Menu strony

Duże spółki w dzisiejszych czasach zwykle obracają ogromnymi środkami finansowymi i z tego powodu powinny być zabezpieczone

Nieważne czy jesteśmy spółką, która buduje nowe wieżowce czy dystrybuuje odżywki - jeżeli obracamy dużym kapitałem, to powinniśmy na stałe posiadać zawartą umowę z fachowym adwokatem.


Zwykle nie dumamy o takich rzeczach, jak akty notarialne albo ewentualne wezwania do sądu.


cysterna


kancelaria adwokacka


Sprawdź też

Kiedy konieczny jest jurysta?

bezpłatna pomoc prawna
Praktycznie każdemu prędzej, czy też później w życiu może być nieodzowne wsparcie ze strony prawnika. Przypadki są przeróżne, od zwyczajnych sporów z chlebodawcą, aż po kłamliwe oskarżenia, gdzie nieodzownością będzie skuteczna obrona, by nie ponosić odpowiedzialności za cudze pomyłki.


Przypatrzmy się przeto temu zagadnieniu trochę bliżej, ażeby przekonać się, w jaki sposób współdziałać z prawnikiem, aby uzyskać odpowiednie efekty kooperacji.


Zwykle niejeden właściciel spółki po prostu zatrudnia kadrową, która czasami również jest jednocześnie księgową. Jednakże, warto zastanowić się nad podjęciem dłuższej współpracy z dobrymi prawnikami, gdyż nigdy nie można przewidzieć, co może nas spotkać. Możemy zostać pozwani przed sąd czy po prostu będziemy zawierać umowę z nowym klientem i będziemy chcieli ją sprawdzić. Tym bardziej, jeżeli umowa będzie podpisana na dużą sumę. Zamiast za każdym razem szukać prawnika lepiej mieć jedną, a dobrą kancelarię, z którą będziemy ciągle współpracować. Przy dłuższej współpracy kancelaria (Warszawa radca Marta Łubik) adwokacka zechce już nas traktować niczym najlepszego klienta, zatem od razu będziemy mogli mieć nadzieję na większe zaangażowanie ze strony jej prawników. Dodatkowo, nie będziemy musieli płacić za każdą radę oddzielnie (co generowało by zapewne większe kwoty), a po prostu będziemy płacić comiesięczny, ustalony z góry, abonament.


Będzie to wygodne dla obu stron, gdyż nie będzie powodowało tony faktur, które będziemy musieli księgować oraz przechowywać dla ewentualnej kontroli z urzędu skarbowego. Fachowa kancelaria - dalsze informacje - adwokacka będzie również umiejętnie prowadzić wszelkie nasze sprawy.
18-08-04 07:30:01