Menu strony

Urodziny to dla wielu ludzi jeden z najistotniejszych chwil w roku - warto sprawić, że będzie to niezapomniany dzień

Dzień urodzin jest szczególnym dniem nie tylko, gdy byliśmy dziećmi. Również starsi mają ochotę milo spędzić ten wyjątkowy dla nich dzień w roku.


na 30 urodziny


prezent na 18 urodziny


Budzimy się rano i niejednokrotnie z uśmiechem na ustach dumamy, co zgotuje nam ta zaczarowana dla nas kartka z terminarza - ile życzeń, ile prezentów, ile gratulacji.


Sprawdź też

Mazury idealna oferta na niezapomnianą noc Sylwestrową.

impreza sylwestrowa
Sylwester jest to dla każdego możliwość na pionierskie postanowienia, jakimi będą swojego rodzaju wyrzeczenia a także zmiany w życiu. Każdy chce, by zbliżający się Nowy Rok był lepszy, każdy stara się być lepszym człowiekiem. Jednak to nie będzie najważniejsze, ponieważ każdy pragnie te finalne godziny Starego Roku spędzić w gronie najbliższych przyjaciół czy rodziny. Dość często osoby zastanawiają się gdzie oraz jak spędzić sylwestra. Czy ma to być impreza w plenerze, przyjęcie z orkiestrą albo prywatne spotkanie z przyjaciółmi.


Mówi się, że najważniejszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Wiadomo, że jubilat ma nadzieję nierzadko na podarunki niczym z Amerykańskich filmów czyli samochodu, ale w Polsce panują trochę różne zwyczaje -ciąg dalszy. Najlepszymi niespodziankami od kolegów i przyjaciół, są prezenty zabawne - inaczej nazywane z jajem. Nierzadko nie są to kosztowne podarki, ponieważ kupują je osoby jeszcze uczące się, ale bardziej chodzi o gest niż o sprawy pieniężne. Jeśli ktoś z naszych bliskich ma już kolejne urodziny i rozmyślamy, co kupić jej albo jemu na 30 urodziny, to należy podumać o tym, jaki temperament posiada ta osoba - po więcej zapraszam na Jeżeli jest obieżyświatem na pewno ucieszy się na widok fotoalbumu albo ogromnej mapy wszystkich kontynentów na ścianę. Każdy mężczyzna ucieszy się z kieliszków do whisky, a kobieta z kieliszków do szampana. Majsterkowicz oszaleje na punkcie nowiutkich śrubokrętów.


Jeżeli chcecie zrobić zabawny prezent zawsze możecie wręczyć plakat znanego magazynu z kolegą na nim - i jakimś śmiesznym tekstem mówiącym o tym, że na przykład jest idealny lub wygląda jak milion dolarów.


Jeżeli tylko zdajemy sobie sprawę, że jubilat będzie szczęśliwy - to znaczy, że osiągnęliśmy nasz cel.
22-08-05 07:55:07