Menu strony

Żołądkowa Akademia Barmańska

Akademia barmańska
Wielki Finał Żołądkowej Akademii Barmańskiej tym razem odbędzie się 23 listopada w warszawskim klubie Enklawa! To wydarzenie po raz kolejny przyciągnęło adeptów sztuki barmańskiej z całej Polski. Zmierzą się z sobą w takich konkurencjach, jak pouring test, speed czy working flair – najbardziej widowiskowej sztuce w pracy barmana.

Dwuosobowe zespoły, po przejściu przez półfinał zaprezentują swoje umiejętności przed warszawską publicznością.
We wszystkich konkurencjach zespoły pracują na produktach portfolio organizatora Akademii – producenta Żołądkowej Gorzkiej, która jest podstawą drinków i koktajli.

Trwające z wielkim rozmachem przygotowania, mistrzowski skład sędziowski, a także zaproszone gwiazdy polskiego show biznesu gwarantują niezapomniane emocje, które ochłodzić może jedynie tajemnicza, kolorowa zawartość szklanek - efekt ciężkiej pracy zawodników. Drinki, które po Akademii serwowane są w klubach w całym kraju

Do drugiego Wielkiego Finału Żołądkowej Akademii Barmańskiej awansowało dwanaście tandemów z całej Polski, które prezentują wysoki poziom techniczny i artystyczny. Czy uda im się wykorzystać wiedzę zdobytą podczas trzydniowych warsztatów working flair, zorganizowanych podczas konkursu przez lubelskiego producenta? Przekonamy się już 23 listopada. Zapowiada się zacięta rywalizacja rozegrana z pasją i determinacją.

Żołądkowa Akademia Barmańska to jedyny w Polsce unikalny projekt skierowany do dwuosobowych zespołów barmańskich. Kilkuetapowy konkurs oraz program szkoleniowy i lojalnościowy. Akademia ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych barmanów, i co najważniejsze - uczy pracy w zespole.
Na podstawie: Media Forum Sp. z o.o.
19-01-23 07:17:03