Lubelskie: ukraiński piekarz wykonywał zabiegi stomatologiczne

poniedziałek, 25 stycznia 2010


SŁUŻĄ ONE DO DODANIA DO ARTYKUŁU DATY -->

Mimo że posiadał pozwolenie na pracę w Polsce jako piekarz, 45-letni obywatel Ukrainy w jednym z domów na terenie gminy Głusk wykonywał zabiegi stomatologiczne.

To jest niezwykle interesująca problematyka i dobrze byłoby ją zgłębić bardziej, zatem bez wahania przeczytaj szczegóły pod adresem, który znajduje się tutaj.

Swoich pacjentów przyjmował na zwykłym, domowym fotelu, a do leczenia używał medykamentów, niedopuszczonych w Polsce do obrotu.

45-latek w wynajmowanym pomieszczeniu przygotował sobie prowizoryczny gabinet. Zwykły, domowy fotel przykrył białym prześcieradłem i postawił na nim fotel samochodowy, a stojące obok szafki nakrył białymi serwetami.

Po przeanalizowaniu tego materiału, polecam (https://progressivesolicitors.pl/) pozostałe wiadomości na prezentowany temat, które okażą się nie mniej absorbujące.

Narzędzia, którymi dentysta-amator leczył pacjentów, nosiły ślady wieloletniego użytkowania i nie spełniały podstawowych wymogów higienicznych. Nielegalne medykamenty, których używał, w większości pochodziły zza wschodniej granicy. Obywatel Ukrainy sam je przywoził.

45-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Źródła

  • Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z artykułu Z zawodu - piekarz, z zamiłowania - dentysta
  • Lublin: Leczył zęby na domowym fotelu - - 23 stycznia 2010


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
20-03-22 07:12:02