Menu strony

Jak skutecznie rozwiązać trudności związane z brakiem pieniędzy?

Prawdą jest, że niestety Polska nie jest krajem zbytnio bogatym. Bardzo często ludzie nie mają, za co bytować i zaciągają długi w banku bądź zaciągają pożyczki. Pożyczki stały się tak samo znane jak kredyty, w związku, z czym wyróżniamy mnóstwo ich odmian.
Pieniądze
Jedne z nich to tak nazywane pożyczki bez bik (omówienie pożyczek od Są świetnym wyjściem dla ludzi zadłużonych,nie posiadających pracy, którym nagle potrzebny jest natychmiastowy zastrzyk pieniędzy. Są to tak nazywane pożyczki krótkoterminowe. Uzyskać je można już w przeciągu jednego dnia. W dzisiejszych czasach takie usługi są bardzo popularne i z łatwością odnaleźć można mnóstwo firm zajmujących się nimi.
Świnka skarbonka
Są one przyznawane od ręki w miejscu placówki albo nawet przez Internet czy też telefonicznie. Dotyczą one zazwyczaj niewielkich kwot nieprzekraczających kilkuset złotych. Spłacić je trzeba w prędkim czasie, na ogół są to dwa tygodnie. Niestety zazwyczaj tego typu pożyczki oferowane są przez instytucje, niebędące bankami w związku, z czym oprocentowania ich mogą sięgać wręcz kilkudziesięciu procent. Chociaż zdarzają się banki proponujące chwilówki z nieznacznym oprocentowaniem i bez niepotrzebnych formalności.

Inne to tak określane pożyczki (www) bez bik. Sam skrót BIK znaczy Biuro Informacji Kredytowej, które zajmuje się zbieraniem informacji odnoszących się do pobieranych kredytów. W przypadku, jeśli przykładowo wciąż opłacamy jakiś kredyt a chcemy zaciągnąć następny to nasze szanse na jego otrzymanie pomniejszają się. Prócz tego trzeba wypełniać mnóstwo wniosków, przynieść przeróżnego typu zaświadczenia i tym podobne.
Pieniądze, Euro
To wszystko prócz tego, że jest czasochłonne to też wyjątkowo kłopotliwe. Dlatego też korzystając z pożyczki bez bik-u możemy uniknąć tego wszystkiego. Dostępna jest jeszcze jedna opcja, czyli pożyczki na dowód. Jest to najprostszy sposób na zdobycie szybkiej gotówki bez żadnych ukrytych haczyków.

Sprawdź też

Do jakich spraw najbardziej konieczny jest doradca finansowy? W jakich sprawach nam szczególnie może pomóc?

finanse
Doradca finansowy jest jakby pośrednikiem pomiędzy klientem a bankiem. Klient pragnie zyskać korzystny kredyt, zaś bank może przyznać go pod pewnymi warunkami. Dzisiaj jest dość duży popyt na tego rodzaju usługi, chociażby z tego powodu, iż banki wprowadzają dość restrykcyjne procedury ofiarowania kredytów.


Niezależnie od tego, jaką formę pożyczki wybierzemy należy przeczytać drobiazgowo ofertę. W razie jakichkolwiek niejasności warto poradzić się pracownika danej instytucji. Co najistotniejsze trzeba ustalić, jaką wartość będziemy spłacać w ratac.
Na podstawie: http://optimal-finance.pl
19-04-13 07:21:03