Menu strony

Importer torebek

Chyba już wszyscy wiedzą – torebki kobiet nie posiadają dna. Nieważne duże, czy małe, jak również torebki damskie listonoszki, można w nich upchać prawie wszystko. I je również da się pomieścić w całym domu, zatem – nigdy za wiele torebek! Tym bardziej teraz, kiedy standardem jest hurtownia torebek czy sklep internetowy, gdzie łatwo je kupić po korzystnej cenie bez wychodzenia z domu.

Rodzaje torebek
torebka turkusowa

Warto mieć kilka zupełnie różnych torebek, aby móc zakładać je stosownie do okazji. kopertówki sprawdzą się idealnie na wieczornych wyjściach, „worki” Bestini potrzebne będą głównie studentkom, które potrzebują zmieścić w nich ogrom książek i notatek. „Listonoszki” z kolei świetnie wpasowują się w klasyczny styl, stąd zawsze będą na czasie i nigdy nie zostaną uznane za faux pas w świecie mody. Ciekawy wybór listonoszek oferuje najnowsza kolekcja - torebki David Jones. Dzięki ich stonowanym kolorom (biele, beże, brązy, czernie) będą pasować praktycznie do każdego rodzaju i koloru ubrania. Na biznesowe spotkania koniecznie trzeba wybrać aktówki, w których przeznaczone jest miejsce na dokumenty itd. Można też nie zwracać uwagi na rodzaj spotkania i zdecydować się na efektowność. Wyrafinowane aplikacje w postaci futerka, czy nadruków to znaki charakterystyczne torebek marki Castella.

Torby męskie

Chociaż mogłoby się zdawać, że torebki to produkt, który odnosi się tylko pań. W rzeczywistości mężczyźni również mają w czym wybierać. Co prawda ci, którzy nie są zmuszeni obowiązkami firmowymi do ich noszenia, wolą zdecydowanie wrzucać swoje rzeczy do kieszeni. Pora jednak nowoczesne podejście mężczyzn do noszenia toreb i zachęcić ich do mniej szkolnego, a bardziej ”dorosłego” stylu. Bogata propozycja aktówek i toreb na ramię zapewne pozwoli każdemu z nich odnaleźć coś pasującego dla siebie. Aktówki męskie to rozwiązanie dla zabieganych, pracujących mężczyzn.
Na podstawie: Torebki Damskie
19-11-14 07:07:04