Dobre komputerowe gry

Twoje dziecko kocha gry komputerowe? To wspaniale. Granie nie tylko nie oszałamia, lecz doskonale kształtuje mózg.


Komputerowe gry to nie jedynie zło. Wprost przeciwnie, mają pozytywny wpływ na inteligencję i zdolności maluchów, czego dowodzi coraz większa ilość testów.
rap


Gry nie tylko kształtują spostrzegawczość, uczą myślenia przestrzennego oraz strategicznego, ale również wpływają na rozwój mózgu, sprawiając, iż mały gracz potrafi przeprowadzać kilka zadań równolegle. Do dziś dnia rodziciele byli na ogół trwożeni. Kupcie potomkowi PlayStation, a za chwilę będziecie mieli na głowie drażliwego nerwicowca, dajcie mu dostęp do kompa z grami, wyrośnie psychopata. Nic zadziwiającego, że z lękiem spoglądamy na to, jak nasze paroletnie już dzieciaki zaczynają grać w Wiejskie Życie lub w strzelanki.


regały w sklepie


randki


Szczęściem współcześnie okazuje się, iż to nie do końca prawdziwość. Gry przeglądarkowe mają pożądany wpływ na bystrość a także zdolności dzieciaków, co udowadnia coraz więcej badań.

Zaciekawił Cię ten tekst? Kliknij na nasz link (https://www.mroptic.pl/galanteria), tam zapewne odnajdziesz jeszcze więcej faktów na problem, który Cię zainteresował.

Jednym z najszybciej obserwowanych rezultatów grania jest usprawnienie wyobraźni przestrzennej jak też synchronizacji ruchowo-wzrokowej, zatem zdolności mózgu do bezzwłocznego refleksu. U graczy doskonale rozwija się także fantazja i zdolność do nieszablonowego myślenia.
wygląda więc na to, iż w czasie grania mózg nie tylko się nie rozleniwia, jak do dziś dnia zwykliśmy mniemać, ale przeciwnie - gry przeglądarkowe to dla mózgu coś niczym turbodoładowanie, sprawiające, że mózg wchodzi na szybsze obroty. Niektórzy badacze są nawet przekonani, iż nieprzerwany kontakt z nowiuteńkimi technologiami raptownie powiększa możliwości przetwarzania danych przez mózg.
23-07-27 13:23:04