Menu strony

Imprezy dla pracowników pod żaglami

jachty Marinara
Jak sprawić, by pracownicy byli oddani firmie, by pracowali wydajniej? Z badań wynika, że pracownik musi być zadowolony i wówczas jest bardziej związany z firmą.

Jednym z nietypowych, a bardzo atrakcyjnych rozwiązań jest zorganizowanie wspaniałego rejsu po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Zostało niewiele czasu. Uważaj, bo wiele firm oferuje rejsy do późnej jesieni, jednak nawet najwspanialszy plan padnie, jeśli ulokujesz pracowników w kiepskich to przystań, która jako jedna z niewielu oferuje jachty w najwyższym komforcie, z ogrzewaniem, lodówką, prysznicem.

Chcesz rozszerzyć swoją znajomość rzeczy z owego zakresu? Z taką dewizą stworzyliśmy inny wpis na poniższej witrynie - kluczowa treść (http://jk-busczesci.pl/category/mercedes-setra-uklad-wydechowy) oczekuje tam na Ciebie.

Można tu zamówić jachty ze sternikami, którzy zadbają o bezpieczeństwo rejsu. Zwiedzanie okolicznych zabytków, ogniska i biesiady do samego rana, to wspaniały pomysł na świetną zabawę.
dysponuje nowocześnie i komfortowo wyposażonymi jachtami żaglowymi typu Tango 820 Komfort oraz jachtami motorowymi typu Weekend 820 Komfort.
Jachty z przystani Marinara, to nowe podejście do żeglowania. Wyższy i dłuższy od standardowego Tango 780, zapewnia niebywały komfort, a wykorzystane rozwiązania techniczne znacznie ułatwiają i uprzyjemniają obsługę jachtu.

Wszystkie jachty posiadają ubezpieczenie:
■ JachtCASCO, OC, NW.
■ Ubezpieczenie silnika od kradzieży.
■ Ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi.

W cenie czarteru:
■ Silnik (części do skuterów) zaburtowy 9,9 KM
■ 5 litrów paliwa
■ Naładowana butla gazowa
■ Naładowane akumulatory żelowe 2 x 100 Ah
■ 50 litrów wody pitnej
■ Środki czystości
■ Ubezpieczenie

Twoi pracownicy będą długo wspominać ten rejs. Ahoj
Autor i zdjęcia :
Na podstawie: Marinara.pl
21-09-08 07:01:08