Menu strony

Jeżeli nasza firma sprzedaje jakieś towary na wschód, to zapewne wie, że istnieją tam inne normy gwarantujące jakość towaru

Wszyscy, którzy sprzedają swoje produkty do Federacji Rosyjskiej i krajów stowarzyszonych w WNP (Wspólnota Niepodległych Państwa - zrzesza prawie wszystkie kraje byłego ZSRR) wiedzą czym są rosyjskie certyfikaty jakości.


certyfikat higieniczny


Żeby cokolwiek mogło zostać wprowadzone na ich rynek, potrzebuje owego zaświadczenia.


Sprawdź też

Rodzima scena rozrywki i kultury czyli niewielki przegląd popularnych artystów z kilku dziedzin.

kabaret ani mru mru
Polska scena rozrywkowa cały czas ma dużo do zaproponowania, zarówno miłośnikom porządnej muzyki, ale także kabaretowego humoru. Pośród wykonawców bez przerwy dużą popularnością cieszy się zespół Ich Troje.


GOST Certificate jest potrzebny wszystkim tym spółką, które mają zamiar prowadzić interesy Federacją Rosyjską. Normy te wywodzą się jeszcze z czasów ZSRR i uległy niewielkiej zmianie, ale ogólnie mówiąc - funkcjonują do dzisiaj. Uważa się, że poniekąd są odpowiednikiem zachodnich norm ISO. Możemy zatem spotkać się z dziwnymi mieszankami w stylu GOST ISO 9001. http://certificator.eu/en/Certification/GOST-R.html


Obecnie istnieją specjalne firmy, które pomogą nam uzyskać certyfikat higieniczny (więcej o certyfikacie higienicznym) na terenie Federacji Rosyjskiej. Dzięki oddelegowaniu owego zadania na fachowców, zaoszczędzimy czas oraz nie ugrzęźniemy na długie tygodnie w papierach. A jak wszyscy słyszeliśmy, w Federacji Rosyjskiej biurokracja bywa niepojęta i wszyscy pracownicy urzędów kochają ogromne ilości papierów. Kiedy uda nam się już uzyskać wymagane pozwolenia, to rynek rosyjski będzie stał przed nami otworem. Jest to chłonny rynek zbytu z niekończącymi się możliwościami, wobec tego trzeba skierować tam swój wzrok oraz zainteresowanie, jeżeli produkujemy jakiś towarów.


Rosja jest rynkiem trudnym do zdobycia oraz wymagającym. Jednak jeżeli powiedzie nam się tam zaczepić, to prawdopodobnie wróży to nam spore zyski.
18-06-21 23:03:41