Menu strony

Królowie reklam w polskich miastach – telebimy

Telebim na stałe zagościł w naszych miastach i miasteczkach. Z północy na południe, od Białegostoku, przez Warszawę do Zakopanego, od morza to Tatr, w wojewódzkich miejscowościach, w malutkich miasteczkach, a nawet na wsiach – wszędzie tu stoją już telebimy. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co powoduje tak dużą ich popularnośc? W tym tekście postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.


telebim
Rozpocznijmy od jednej istotnej kwestii – telebim jest dostępny teraz praktycznie dla każdego zainteresowanego. Chodzi tu zarówno o to, iż koszt jego kupna jest niewielki (ekrany LED nie są już drogie), ale również o to, iż wynajem reklam na telebimach z roku na rok jest coraz bardziej popularne – więcej jest telebimów ,a co za tym idzie, cena maleje, np telebim. Reklama w tego typu formie przestała zatem być dziś zarezerwowana wyłącznie dla najbogatszych firm, tych które mają duży kapitał na reklamę. Jeszcze kilka lat temu na ogromnych telebimach reklamowały się największe, uznane podmioty – te które konsumenci i tak kojarzyli.

Kiedy natomiast telebim pojawił się w niewielkich miejscowościach, zdobył popularność pośród lokalnych firm. W dzisiejszych czasach możemy stwierdzić z całą pewnością – to właśnie niewielkiej wielkości spółki, niewielkie przedsiębiorstwa, marki rodzinne itd. to główni reklamodawcy na telebimach. Właściciele posesji, działek z chęcią godzą się na umieszczanie tam telebimów. Dla nich to żaden koszt (cały proces obsługuje firma która posiada telebimy), a miesięcznie mogą zarobić nawet ponad 1000zł na czysto.


Kolejną kwestią jest to, że często reklamy na telebimach nie są najwyższej jakości. To jednak się zmienia, bo klienci są coraz bardziej świadomi tego, iż estetyka a także odpowiedni przekaz wizualny są ogromnie ważne i klienci zwracają na to uwagę (więcej szczegółów). Współcześnie, kiedy telebimów jest duża ilość i reklama na nich jest niedroga , nie należy się dziwić, iż są one coraz bardziej popularne.

Chcesz przejrzeć nowe ciekawe posty? Zachęcamy zatem na witrynę twórcy (https://raj-international.net/systemy-wizualizacji-zdarzen-pozarowych/). Tam oczekują na Ciebie sprawdzone szczegóły.To przecież oczywiste – jest popyt, jest i podaż. Jak będzie wyglądała przyszłość tego typu nośników reklamy? My uważamy, że w miastach nie pojawi się już więcej telebimów, za to pojawią się one w większej liczbie w małych miejscowościach oraz na wsiach. Uwagę zwróćmy na to, że coraz więcej ludzi z dużych miast wybiera przeprowadzkę poza miasto na wieś.
22-01-04 07:06:11