Menu strony
siłownia

Poradnik koksa

Postanowiłeś wreszcie wziąć się za trening i zrzucić parę kilosków? Tak trzymać! Nim pójdziesz na siłownię, poznaj pomocnik siłacza. Odkryjesz, jak przygotować ciało do wysiłku, by efektywniej spalać wagę.
regał

Wyposażenie dla sklepów – które meble dobrze jest kupić dzisiaj w pierwszej kolejności, by zacząć działalność?

Jeśli ktoś planuje prowadzenie swojego sklepu, zazwyczaj w pierwszej kolejności zastanawia się nad koniecznym wyposażeniem lokalu, dzięki czemu będzie można wyeksponować wszystkie proponowane towary. Wachlarz mebli przeznaczonych dla sklepów jest obecnie na tyle zróżnicowany, że na pewno odnajdzie się zadowalające dla siebie rozwiązania. O co trzeba się zatroszczyć?
fasada

Jakim sposobem pozyskać osobiste mieszkanie?

Kupno własnego mieszkania to bez wątpienia marzenie niezmiernie wysokiej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety w szeregu przypadków jest wyjątkowo uciążliwe, wobec tego tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę rzecz jasna jest wybitnie niemało, niemniej jednak ostateczna decyzja w szeregu przypadków zależy od naszych możności finansowych.
maszyny w rolnictwie

Dlaczego rolnicze wielofunkcyjne maszyny składające się z pary innych są takie praktyczne.

Najróżniejsze sprzęty i urządzenia rolnicze od wieków używane były przy pracy na roli. Jednak jeszcze do niedawna każde z nich realizowało pojedynczą funkcję, więc jeśli była potrzeba zrobienia czegoś więcej, to konieczne było stosowani po sobie dwóch lub nawet trzech sprzętów. Jednak projektanci takich maszyn coraz częściej zaczęli je łączyć ze sobą, co w niejednym przypadku dało rzeczywiście dobre rezultaty.
Giełda w Tokio

Obligacje państwowe

W dzisiejszych, niepewnych czasach wyjątkowo trudno o kredyt . Zdają sobie z tego sprawę nie tylko młode małżeństwa, które marzą, by kupić dom. Zaciągnąć kredyt w banku jest niełatwo też renomowany przedsiębiorstwom czy poważanym instytucjom. Lecz ci, którzy znają się na temacie, wiedzą doskonale,że są równie skuteczne pomysły na zdobycie środków finansowych. Jednym ze sposobów może być emisja obligacji.
Wolny od długów, napis

Innowacyjne procedury windykacji

Właściwie w każdej firmie bywają takie sytuacje, w których jeden z kontrahentów nie wywiązuje się ze zobowiązania finansowego. Praktycznie nie ma problemu wtedy, gdy jest tylko nieznaczne opóźnienie płatności.

Grecja: strajk kierowców ciężarówek

W Atenach doszło do starć greckich kierowców ciężarówek z policją. Od poniedziałku trwa ogólnokrajowy strajk kierowców. Rząd wydał kierowcom nakaz powrotu do pracy, grożąc odebraniem licencji i aresztowaniami. Kierowcy jednak masowo zignorowali nakaz. Rząd zdecydował się wysłać nawet wojsko przeciwko kierowcom. W całym kraju brakuje paliwa na stacjach benzynowych, a supermarkety przeżywają poważne problemy zaopatrzeniowe.

EEA: Europejski sektor transportu musi się postarać, aby osiągnąć zakładane cele

W 2009 r. odnotowano spadek emisji wielu zanieczyszczeń z sektora transportu, ale według ostatniego rocznego sprawozdania Europejskiej Agencji Środowiska (EEA) na temat emisji z transportu mógł to być jedynie tymczasowy skutek kryzysu gospodarczego.

W Seulu uruchomiono wirtualny sklep na stacji metra

Jedna z największych sieci sklepów detalicznych w Korei Południowej - Homeplus - otworzyła dla użytkowników smartfonów wirtualny sklep na jednej z popularniejszych stacji metra w Seulu - Seolleung.