Menu strony

Ekran w technologii led - istotne fakty

W obecnych czasach na rynku można zauważyć coraz więcej towarów, usług, wciąż oryginalnych propozycji operatorów sieci komórkowych bądź telewizji satelitarnych. Producenci, usługodawcy chcąc dotrzeć do jak największej rzeszy potencjalnych użytkowników, reklamują się wykorzystując do tego telewizję, radio, czasopisma, internet, ekrany LED.
miasto i ekran LED
Ekran LED można umiejscowić w pobliżu ruchliwej trasie, przy skrzyżowaniach na których kierowcy stoją na światłach, w autobusach, na stadionach i obiektach sportowych, gdzie reklamy pokazywane są podczas rozmaitego typu imprez piłkarskich czy też artystycznych. Np.: . Ekrany te są wykorzystywane nie tylko jako tablice do reklamy. Posiadają także zastosowanie jako telebimy informujące, ostrzegające, sygnalizatory uliczne. Wykorzystywane są również w czasie konferencji , targów, prezentacji jak również na giełdzie bądź wrównież (łącze)obacz przykładowe lokalizacje:
ekran w technologii LED
Ekrany LED to sprzęty o wysokiej przejrzystości wyświetlaczy, dzięki temu otrzymujemy obraz o najwyższej dokładności jak i jakości. Można na nich przedstawiać skomplikowane animacje również dowolny tekst. wyświetlacze te skonstruowane są z diod elektroluminescencyjnych. Obrazy, które obserwujemy na ekranach to kombinacje trzech barw: czerwonego, zielonego i niebieskiego, które przez nakładanie się na siebie tworzą piksele. Dzięki nim damy radę otrzymać miliony odcieni, włącznie z białym. Ekrany LED, które charakteryzują się nasyconymi odcieniami sprawdzą się zarówno na otwartej przestrzeni jak i zamkniętej. Telebimy te mają możliwość pracy przez całą dobę, w pełnym słońcu, są odporne naniesprzyjające warunki atmosferyczne są energooszczędne oraz niedrogie w eksploatacji.


Sprawdź też

Czy wielkopowierzchniowe ogłoszenia reklamowe znikną z naszych miast? Alternatywne sposoby reklamy.

baner reklamowy
Od pewnego czasu słyszy się o wprowadzeniu ustawy zabraniającej umieszczania ogromnych reklam w centrach miast. Racje brzmią na naprawdę kluczowe - psują piękno miast, przesłaniają ładne kamienice, stare miasto, są podświetlane neonowymi światłami, które nie pozwalają zasnąć mieszkańcom. Każdy płot, balustrada czy nawet przystanek zamieniają się w słupy ogłoszeniowe. Przemierzając miasto po trotuarach omijamy potykacze z ogłoszeniami lokalnych firm. Ale przedmieścia również nie wyglądają korzystniej – jadąc drogami dojazdowymi na poboczu spotkamy to samo – wolnostojące banery o różnej wielkości. Jakie inne metody reklamy zaistnieją i wyjdą na pierwszy plan gdy zupełnie usuniemy banery?

Reklamy na ekranach LED widoczne są już z dużej odległości. Na reklamach tych na ogół umieszczona jest też data, godzina, temperatura co również wabi wzrok. Na wszelakiego typu występach znacząca jest łatwość z jaką można zmontować i złożyć konstrukcję, powoduje to modułowa konstrukcja. Bilbordy robione są z tworzyw odpornych na trudne warunki atmosferyczne, zazwyczaj zrobione są z aluminium lub ocynkowanej blachy. Dzięki temu dobrze wytrzymują wpływ deszczu, śniegu, gorąca.
19-02-21 13:18:03