Menu strony

Sypialniane gadżety jako prezent na wieczór panieński czy kawalerski. Propozycje dla odważnych.

Gdy idziemy na wieczór panieński lub kawalerski, często stawiamy na upominek adekwatny do okoliczności. Gotowych pomysłów warto wypatrywać w internecie, jednakże czym innym jest bogato zilustrowana „Kamasutra”, a czym innym pas cnoty. Jakimi prezentami opłaca się zainteresować, aby były wyjątkowe i odpowiednie?

Oczywistym jest, że zawsze pewnym prezentem dla prawdziwej damy bez wątpienia będzie wytworna bielizna. Livia Corsetti proponuje kuszącą bieliznę intymną, całe zestawy, zwiewne szlafroki, a nawet pończochy i gorsety. Kolorystyka, modele jak i rozmiary to ziszczenie marzeń każdej damy –z pewnością wybór jest duży. Warto subtelnie wypytać przyszłą pannę młodą, które lubi kolory, a przyszłego pana młodego poprosić o pomoc w dobraniu rozmiaru, by rzeczywiście trafićz upominkiem perfekcyjnie. Livia Corsetti proponuje również szeroki asortyment pięknych koszulek nocnych oraz przebrania. I tu można rozwinąć fantazję i wybrać przyszłej pani młodej figlarny kostium pokojówki. Panie zazwyczaj także dbają o klimat w sypialni, zatem aromatyczne świeczki albo maski na oczy także mogą być trafnym prezentem- .


Sprawdź też

Suszarka łazienkowa ścienna to odpowiednie rozwiązanie w toaletach publicznych

toaleta z fioletowymi ścianami
Jakie wyposażenie mogą prezentować toalety publiczne?. Naprawdę wydajemy sobie sprawę z tego, że w odmienne sprzęty uzupełnimy łazienkę w naszym mieszkaniu, a w inne tą, która będzie stworzona do użytku publicznego.

Bielizna erotyczna
Panowie, którzy szykują wieczór kawalerski swojemu koledze na ogół miewają dużo bardziej śmiałe propozycje.

Gdy fascynują Cię ciekawe wiadomości i szukasz ich na konkretny temat, kliknij w nasz odsyłacz. Tam znajdziesz potrzebne informacje.

Nie trudno wynaleźć męski pas cnoty lub dać – niby dla żartu – pigułki czy żel typu Penilarge. Spróbój dodatkowe info.

Przeczytaj, co znajduje się w tym serwisie - to też dotyczy takiej samej problematyki, więc niewątpliwie też Cię zaciekawi!

Jednak przyszłemu panu młodemu można kupić w prezencie feromony albo kilka żeli do masażu w wielu zapachach i smakach. Feromony całkiem świadomie wykorzystuje się w celu zwiększenia atrakcyjności seksualnej, natomiast dopiero ostatnio feromony zyskują coraz więcej fanów i są coraz bardziej doceniane, dlatego upominek zdecydowanie będzie używany. Rozkoszne żele do masażu również.

Właściwie, wszelkie łóżkowe prezenty to często podarunek nie dla jednej osoby, lecz dla pary, bo nawet jeśli Penilarge to wyrób dla mężczyzn, będzie mieć również widoczny wpływ na kobietę. Przy wybieraniu prezentu miejmy na uwadze to, aby każdy mógł czerpać z niego zadowolenie.
21-01-05 10:30:04