Menu strony

Nie posiadasz planu na prezenty? Gry planszowe to prawdziwy przebój - przekonaj się sam!

Posiadasz już upominki dla swoich najbliższych czy w dalszym ciągu wyszukujesz czegoś niezapomnianego czym zdołałbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? Jeśli nie masz bladego pojęcia na co się zdecydować w tym roku to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że planszówka to dobra zabawa nie jedynie dla dzieciaków, aczkolwiek głównie dla pełnoletnich.


Święta Bożego Narodzenia to najlepszy moment, by podarować grę planszową bliskiej nam osobie.


gry


samochody


Sprawdź też

Słuchowiska jako twórczy sposób na rozrywkę, a zarazem zaznajomienie się z literaturą

słuchowisko
Mała ilość czasu jest to zjawisko powszechne. W jaki sposób w tak rozpędzonym świecie znaleźć chwilę na czytanie powieści? Ciekawą alternatywą są słuchowiska. Poznajemy literaturę, a jednocześnie możemy robić inną czynność.


Nie ulega wątpliwości, iż samodzielnie czasem kłopotliwie jest wydać 100 zł na grę, niemniej jednak naprawdę jest to fantastyczna rozrywka. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w dobie komputerów i internetu w rzeczywistości ciężko odciągnąć dzieci od monitora, jednak grą planszowym się to fenomenalnie udaje. Jeżeli dopiero rozpoczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie na pewno dobrym wyborem. Jest to szlagier wśród gier, jaki każdy entuzjasta planszówek winien mieć. Gra polega na tym, że każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan oraz zarządza własnej kolonii. Celem gry jest nagromadzenie 10 punktów, które gwarantują zwycięstwo w rozgrywce. Gdy uwielbiacie czasy królów to wówczas gra Królestwo w Budowie musi przypaść Wam do gustu. Jest to błoga gra, w którą da się grać całą rodziną. Twoim zadaniem jest genialna rozbudowa, tak żebyś zapewnił wszystkim podwładnym dobrobyt.


O ile świat planszówek nie jest Ci obcy to w owym czasie Descent Wędrówki w Mroku będzie grą odpowiednią dla Ciebie. Jest to gra w jakiej przemierza się podziemia bitnymi bohaterami, a zadaniem jest zwalczenie wszelkich potworów na swej drodze.
18-01-18 09:52:58