Menu strony

Indywidualne kursy nauki języków obcych

Szkoła językowa Moose to największa na terenie Polski placówka zajmująca się indywidualnym nauczaniem
Moose - Centrum Języków Obcych
języków obcych (typu angielski Warszawa itp). Na rodzimym rynku centrum Moose funkcjonuje dokładnie od 1994 roku, wysokie standardy kształcenia mogą potwierdzić dziesiątki tysięcy osób indywidualnych i instytucji, które skorzystały z naszej oferty.


Naszym uczniom proponujemy innowacyjny system nauki – zajęcia indywidualne.

Masz jeszcze sekundę? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do nowej strony, gdzie znajdziesz atrakcyjne artykuły - najedź na link programy b2b.

Na bazie wielu organizowanych zajęć sprawdziliśmy, że jest to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób nauki języków obcych. Nasz lektor opracowuje indywidualny program nauczania i proponuje najbardziej odpowiednią do konkretnych warunków i predyspozycji formę nauki. Najważniejszym kryterium jest zawsze planowany efekt i cel. Jeśli uczeń chce przygotować się do egzaminu (matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, ZD, DELF, DELE i inne), opanować słownictwo biznesowe lub zależy mu na zajęciach z konwersacji, nasi lektorzy zaplanują program, który będzie spełniał wszystkie te wymagania. Biorąc pod uwagę efektywny czas nauki, zajęcia indywidualne są znacznie tańsze od kursów tradycyjnych. W szybszym okresie uczeń może panować taką samą partię materiału!

Oferujemy profesjonalne usługi dla firm w ramach organizacji grupowych a także indywidualnych kursów językowych. Kursy prowadzone są w oparciu o specjalnie przygotowane programy nauczania uwzględniające indywidualne potrzeby pracowników. W naszej ofercie oferujemy również korepetycje językowe. Jest to doskonała opcja dla osób potrzebujących w szybkim okresie opanować konkretne zagadnienia (np. do egzaminu końcowego lub matury) lub (zobacz więcej dowiesz się na tej stronie) chcą podnieść swoje umiejętności językowe przed rozpoczęciem pracy lub nauki zagranicą.

Moose nauka języków obcych

W Moose nie ma sztywnych terminów kursów i narzuconej z góry liczby godzin. Nasi słuchacze wyznaczają datę rozpoczęcia kursu bez względu na to, czy trwa rok szkolny, a także z jaką częstotliwością będą prowadzone zajęcia (jeden, dwa razy w tygodniu lub częściej) i jak długo będą trwały np od trzech kwadransów do dwóch godzin. Aby oszczędzać Państwa czas, nasi lektorzy dojeżdżają na lekcje do miejsca w którym mają odbywać się kursy. Dojazd na terenie największych miast w Polsce jest bezpłatny. Zapraszamy do poznania naszej oferty – wystarczy wybrać język i lokalizację typu:

  • kursy niemieckiego Wrocław
  • angielski dla dzieci Warszawa
  • włoski Poznań
  • kurs francuskiego Kraków
  • kurs angielskiego Gdańsk
  • angielski dla dzieci Katowice
  • kurs angielskiego Łódź
  • włoski Lublin
  • kurs angielskiego Szczecin
  • kurs angielskiego Bydgoszcz


20-05-09 07:59:04