Menu strony

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Niemal osiemdziesiąt procent wrażeń dociera do nas za pośrednictwem wzroku. Dlaczego więc tak rzadko troszczymy się o niego, wybierając optymalne dla naszych oczu oświetlenie?

Diody LED
Niestety, wciąż nie mamy wystarczającej świadomości tego, jak istotne jest zdrowe światło, jego istotę umniejszając wyłącznie do zapewnienia sobie pewnego natężenia oświetlenia, pomijając mnóstwo istotnych aspektów i funkcji, takich jak jego barwa, intensywność, skład widmowy itp. A przecież mają one wpływ obok samego wzroku również na odpowiednie działanie funkcji życiowych, poziom stresu, stany emocjonalne i samopoczucie w ogóle.

Oświetlenie LED zostało zaprojektowane tak, by być w pełni przyjaznym człowiekowi. Ich kolor i natężenie światła można dopasować do naszych przyzwyczajeń i odczucia. Nie jest to jednak wszystko. Moduły LED są bardzo bezpieczne: nie zawierają rtęci, nie promieniują IR i UV (poza białymi diodami LED, które mają niski poziom UV) i są zasilane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED
Jednym z nadrzędnych celów funkcjonowania przedsiębiorstwa LEDSolutions Polska jest zachęcenie użytkowników do świadomego i odpowiedniego wykorzystywania oświetlenia, oraz do użytkowania i instalowania takich typów i parametrów oświetlenia LED, które są odpowiednie dla konkretnych okoliczności i miejsc działania człowieka, nie obciążają wzroku i są bezpieczne.

Sprawdź też

Oświetlenie LED dla przemysłu – wielka szansa dla wielu przedsiębiorstw na oszczędzenie w zużyciu energii elektrycznej oraz trwałość w oświetleniu

żarówka led
Rozwój techniczny w obecnych czasach umożliwia wytwarzanie wielu nowych urządzeń oraz technologii stosowanych w życiu jednostek.


Pracownicy naszej firmy z przyjemnością pomogą Państwu wybrać, które źródło światła LED jest najlepsze dla Państwa potrzeb. Skontaktuj się z nami już teraz. Nasz adres
Przygotowane przez: http://leds24.pl
18-07-12 10:39:39