykład dla pracowników pracujących w Twojej firmie, to bez wątpienia musisz odkryć właściwą salę szkoleniową. Teraz dużo firm proponuje wynajem sal szkoleniowych, w związku z tym pewno nie będziesz mieć większych kłopotów z odnalezieniem odpowiedniej sali szkoleniowej.
Kontenery

Skuteczny transport międzynarodowy

Działalność taka jak spedycja międzynarodowa to realizowanie przewożenia towaru w jak najbardziej korzystny dla obu stron sposób. Wymienić można dwa rodzaje, jakie spedycja wyróżnia, a mianowicie: spedycja handlowa i spedycja czynnościowa. Różnią się one tym, że pierwsza wymieniona spedycja sprowadza się do rozmaitych praw własności towaru od początku podjęcia wykonywania usługi jego sprzedaży. Inny typ spedycji – spedycja czynnościowa – opiera się na spełnianiu roli przewoźnika, który w tym przypadku jest reprezentantem struktur podażowych wśród usług transportowych na rynku.

Niemcy: protesty na trasach planowanych przewozów odpadów radioaktywnych

W sobotę, dziesiątki tysięcy ludzi protestowało w Niemczech przeciwko planom transportu odpadów jądrowych przez niemieckie miasta. Odpady mają być sprowadzane od przyszłego miesiąca. Protesty odbyły się w 120 miastach na trasach planowanych transportów, od Karlsruhe do Gorleben. Uczestniczyło w nich według organizatorów do 20 tys. ludzi.
czujniki przepływu

Zawód - automatyk?

Duży odsetek badaczy od spraw gospodarczych zauważa, że w naszym kraju mamy deficyt specjalistów z różnych zawodów. Jest to efektem tego, że dziś funkcjonuje zbyt wielka presja na posiadanie studiów magisterskich. Szkoły zawodowe przestały istnieć.

Przenieśmy biznes do Sieci

Jak niełatwo w naszym świecie, w dobie utrzymującego się kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy wybrali ten ryzykowny krok. Ludzie żyją obecnie niezwykle oszczędnie i niełatwo jest znaleźć nowych klientów. Należy szukać pozostałych dróg dystrybucji oraz trafiać do różnych grup potencjalnych klientów.
Księgowość

Jak rozliczać kadry i płace

Mając własną firmę musimy zwracać baczną uwagę na szereg kwestii. W wypadku, jeśli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza naturalnie dobrze powinniśmy pilnować terminowego odprowadzania składek ZUS, prawidłowo wpisywać wszystkie faktury i koszty, we właściwym momencie i bez błędów rozliczać podatki – jest tego sporo.
Dwie monety

Leasing jako metoda zdobywania niezbędnych przedmiotów i materiałów

W życiu każdego człowieka występują tego typu chwile, w których zachodzi potrzeba kupienia nowego sprzętu lub innych elementów, których zakup wiąże się z wielkim wydatkiem. Poza tym jednak nie każdego stać na zakupy tego rodzaju. Z tego powodu opracowano rozmaite sposoby pozwalające na uniknięcie obowiązku kupna i wpłacania całej kwoty.

Vélorution - konferencje w Polsce o polityce prorowerowej Francji

W kilku miastach w Polsce odbędą się konferencje poświęcone polityce prorowerowej. Sytuacja polskich miast jest w wielu aspektach bardzo podobna do sytuacji francuskich w 1996 roku, stąd nazwa konferencji.
podatki

Program PIT 2015 do pełnienia zeznań podatkowych za 2014 r.

Początek roku, to gorący okres rozliczeń z fiskusem. Nikt nie kocha podatków i rozliczeń rocznych, niemniej jednak z aplikacją pit 2015 łatwo, krok po kroku wykonamy swój formularz w nieskomplikowany i sprawdzony sposób.