Menu strony

Rodzima scena rozrywki i kultury czyli niewielki przegląd popularnych artystów z kilku dziedzin.

Polska rozrywka bez przerwy ma sporo do zaoferowania, zarówno wielbicielom porządnej muzyki, jak również kabaretowego humoru. Wśród artystów bez przerwy dużą popularnością cieszy się zespół Ich Troje.
Historia tego zespołu rozpoczęła się blisko dwie dekady temu, w międzyczasie dwa razy dostąpił zaszczytu reprezentacji naszego kraju na festiwalu eurowizji, i wypuścił kilkanaście popularnych w całej Polsce przebojów. Przez ten cały czas w zespole śpiewało kilka wokalistek, a jedną z najpopularniejszych płyt jest ich troje po piąte a niech gadają cd, jaka została wydana w roku 2002. Za to wśród miłośników rapu od wielu lat ogromną popularnością cieszy się Kaen. W czasie swej kariery artystycznej pracował on z wieloma muzykami z tego nurtu muzyki, a jego rozpoznawczym znakiem jest czarna maska, którą zakłada w czasie koncertów. Kaen posiada na swoim koncie kilka ciekawych płyt, z których najbardziej znaną się stała kaen od kołyski aż po grób (zobacz również tablice nagrobne granitowe) cd. Wydano ją w 2012 roku i uzyskała status złotej płyty, co jak na tę kategorię muzyki jest doskonałym rezultatem.

Sprawdź też

Dobre strony najmu mieszkania za pośrednictwem zarządcy

hotel
Serdecznie zachęcamy każdego, kto ma nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert przedsiębiorstw trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce stosunkowo nowe i póki co niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi lokalami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej rzecz ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania lokalem przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to jednak tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela nieruchomości.


Bardzo interesująco przedstawia się również nasza rodzima kabaretowa scena. Od lat obecne są na niej kabarety, przy skeczach których zaśmiewają się i starsi i młodzi. Blisko piętnastoletnią karierę za sobą już ma Kabaret Moralnego Niepokoju, jest on jedną z bardziej znanych formacji kabaretowych w Polsce. Przez ten okres twórczości powstało wiele ciekawych skeczów, cały czas ogromną popularnością się cieszą kabaret moralnego niepokoju tygodniki dvd. Równie chętnie oglądany jest także kabaret Ani Mru Mru, który założono dokładnie w roku 2000.


Kabaret Ani Mru Mru zyskał w przeciągu całego okresu twórczości mnóstwo nagród i wyróżnień, a na jego występy często nie można kupić biletów. Cała twórczość tych zdolnych, bawiących do łez artystów znajduje się na kabaret ani mru mru dvd, tak więc jeżeli ktoś będzie chciał zapoznać się z jego twórczością lub powspominać sobie najśmieszniejsze żarty, to kupno ich płyty to będzie świetny pomysł.
21-03-03 07:45:03