Menu strony

Jak zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa? Szkolenia dla menadżerów

W naszym kraju zakładanych jest coraz więcej centrów zwiększających kompetencje. Jak wybrać najlepszą szkołę i na które szkolenie opłaca się zarejestrować? Szkolenia ISO uzyskują w Polsce coraz znaczniejszą popularność. Ich uczestnicy biorą udział w częściach teoretycznych i ćwiczeniach. W trakcie kursu poznają fundamenty przygotowywania audytów w zakładach.
szkolenie
Ukończenie szkolenia ISO opłaca się osobom, które są już zatrudnione w firmach, ale również tych, którzy chcieliby zwiększyć swoje kompetencje i zwiększyć swoje szanse na rynku zatrudnienia - więcej informacji. Tego rodzaju warsztaty trwają około 24 h ćwiczeniowych i trwają w małych grupach, do ok. dwunastu uczestników.

Uczestnicy otrzymują informacje, jak przeprowadza się audyt, jak można go udokumentować i przygotowuje się końcowy raport. System audytów ISO obejmuje monitorowanie jakości pracy danego przedsiębiorstwa w wielu elementach. Kontrolerzy mogą sprawdzić jego funkcjonowanie w zakresie Six Sigma. Ten system wprowadzono pod koniec lat osiemdziesiątych zeszłego wieku.


Sprawdź też

Diagnostyka drganiowa - z całą pewnością jedna z najbardziej popularnych metod weryfikacji stanu technicznego obiektów

samochód
Współczesność cechuje nadzwyczaj szybki rozwój technologii. Rozwiązania, które dawniej uchodziły za całkiem nieosiągalne, obecnie są na porządku dziennnym.


szkolenie
Jego fundamentem jest zmniejszenie częstotliwości występowania defektów na etapie produkcji. Biegnie on w efekcie bardziej harmonijnie. System używany jest do zarządzania firmą, ale również w kilku amerykańskich miejscowościach. Szkolenie (http://bhpkadryplace.com.pl/) Six Sigma przystosuje kursantów do zarządzania przedsiębiorstwami w kontekście zasad systemu. Po ukończonym kursie umieją oni rozwiązać różne kłopoty i wzmacniać jego skuteczność. Szkolenia Six Sigma składają się z wykładów i części praktycznej, a uczestnicy biorą udział w wielu ćwiczeniach. Informacje o sesjach, znajdziemy na witrynach internetowych ośrodków szkoleniowych. Trwają zazwyczaj kilka dni, a ich uczestnicy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych i certyfikat.

Szkolenie Six Sigma przygotowuje kursantów do planowania i nadzorowania procesem produkcji według założeń systemu. Wskazują, jak przeprowadzać kontrolę w tym obszarze i stosować eksperymenty, które ulepszą funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Kursy zalecane są przede wszystkim inżynierom i menadżerom.
18-10-07 07:15:02