Menu strony

Jak zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa? Szkolenia dla menadżerów

W naszym kraju zakładanych jest coraz więcej centrów zwiększających kompetencje. Jak wybrać najlepszą szkołę i na które szkolenie opłaca się zarejestrować? Szkolenia ISO uzyskują w Polsce coraz znaczniejszą popularność. Ich uczestnicy biorą udział w częściach teoretycznych i ćwiczeniach. W trakcie kursu poznają fundamenty przygotowywania audytów w zakładach.


szkolenie
Ukończenie szkolenia ISO opłaca się osobom, które są już zatrudnione w firmach, ale również tych, którzy chcieliby zwiększyć swoje kompetencje i zwiększyć swoje szanse na rynku zatrudnienia - więcej informacji. Tego rodzaju warsztaty trwają około 24 h ćwiczeniowych i trwają w małych grupach, do ok. dwunastu uczestników.

Uczestnicy otrzymują informacje, jak przeprowadza się audyt, jak można go udokumentować i przygotowuje się końcowy raport. System audytów ISO obejmuje monitorowanie jakości pracy danego przedsiębiorstwa w wielu elementach. Kontrolerzy mogą sprawdzić jego funkcjonowanie w zakresie Six Sigma. Ten system wprowadzono pod koniec lat osiemdziesiątych zeszłego wieku.


szkolenie
Jego fundamentem jest zmniejszenie częstotliwości występowania defektów na etapie produkcji. Biegnie on w efekcie bardziej harmonijnie. System używany jest do zarządzania firmą, ale również w kilku amerykańskich miejscowościach. Szkolenie (https://bhpkadryplace.pl/) Six Sigma przystosuje kursantów do zarządzania przedsiębiorstwami w kontekście zasad systemu. Po ukończonym kursie umieją oni rozwiązać różne kłopoty i wzmacniać jego skuteczność. Szkolenia Six Sigma składają się z wykładów i części praktycznej, a uczestnicy biorą udział w wielu ćwiczeniach. Informacje o sesjach, znajdziemy na witrynach internetowych ośrodków szkoleniowych. Trwają zazwyczaj kilka dni, a ich uczestnicy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych i certyfikat.

Szkolenie Six Sigma przygotowuje kursantów do planowania i nadzorowania procesem produkcji według założeń systemu. Wskazują, jak przeprowadzać kontrolę w tym obszarze i stosować eksperymenty, które ulepszą funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Kursy zalecane są przede wszystkim inżynierom i menadżerom.
19-01-29 15:06:03