Menu strony
ERP

Dobre zarządzanie firmą

Perfekcyjne funkcjonowanie firmy teraz z reguły wymaga korzystania z najnowszychtechnologii oraz metod zarządzania. Ich niewątpliwą zaletą jest dopasowanie artykułu czy usługi do potrzeb rynku, a również znaczna oszczędność czasu. Dlatego także programy rodzaju ERP cieszą się wśród managerów firm dużą popularnością.

Reaktor Monju włączony po 14 latach od awarii

6 maja 2010 o godzinie 10:36 czasu lokalnego, po 172 miesiącach od zamknięcia z powodu poważnego wycieku chłodziwa, reaktor powielający Monju został ponownie włączony, podała Japońska Agencja Energii Atomowej.

Japonia: rusza reaktor i oszczędzanie prądu

Po dwóch miesiącach przerwy Japonia znów wykorzystuje energię jądrową. Ruszyły też oszczędności prądu w całym kraju w związku z rosnącymi temperaturami.

Fukushima: wybuch w reaktorze nr 2 i pożar w reaktorze nr 4

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do uszkodzenia ważnego elementu pod reaktorem nr 2 elektrowni Fukushima Dai-ichi, i możliwe, że również osłony reaktora. Przy reaktorze nr 4 wybuchł pożar, który szybko ugaszono.
finanse

Do jakich spraw najbardziej konieczny jest doradca finansowy? W jakich sprawach nam szczególnie może pomóc?

Doradca finansowy jest po prostu pośrednikiem między klientem a bankiem. Klient pragnie zyskać najlepszy kredyt, zaś bank udziela go pod określonymi warunkami. W dzisiejszych czasach jest dość znaczny popyt na takie usługi, chociażby z tego powodu, że banki wdrażają dość restrykcyjne procedury przyznawania kredytów.
lektor języka angielskiego

Szkoły angielskiego przeprowadzają nauczanie na różnych poziomach

Szkoły angielskiego, prowadzone są aktualnie przez znacznie więcej podmiotów prywatnych, które posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, ale także bardzo dobre zdolności w szkolnictwie. Aktualnie szkoły te prowadzą nauczanie początkowe, jak także przygotowujące do różnych egzaminów itp. Również prowadzone są zajęcia, które mają za zadanie doskonalić swobodną komunikacje z innymi osobami, jakie posługują się językiem angielskim.
zbiornik

Czy powiemy jak istotna będzie suszarnia biomasy?

Jeśli będziemy zajmować się proponowaniem słomy, trocin czy kolejnego typu biomasy, to musimy zaznaczyć, w jaki sposób powinny okazać się być przyszykowane tego rodzaju przedmioty, tak aby jak najlepiej wypełniały swoją rolę.

Japonia: wybuch wodoru w reaktorze nr 3 elektrowni Fukushima Daiichi

O godzinie 11:01 czasu miejscowego miała miejsce eksplozja wodoru w budynku reaktora nr 3 elektrowni jądrowej Fukushima Daiichi, wyłączonej po trzęsieniu ziemi i uderzeniu tsunami. Jedenaście osób zostało rannych. Dwa dni temu taki sam wybuch miał miejsce w budynku reaktora nr 1.

Reaktor Allegro może stanąć w Europie Środkowej

Francja zaproponowała uruchomienie reaktora "Allegro" w Europie Środkowej. Wspólną chęć goszczenia projektu zgłosiły Czechy, Słowacja i Węgry.

Japonia: zalewanie wodą reaktora nr 3 elektrowni Fukushima Daiichi

Operator elektrowni Fukushima Daiichi powiadomił władze o naruszeniu norm bezpieczeństwa reaktora nr 3. Nastąpiła tam awaria podobna do tej w reaktorze nr 1. Reaktor jest zalewany wodą morską w celu schłodzenia.