Menu strony
bojler

Wodę z deszczu również możesz zużyć przy pracach gospodarczych, dzięki temu oszczędzisz pieniądze

Każdego dnia w domu wykorzystuje się bardzo dużo wody. Wodę spożywa się, używa się jej do przygotowywania posiłków, podlewania kwiatów w ogródku, jak też do sprzątanie.

Harcerska Warta Honorowa przy trumnach pary prezydenckiej

15 kwietnia jest 5 dniem służby harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego. Tego dnia w godz. 20:30–21:00 władze ZHP pełniły Harcerską Wartę Honorową przy trumnach Prezydenta RP i jego małżonki. Rozpoczęła się także Warta Honorowa przy trumnie harcmistrza Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego Prezydenta RP na uchodźstwie. Dziś służbami porządkowymi i medycznymi dowodzi Związek Harcerstwa Polskiego.

Kierowcy z Schavemakera zawiesili strajk

Protestujący związkowcy z firmy Schavemaker Poland w piątek (3.IV) po południu przerwali okupację biurowca firmy w Kątach Wrocławskich i zawiesili strajk do wtorku (31.III). Tego dnia przedstawiciele związkowców i pracodawcy spotkają się na negocjacjach w urzędzie wojewódzkim.
sprężyna

Szanujmy rolę sprężyn

W sumie stosunkowo często jest tak, że w zupełności pomniejszamy wielkie znaczenie sprężyn! A przecież bez wątpienia taka sprężyna jest piekielnie ważna. W niezmiernie wielu branżach! Można śmiało powiedzieć, iż akurat sama produkcja sprężyn do trudnych raczej nie należy. Jeżeli przykładowo pragniemy spowodować, że prowadzona przez nas firma znajdzie kolejną dziedzinę, w której będzie miała okazję się wykazać, może nawet musimy rozejrzeć się za informacjami dot. tworzenia sprężyn.
podatki

Efektywne i szybkie rozliczenie pit za sprawą dostępnym programom

Należy przyznać, że rokroczny obowiązek rozliczania podatkowego zdoła robić sporo trudności i zajmować sporo czasu. Każdy pracujący człowiek powinien taką deklarację dostarczyć i w związku z tym pokazują się przeciwności z jej zrealizowaniem.

ADO.NET Entity Framework na zasadach licencji Apache 2.0

Scott Guthrie z Microsoft Developer Division, ogłosił wydanie kodu źródłowego ADO.NET Entity Framework na zasadach licencji Apache 2.0. Entity Framework jest narzędziem typu ORM (Object Relational Mapping), pozwalającym odwzorować relacyjną bazę danych za pomocą architektury obiektowej. Dużą zaletą jest oddzielenie w aplikacji warstwy dostępu od danych. Całość znajdziemy na stronie hostingowej projektu CodePlex. Produkt nadal pozostaje pod oficjalnym sztandarem firmy Microsoft.

W Seulu uruchomiono wirtualny sklep na stacji metra

Jedna z największych sieci sklepów detalicznych w Korei Południowej - Homeplus - otworzyła dla użytkowników smartfonów wirtualny sklep na jednej z popularniejszych stacji metra w Seulu - Seolleung.
Mercedes

Jeśli jesteś fanem motoryzacji, pasjonujesz się dzisiejszymi markami samochodów i najchętniej ciągle zamieniałbyś swoje – powinieneś zaczerpnąć trochę wiedzy na temat mediów samochodowych w Polsce.

System gospodarczy samochodowy w Polsce osiąga własne maximum. Cały czas pojawiają się nowe , albo też przekształcone i uwspółcześnione egzemplarze, zwykle międzynarodowych produkcji. Rozpoczynają działalność salony samochodowe, centra zbytu. Obfitują komisy i usługi mechaniczne.
Pieniądze, Euro

Program lojalnościowy

Aktualnie niedużo podmiotów gospodarczych zdaje sobie sprawę jak ważnesą programy lojalnościowe. Instytucje, które choć raz spotkały się z dochodami wynikającymi z przywiązania konsumenta do marki, szukają rozwiązań , które pozwolą zoptymalizować ten proces. W Polsce istnieje wiele firm proponujących kompleksową obsługą systemów lojalnościowych oraz motywacyjnych. Jednak wybór odpowiedniej nie jest prosty, ponieważ ilość oferowanych wariantów jest zatrważająca.
Dokumenty

Wsparcie dla księgowych

Obecnie wielką ilość kłopotów ze sprawami biznesowymi są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani specjaliści, jak również maszyny. Dobrze w razie wszelkich problematycznych spraw nie zwlekać zbyt długo i zaczerpnąć garści istotnych rad w konkretnych kwestiach. Do tego gatunku spraw klasyfikują się niewątpliwie liczne problemy z płatnością, przeliczaniem stóp procentowych, czy stawkami walut. Z takimi drobnymi kwestiami można jednak niezwykle banalnie sobie poradzić. Kalkulator płac oraz podobne urządzenia bez wątpienia będą użytecznym narzędziem, szczególnie dla księgowych które pozwoli na zaoszczędzenie czasu oraz pozwoli uniknąć stresujących momentów.