Menu strony

Zumi na komórce

Od września posiadacze telefonów komórkowych mają możliwość jeszcze łatwiejszego wyszukiwania dowolnych obiektów czy wytyczania tras przejazdu. Zespół uruchomił nową wersję serwisu pod nazwą Zumi Lajt, dostępną na urządzeniach mobilnych.

Jeżeli masz chęć poznać następne wiadomości utrzymane w takiej tematyce, zobacz link (https://rfid.zone/rfid-w-branzy-odziezowej/). W tamtym miejscu też znajdziesz coś atrakcyjnego dla siebie.Zalety nowej wersji z pewnością doceni każdy, kto będąc kiedykolwiek poza domem musiał szybko odnaleźć dane adresowe jakieś firmy, sprawdzić na mapie lokalizację banku, urzędu czy innego obiektu bądź skorzystać z nawigacji wybierając się w dłuższą trasę.

Wyszukiwanie obiektów w Zumi Lajt jest tak samo proste jak w przypadku wersji tradycyjnej. Wystarczy jedynie sprecyzować zapytanie do słowa kluczowego charakteryzującego dany cel oraz wskazać dogodną lokalizację. Formułując zapytanie typu: apteka apteka internetowa łódź, druk poznań, doradztwo podatkowe poznań, doradztwo podatkowe warszawa otrzymujemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapie.

Serwis zumi w urządzniach moblinych

Dodatkowe informacje o wszystkich dostępnych wersjach mobilnych serwisu Zumi można znaleźć w zakładce . Wchodząc na wskazaną stronę użytkownicy mogą od razu, w zależności od tego z jakiego urządzenia mobilnego korzystają, pobrać kod umożliwiający szybki dostęp do większej ilości informacji.
Przygotowane przez: Katarzyna Baranowska
21-11-30 07:01:15