Menu strony

Porządek w dokumentach podstawą każdej firmy

Od pewnego czasu pojawia się na rynku bardzo wiele aplikacji i systemów ułatwiających różne zadania zarówno w dużych jak i małych przedsiębiorstwach. Każdej firmie przydaje się program do planowania czasu pracy, fakturowania, również jakiś system pozwalający na rozpoznanie poczty przychodzącej tak elektronicznej jak również zwykłej, choćby po zeskanowaniu. Wszystko to uzależnione jest od tego czym zajmuje się przedsiębiorstwo. Jeżeli obracamy wielką ilością dokumentacji różnego rodzaju, w dodatku chcemy, aby wszystko znajdowało się nie tylko fizycznie w teczkach lecz także w odpowiednich folderach w komputerze zdecydowanie powinniśmy zapewnić osobom zatrudnionym jakiś program upraszczający takie zadania.
Mały podatnik czyli kto?
Musimy zdecydować się na program, który po pierwsze ma możliwość by działać na kilku miejscach pracy. Zwykle nie mamy w firmie jednego człowieka odpowiedzialnego za wprowadzanie do programów całej dokumentacji tylko po prostu każdy pracownik czy departament wykonuje to samodzielnie. Sprawdzajmy jakie możliwości daje interesujący nas program. To istotne, aby nie wyszło po fakcie, że potrzebujemy skanować na przykład kilkaset dokumentów codziennie, a system nie chce działać.

Sprawdź też

Programy lojalnościowe poprzez satysfakcję klienta pozwalają generować przychód finansowy

Business work
W teraźniejszych czasach prowadzone są różnorodne działania marketingowe, które mają przełożyć się na doskonałe relacje z klientem, które także powinny trwać bardzo długo. To pozwala regularnie generować przychód finansowy, bo każdy zadowolony klient będzie chętniej i częściej korzystał z usług poszczególnej firmy, czy też oferowanych przez nią produktów. W takim celu wiele firm stosuje rozmaite systemy, które oparte są na zbudowaniu pozytywnych relacji z klientem i także zagwarantowaniem mu profesjonalnej obsługi, jaka wpłynie na jego radość i uznanie.


Druga sprawa to indeksowanie i odpowiednie dzielenie i oznaczanie skanowanych dokumentów. Dobry system do tego zaprojektowany ma naturalnie te możliwości wbudowane.
Mocne wejście Twojej firmy
Choćby aplikacje marki Kofax mają możliwość rozpoznawania kodów kreskowych, określonych formularzy, stron oddzielających paczki dokumentów. To bardzo przydatne rozwiązanie. Nie trzeba się zastanawiać czy z pewnością dokumenty trafią do odpowiedniego folderu, czy można skanować parę formularzy jednocześnie. Jest to możliwe właśnie dzięki tego typu rozwiązaniom.

Co niezwykle istotne – takiego typu aplikacje dają możliwość poprawiania jakości skanowanych dokumentów. Zwykle mamy okazję oglądać skany, które zwyczajnie są nieczytelne. Zbyt ciemne, rozmazane tło, tworzące jedną plamę litery – unikniemy takiego typu wypadków dzięki odpowiednim aplikacjom.

Ułatwianie żmudnych zadań w firmie przynosi rezultaty od razu. Pracownicy są wydajniejsi, bo odpada im konieczność wykonywania takiego typu czasochłonnych zadań. firma automatycznie jest bardziej konkurencyjna i przynosi większy zysk. Warto zatem inwestować w systemy upraszczające obrót dokumentacji.
Na podstawie: http://efematic.pl/
17-08-18 06:32:05