Menu strony

Chcesz sprzedać swą firmę Zorientuj się konkretnie, ile jest warta!

Jeżeli akurat chcesz sprzedać swoją firmę, którą starałeś się jak najmocniej rozwijać przez całe lata, a jednocześnie wkładałeś w to naprawdę wiele pracy i siły, z pewnością wiesz znakomicie, jak trudno będzie Ci się z nią rozstawać.


Zazwyczaj w takich sytuacjach wielkim problemem jest cena - jak dokładnie wycenić swe przedsiębiorstwo? Sporo osób ma z tym naprawdę duży problem - szczególnie, iż, jak już wspomnieliśmy, podchodzimy bardzo emocjonalnie do tej kwestii.


Zamów konkretną wycenę!


wycena przedsiębiorstwa


Jeśli nie chcesz mocno stracić, a równocześnie dość szybko sprzedać firmę, wówczas z pewnością powinieneś dobrze przemyśleć cenę. Najlepszym pomysłem w takim wypadku zdecydowanie będzie profesjonalna wycena przedsiębiorstwa, którą warto zlecić osobie, która się porządnie na tym zna. Jeżeli fachowiec sporządzi Ci wycenę przedsiębiorstwa na piśmie, wówczas będzie to także dobry argument w różnego rodzaju negocjacjach z ewentualnymi kupującymi. Porządnie zrobiona wycena przedsiębiorstwa z pewnością Ci się przyda nie jeden raz.


Wycena w sieci


Jeżeli nie chcesz przeznaczać zbyt wiele na wycenę swego przedsiębiorstwa, wtedy możesz również zrobić sobie przybliżoną wycenę w sieci. Wówczas wycena aktywów i pasywów na pewno nie będzie aż tak porządna, jednak będziesz miał chociaż orientację, jaką cenę powinieneś dać - wtedy z pewnością będzie Ci znacznie łatwiej.


Sprawdź też

Licytacje komornicze w Tarnowskich Górach - w jakim miejscu szukać obwieszczeń aukcyjnych?

informacje
Licytacje komornicze w żadnym wypadku nie są niczym komfortowym dla osoby, która posiada długi. Sporo osób korzysta z trudnej sytuacji innych lub też - działając w intencji dłużnika - czyni wszystko by pomóc takiego typu osobie.


Wycenę w sieci możesz zrobić dosłownie za grosze, a równocześnie osiągniesz planowany efekt. Istnieją także strony internetowe, gdzie przeprowadzisz najprostszą wycenę przedsiębiorstwa właściwie za darmo.
19-06-09 07:23:06