Menu strony

Nie posiadasz planu na prezenty? Gry planszowe to prawdziwy przebój - przekonaj się sam!

Posiadasz już upominki dla swoich najbliższych czy w dalszym ciągu wyszukujesz czegoś niezapomnianego czym zdołałbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? Jeśli nie masz bladego pojęcia na co się zdecydować w tym roku to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że planszówka to dobra zabawa nie jedynie dla dzieciaków, aczkolwiek głównie dla pełnoletnich.


Święta Bożego Narodzenia to najlepszy moment, by podarować grę planszową bliskiej nam osobie.


gry


Sprawdź też

Jak szybko i bez zbędnego stresu wycenić aktywów na sprzedaż w dużym mieście?

znak
Sprzedanie apartamentu lub innych różnorodnych aktywów to sprawa tylko pozornie łatwa, której przebieg można szybko załatwić na własną rękę. Wykonanie wyceny nieruchomości jak i pomniejszych przedmiotów dla wielu osób okazuje się jednak problemem nie do pokonania.


samochody


Nie ulega wątpliwości, iż samodzielnie czasem kłopotliwie jest wydać 100 zł na grę, niemniej jednak naprawdę jest to fantastyczna rozrywka. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w dobie komputerów i internetu w rzeczywistości ciężko odciągnąć dzieci od monitora, jednak grą planszowym się to fenomenalnie udaje. Jeżeli dopiero rozpoczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie na pewno dobrym wyborem. Jest to szlagier wśród gier, jaki każdy entuzjasta planszówek winien mieć. Gra polega na tym, że każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan oraz zarządza własnej kolonii. Celem gry jest nagromadzenie 10 punktów, które gwarantują zwycięstwo w rozgrywce. Gdy uwielbiacie czasy królów to wówczas gra Królestwo w Budowie musi przypaść Wam do gustu.

Jest już nasza autorska strona internetowa (http://eurojumpleszno.pl/aktualnosci/rozpoczynamy-zapisy-na-letnie-polkolonie-na-jumpie-lato-2020/) - kliknij w ten link, poczytaj treść oraz napisz proszę swój komentarz. Będziemy wdzięczni.

Jest to błoga gra,
w którą da się grać całą rodziną. Twoim zadaniem jest genialna rozbudowa, tak żebyś zapewnił wszystkim podwładnym dobrobyt.


O ile świat planszówek nie jest Ci obcy to w owym czasie Descent Wędrówki w Mroku będzie grą odpowiednią dla Ciebie. Jest to gra w jakiej przemierza się podziemia bitnymi bohaterami, a zadaniem jest zwalczenie wszelkich potworów na swej drodze.
20-07-29 07:49:04