XV Międzynarodowy Piknik Lotniczy w Góraszce

W dniach 12-13 czerwca 2010 r. w Góraszce odbył się już po raz piętnasty Międzynarodowy Piknik Lotniczy.
4 Results

4 RESULTS - postaw na rezultaty

Jeśli twoja firma lekko "zwolniła" lub wymaga świeżego spojrzenia i wskazania nowych możliwości rozwoju skorzystaj z porady specjalistów i przekonaj się czym jest profesjonalny consulting
przykładowa strona internetowa

Szukasz pracy? Może dobrym rozwiązaniem będzie wyjazd za granicę?

W obecnych czasach w kraju coraz więcej osób ma kłopoty ze zdobyciem dobrej pracy. Jeżeli Ty również stajesz przed takim kłopotem, wtedy bez wątpienia całkiem na serio powinieneś rozważyć wyjazd za granicę, co może być naprawdę niezłym rozwiązaniem.
Szukasz pracy? Może dobrym rozwiązaniem będzie wyjazd za granicę?

Jeżeli chcesz dobrze zarabiać, a jednocześnie mieć blisko do domu, wówczas bez wątpliwości jednym z najlepszych rozwiązań będzie podjęcie pracy w Niemczech.
widok na chiny

Jakie produkty przywozimy z Państwa Środka?

Bardzo atrakcyjne koszty produkowania powodują, że towar sprowadzany z Chin możemy napotkać właściwie wszędzie, artykuły wyprodukowane w tym kraju są zwyczajnie najtańsze. Do tego Chińczycy produkują praktycznie wszystko, liczba importerów zafascynowanych zakupieniem chińskich towarów jest więc wielka również w naszym kraju.
Obsługa komputera

Nowoczesne formy rekrutacji

Szukanie ciekawej pracy to dziś prawdziwa umiejętność. Zanim zredagujemy swoją aplikację na wymarzone stanowisko, powinniśmy szczegółowo zaznajomić się z wymaganiami firmy, w której zamierzamy się zatrudnić. Po pierwsze ułatwi nam to napisanie najlepiej dopasowanego do profilu firmy CV, po drugie należy zorientować się, jaką metodę rekrutacji wykorzystuje dana firma.

Strajk w radomskim szpitalu trwa nadal

Wczorajsze rozmowy dyrekcji z protestującymi w RadomskimSzpitalu Specjalistycznym pielęgniarkami zakończyły się fiaskiem. Strajk będzie kontynuowany - zapowiada przewodnicząca szpitalnego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych Anna Trzaszczka.
Praca, biznesmen

Automatyk - stanowisko z dobrymi perspektywami

Wielu ekspertów od spraw gospodarczych zauważa, że na rynku brakuje fachowców z wielu profesji. Jest to rezultatem tego, że obecnie jest zbyt wielka presja na ukończenie studiów wyższych. Szkoły zawodowe przestały istnieć. Młodzi Polacy zaliczają studia, gdyż są przepychani na kolejne lata.
wygląd kopalni odkrywkowej

Groźby, jakie wywołuje ze sobą działanie kopalni odkrywkowej.

Na obszarze dwóch gmin, a więc Krobi oraz Miejskiej Górki wykryto pokłady węgla brunatnego Oczkowice, jakie zajmują powierzchnię około 72 kilometrów kwadratowych. Analizując to, że da się z tego pozyskać około jednego miliarda ton węgla brunatnego - to pozostają to na ten moment jedne z największych pośród nieeksploatowanych złóż węgla tego typu na terenie Polski.
odzyskiwanie pieniędzy - windykacja

Jak najkorzystniej odzyskać swoje pieniądze? Jakie są na to metody? O czym warto wiedzieć?

Gdy dług nie jest uregulowany w terminie, a ponadto, nic nie wskazuje na to, by miało się to odmienić, to znak, iż musimy wybrać odpowiedni sposób, by poradzić sobie z taką trudnością. Najłatwiejszym i najszybszym rozwiązaniem może być sprzedaż długu, nie jest to jednakże najlepsze wyjście, ponieważ w ten sposób odzyskamy wyłącznie małą część należności. Dodatkowo, firmy skupujące długi zakupią je dopiero wtedy, jak same uznają, iż można je odzyskać. Co więc możemy zrobić?
zboże

Czy gazowanie zboża to zawsze odpowiednie działania

Jakie będą sposoby oddziaływania jeśli zauważymy szkodniki w zbożu?
Jeśli magazynujemy w jakimś miejscu zboże, to powinniśmy się liczyć z tym, że będą próbować się do niego dobrać różnorakiego typu owady, takie jak myszy, czy owady, by złożyć w nim jaja, albo zwyczajnie je zjeść. Dlatego tak istotne jest to, żeby zaznaczyć, w jaki sposób bronić się przed takimi szkodliwymi działaniami, bo tylko wówczas będziemy posiadali gwarancję, że uda nam się chronić nasze zboże oraz że z czystym sumieniem będziemy mieli szansę je odsprzedać.