Menu strony

Ekran w technologii led - istotne fakty

W obecnych czasach na rynku można zauważyć coraz więcej towarów, usług, wciąż oryginalnych propozycji operatorów sieci komórkowych bądź telewizji satelitarnych. Producenci, usługodawcy chcąc dotrzeć do jak największej rzeszy potencjalnych użytkowników, reklamują się wykorzystując do tego telewizję, radio, czasopisma, internet, ekrany LED.
miasto i ekran LED
Ekran LED można umiejscowić w pobliżu ruchliwej trasie, przy skrzyżowaniach na których kierowcy stoją na światłach, w autobusach, na stadionach i obiektach sportowych, gdzie reklamy pokazywane są podczas rozmaitego typu imprez piłkarskich czy też artystycznych. Np.: . Ekrany te są wykorzystywane nie tylko jako tablice do reklamy. Posiadają także zastosowanie jako telebimy informujące, ostrzegające, sygnalizatory uliczne. Wykorzystywane są również w czasie konferencji , targów, prezentacji jak również na giełdzie bądź wrównież (przejdź do strony)obacz przykładowe lokalizacje:
ekran w technologii LED
Ekrany LED to sprzęty o wysokiej przejrzystości wyświetlaczy, dzięki temu otrzymujemy obraz o najwyższej dokładności jak i jakości. Można na nich przedstawiać skomplikowane animacje również dowolny tekst. wyświetlacze te skonstruowane są z diod elektroluminescencyjnych. Obrazy, które obserwujemy na ekranach to kombinacje trzech barw: czerwonego, zielonego i niebieskiego, które przez nakładanie się na siebie tworzą piksele. Dzięki nim damy radę otrzymać miliony odcieni, włącznie z białym. Ekrany LED, które charakteryzują się nasyconymi odcieniami sprawdzą się zarówno na otwartej przestrzeni jak i zamkniętej. Telebimy te mają możliwość pracy przez całą dobę, w pełnym słońcu, są odporne naniesprzyjające warunki atmosferyczne są energooszczędne oraz niedrogie w eksploatacji.


Sprawdź też

Reklamy outdoorowe muszą znaleźć się w każdym województwie, pod uwagę należy wziąć szczególnie miasta, jakie zamieszkuje największa liczba osób

Agencje
Bez reklamy nie byłoby interesu - nie jest to oczywiście nic odkrywczego, natomiast wciąż wielu biznesmenów o tym zapomina. Jeżeli nie rozpoczniemy współdziałania z osobą, która zna się na reklamie to możemy mieć ogromne problemy ze sprzedażą naszych dóbr czy usług.


Dziś mnóstwo osób przegląda gazetki promocyjne, strony online rozlicznych firm , a także w szczególności zwraca nacisk na reklamy, jakie zlokalizowane są przy drodze.

Reklamy na ekranach LED widoczne są już z dużej odległości. Na reklamach tych na ogół umieszczona jest też data, godzina, temperatura co również wabi wzrok. Na wszelakiego typu występach znacząca jest łatwość z jaką można zmontować i złożyć konstrukcję, powoduje to modułowa konstrukcja. Bilbordy robione są z tworzyw odpornych na trudne warunki atmosferyczne, zazwyczaj zrobione są z aluminium lub ocynkowanej blachy. Dzięki temu dobrze wytrzymują wpływ deszczu, śniegu, gorąca.
22-06-02 16:07:14