Menu strony

Sypialniane gadżety jako prezent na wieczór panieński czy kawalerski. Propozycje dla odważnych.

Gdy idziemy na wieczór panieński lub kawalerski, często stawiamy na upominek adekwatny do okoliczności. Gotowych pomysłów warto wypatrywać w internecie, jednakże czym innym jest bogato zilustrowana „Kamasutra”, a czym innym pas cnoty. Jakimi prezentami opłaca się zainteresować, aby były wyjątkowe i odpowiednie?

Oczywistym jest, że zawsze pewnym prezentem dla prawdziwej damy bez wątpienia będzie wytworna bielizna. Livia Corsetti proponuje kuszącą bieliznę intymną, całe zestawy, zwiewne szlafroki, a nawet pończochy i gorsety. Kolorystyka, modele jak i rozmiary to ziszczenie marzeń każdej damy –z pewnością wybór jest duży. Warto subtelnie wypytać przyszłą pannę młodą, które lubi kolory, a przyszłego pana młodego poprosić o pomoc w dobraniu rozmiaru, by rzeczywiście trafićz upominkiem perfekcyjnie. Livia Corsetti proponuje również szeroki asortyment pięknych koszulek nocnych oraz przebrania. I tu można rozwinąć fantazję i wybrać przyszłej pani młodej figlarny kostium pokojówki. Panie zazwyczaj także dbają o klimat w sypialni, zatem aromatyczne świeczki albo maski na oczy także mogą być trafnym prezentem- .


Sprawdź też

Budujemy dom – grunt to odpowiednie przygotowanie

budowa domu
Budowa domu – wielu z nas o niej marzy. Chcemy mieć własne miejsce na ziemi, gdzie będziemy się czuli bardzo dobrze, zupełnie bezpiecznie, które będzie nasze i tylko nasze. Z drugiej jednak strony nierzadko jest tak, że obawiamy się tego zadania. W końcu budowa to niemałe przedsięwzięcie, które poza znaczną kwotą funduszy wymaga od nas mnóstwo wysiłku i zaangażowania.

Bielizna erotyczna
Panowie, którzy szykują wieczór kawalerski swojemu koledze na ogół miewają dużo bardziej śmiałe propozycje. Nie trudno wynaleźć męski pas cnoty lub dać – niby dla żartu – pigułki czy żel typu Penilarge. Spróbój dodatkowe info. Jednak przyszłemu panu młodemu można kupić w prezencie feromony albo kilka żeli do masażu w wielu zapachach i smakach. Feromony całkiem świadomie wykorzystuje się w celu zwiększenia atrakcyjności seksualnej, natomiast dopiero ostatnio feromony zyskują coraz więcej fanów i są coraz bardziej doceniane, dlatego upominek zdecydowanie będzie używany. Rozkoszne żele do masażu również.

Właściwie, wszelkie łóżkowe prezenty to często podarunek nie dla jednej osoby, lecz dla pary, bo nawet jeśli Penilarge to wyrób dla mężczyzn, będzie mieć również widoczny wpływ na kobietę.

Ciekawe informacje na omawiany temat odwiedź (https://swiateventow.com/pl/) tutaj. Jest w tamtym miejscu mnóstwo ciekawych informacji, które okażą się niezwykle wciągające.

Przy wybieraniu prezentu miejmy na uwadze to, aby każdy mógł czerpać z niego zadowolenie.
19-08-26 07:11:03