Menu strony

Warsztaty dla miłośników muzyki brazylijskiej

warsztaty muzyczne
Pierwszy warsztat RYTMY BRAZYLIJSKIE poprowadzi Wagner Barbosa.

Zajęcia skierowane są do wszystkich zainteresowanych muzyką brazylijską, bez względu na doświadczenie. Warsztat obejmie poznawanie rytmów takich jak: SAMBA, BOSSA NOVA, BAIAO, AFOXE, na przykładzie tradycyjnych melodii, zabawy rytmiczno -głosowe, eksplorację ciała jako instrumentu perkusyjnego.

Wagner Barbosa – gitarzysta i wokalista (Brazylia) zaliczany jest do pokolenia brazylijskich muzyków i kompozytorów, którzy tworzą nową jakość w muzyce brazylijskiej nazwanej tam "nova bossa nova". Jest spadkobiercą stylu, który przez lata wypracował m.in. Tom Jobim (m.in. "Dziewczyna z Ipanemy").

O problemach dotyczących różnych tematyk dowiedzieć się możemy z sieci. Wtedy wystarczy przeczytać artykuł o opisywanym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (https://www.beforya.pl/category/bizuteria-damska-zestawy).

Wagner jest zresztą absolwentem Uniwersytetu Toma Jobima w klasie gitary. Do tradycyjnego stylu Wagner dodaje nutkę nowoczesności, a przede wszystkim nowej wrażliwości, charakterystycznej dla muzyki XXI wieku. Ten doskonały muzyk występował ze swoimi projektami m.in. w Paryżu, Brukseli i Tallinie. Nagrał trzy płyty, z których ostatnia pt. "Amanecer", nagrana z wokalistką Paulą Miriam zebrała rewelacyjne recenzje na całym świecie.

neTTheatre – Teatr w Sieci Powiązań zaprasza na cykl warsztatów Ruch-Głos-Media
Kiedy: 14.00
Gdzie: Sala prób Sceny Prapremier InVitro

WSTĘP WOLNY (warsztat dla osób powyżej 16 roku życia)
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres:
Czas trwania: 3 godziny
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń 
Na podstawie: Centrum Kultury w Lublinie
20-02-26 07:11:03