Menu strony
Magazyn, regały

Solidne wyposażenie do magazynu przekłada się na lepszy komfort pracy

Wyposażenie magazynów jest bardzo ważne, dlatego że odpowiednie ustawienie wszystkich regałów, pozwala na łatwy i szybki dostęp do poszczególnych artykułów, jak także zapewnia pracownikom należyte bezpieczeństwo i wygodę pracy. Do zaopatrzenia magazynów także zalicza się różnorodne maszyny, jakie ułatwiają zdjęcie z regałów artykułów o większej masie, czy całych palet.

Wstrząsy wtórne w północno-wschodniej części Japonii

W środę, 23 marca, w godzinach rannych, silne trzęsienie ziemi dotknęło północno-wschodnie wybrzeże Japonii. Lokalna agencja meteorologiczna określiła te wstrząsy jako wtórne, po trzęsieniu ziemi z 11 marca. W prefekturze Fukushima, około godziny 7:12 czasu japońskiego odnotowano wstrząs o sile 6 stopni w skali Richtera; 5,8 stopnia zarejestrowano 20 minut później. Agencja twierdzi, że w regionie Tōhoku i w okolicach Tokio miało miejsce około 70 wstrząsów wtórnych o sile 4 lub więcej stopni Richtera. Agencja informuje również o malejącej częstotliwości wstrząsów wtórnych, i jednocześnie ostrzega o możliwości wystąpienia drgań o sile 7 stopni.

Kazachstan: działaczka na rzecz praw pracowników skazana za organizację nielegalnego zgromadzenia

Działaczka związkowa z Kazachstanu, Natalia Sokolova znalazła się w areszcie pod zarzutem „organizacji nielegalnego zgromadzenia” przed komendą główną w Aktau. Demonstracja odbyła się w dniu 21 maja; działaczka została skazana na osiem dni więzienia.
czujniki przepływu

Zawód - automatyk?

Duży odsetek ekspertów od spraw polityki socjalnej zauważa, że na rynku jest za mało fachowców z wielu fachów. Jest to efektem tego, że aktualnie jest zbyt duża presja na zaliczenie studiów wyższych. Szkoły zawodowe to melodia przyszłości.

Nowe satelity Iridium największą prywatną inwestycją astronautyczną

Spółka Iridium Communications Inc., właściciel i operator sieci telefonii satelitarnej Iridium, wybrał francuską firmę Thales Alenia Space jako dostawcę 81 satelitów, które utworzą w przyszłości konstelację Iridium Next, zastępującą współczesne satelity.

Ulotki i materiały promocyjne na etapie projektów

Dzisiaj umiejętność odnalezienia się na rynku decyduje o tym, czy przedsiębiorstwo przezwycięży następne fale kryzysu. Rozpoznawalność marki zdecydowanie potrafi ułatwić docieranie do klientów i podnosi zyski. Jak dbać o wizerunek i dobrą reklamę.
lokal usługowy

Świetne miejsca na interes na Dolnym Śląsku

Wrocław to duże miasto, które się stale rozrasta, jako że tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest dziś naprawdę widoczna. Większe metropolie oferują bowiem ciekawe stanowiska pracy, szansę edukacyjne czy wiele rozrywek, których przeważnie są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się więc dziwić, że zainteresowanie zakupem lub wynajęciem mieszkania Wrocław jest ogromne. Co przede wszystkim należy wziąć pod uwagę poszukując najbardziej zadowalającego lokalu? Jakie kwestie mają znaczenie podstawowe?
monitorowanie pracowników

Czasami dobry pracownik też musi być kontrolowany. Taką politykę prowadzi wiele firm. Jest legalna, ale trzeba robić to jawnie

Nikt z nas nie lubi kiedy jest obserwowany. Sporo ludzi to po prostu krępuje. Na co dzień jednakże wciąż jesteśmy pod obserwacją także sami zresztą to czynimy. Wystarczy wyjść w miasto, ludzie na siebie patrzą, z zainteresowaniem lub nie, ale także oceniamy daną osobę po ubraniu lub zachowaniu. To zwyczajna sytuacja, także nie ma co nadmiernie się tym przejmować. Problem się pojawia, gdy monitoring znajduje się w miejscu pracy. Sporo ludzi głośno się przeciwko temu wypowiada, lecz pracodawca posiada tego typu prawo, jednak musi o tym fakcie dać znać swoim pracownikom.

Kraków: wystawa "Mój anioł stróż"

5 grudnia 2009 o godz. 17.00 w Galerii Audialnej w Krakowie, otwarta zostanie wystawa pt."Mój anioł stróż".

Grecja: strajk kierowców ciężarówek

W Atenach doszło do starć greckich kierowców ciężarówek z policją. Od poniedziałku trwa ogólnokrajowy strajk kierowców. Rząd wydał kierowcom nakaz powrotu do pracy, grożąc odebraniem licencji i aresztowaniami. Kierowcy jednak masowo zignorowali nakaz. Rząd zdecydował się wysłać nawet wojsko przeciwko kierowcom. W całym kraju brakuje paliwa na stacjach benzynowych, a supermarkety przeżywają poważne problemy zaopatrzeniowe.