Menu strony

Kursy, które są finansowane ze środków Unii Europejskiej mogą ponieść kwalifikacje naszych pracowników i wpłynąć pozytywnie na działanie naszej firmy

Wielu właścicieli firm rozmyśla nad tym jak poprawić efektywność pracowników i wyniki swojej firmy. Bardzo dobrym sposobem na to są różnego typu szkolenia, które podniosą kwalifikacje zatrudnionych pracowników, przyczyniając się równocześnie do sukcesu naszej działalności.

Każdy kto posiada własną firmę pragnie, żeby osiągała ona najlepsze wyniki na rynku. Najistotniejszym elementem każdej firmy są pracownicy, którzy mają wpływ na to w jaki sposób ona funkcjonuje. Zatrudnianie doświadczonych pracowników jest ważne, jednak równie ważne jest szkolenie osób, które już mają stanowisko w firmie. W dzisiejszych czasach mamy bardzo dużo możliwości, żeby uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach -
szkolimy najlepszych
Kurs magazyniera albo doradcy finansowego to najchętniej wykonywane kursy. Nie zawsze jednak zatrudnione osoby mają możliwość samodzielnego opłacenia za tego rodzaju kurs. Możemy zorganizować tego rodzaju szkolenia dla większej liczby zatrudnionych pracowników w firmie. Z pewnością będziemy mogli wtedy skorzystać z atrakcyjnych promocji na ceny szkoleń, ze względu na dużą liczbę zainteresowanych kursantów.

Sprawdź też

Współczesne techniki informatyczne umożliwiają przyszłym pracownikom pozyskanie wiedzy z zakresu bhp także w wersji online

bezpieczeństwo w pracy
Nowo zatrudniony pracownik w przedsiębiorstwie jest zobligowany do przejścia kilku stopni wtajemniczenia. Najpierw zapoznaje się z regułami, które panują w danym miejscu pracy oraz obiegiem dokumentów w biurze. Po drugie obejmuje swoje stanowisko, równocześnie wkładając do szuflad prywatne drobne przedmioty, np. ulubiony kubek do kawy. Jednak nie tylko na świeżo zatrudnionym pracowniku ciążą powinności, bo przedsiębiorca także musi dopełnić formalności połączonych z przyjęciem nowej osoby do pracy stałej.


Inwestowanie w kadry jest niezwykle ważne, wie o tym również Unia Europejska. Kiedy interesują nas szkolenia dofinansowane z UE Gdańsk bądź Katowice to miasta, w których bez problemu można skorzystać z tego rodzaju kursów. Organizuje się szkolenia dla pracowników jak również kursy, które podnoszą kwalifikacje członków naszej firmy. W ciągu ostatnich kilku lat mnóstwo osób skorzystało z takich szkoleń, były to też firmy, które zapragnęły zainwestować w swoich pracowników ze wsparciem ze środków unijnych.

Nowe plany Unii Europejskiej zakładają finansowanie kursów dla osób 50+ jak również dla tych, którzy posiadają niskie kwalifikacje. Spełnienie określonych prze UE wymagań jest niezbędne, by móc zapisać się na kurs, który jest dofinansowywany. Dzięki temu ze środków UE mogą skorzystać tylko ci pracownicy firm, którym jest to najbardziej potrzebne - ProEco One.

Pracownicy tworzą naszą firmę, więc bardzo istotne jest, żeby dbać o ich kwalifikacje. Można je podnieść organizując szkolenia lub sięgając po środki z UE, z których finansuje się szkolenia dla pracowników a także przedsiębiorców w krajach należących do UE.
20-03-05 08:18:03