Menu strony

Produkty przydatne dla promocji firmy

W ofercie znajduje się mnóstwo gadżetów, które odgrywają istotną funkcję w promocji firmy, a równocześnie są bardzo funkcjonalne. Na pewno do głowy od razu wam przychodzą długopisy. W poniższym artykule akurat miejsca im nie poświęcę, omówię za to parę innych gadżetów. Standy kartonowe to zdecydowanie praktyczne wyroby.

ulotki reklamowe
Skutecznie porządkują każdego rodzaju świstki, wpisy i inne elementy, stąd każdy zatrudniony w twoim przedsiębiorstwie powinien to mieć do dyspozycji. W ten sposób podniesiesz bardzo komfort pracy, bo każdy wie, że ludzie nieporządkiem szybko się irytują i dekoncentrują.

Czy nie sądzisz, że informacje na omawiany temat mógłbyś odnaleźć też na innym serwisie? Oczywiście, że tak - wejdź tutaj, a zobaczysz tam proponowany wpis.

W sprzedaży możesz zobaczyć wszechstronne przekładki, odpowiednie do wszystkich modeli segregatorów. Pasują zazwyczaj do standardowych formatów A4 i A5. Przekładki do segregatora możesz zażyczyć sobie w różnorakich kolorach i z dowolnymi tekstami i znakami. Zalecam na nich nakleić logo przedsiębiorstwa.

Teczki ofertowe odgrywają podobną segregującą rolę, co receptariusz MILO, lecz są istotniejsze dla reklamy firmy. Producent może zaprojektować dla przedsiębiorstwa estetyczne teczki z obrazkami na froncie i z tyłu. Teczki firmowe rozdaj swoim zatrudnionym, przez co podniesiesz ich poczucie przynależności. Warto je również dawać kontrahentom, którzy bez wątpienia docenią ten ładny i praktyczny podarunek.

Wzorniki to niezbędne gadżety dla każdego handlowca. To jasna sprawa, że pracownik sprzedający towary musi nosić ze sobą testery. Zdobądź eleganckie wzorniki - (kliknij https://www.jeger.pl/pl/402-wzorniki-farb-do-mebli) handlowe, dostosowane do twoich preferencji i do oferowanych przez twoją firmę dóbr. To znana prawda, że cieszący oko wzornik twojego sprzedawcy świadczy o pozycji marki.

Kartonowe standy to popularna metoda promocji. Da się je ustawić naprawdę w każdym miejscu i są dobrze widoczne. Wspaniale wyglądają w tle pomieszczeń, na stoiskach targowych i przy wejściach. Dobry producent segregatorów ma w ofercie duży wachlarz tych wyrobów i umożliwia dobranie wielkości i typu.. Najczęściej dostępne znajdują się tzw. X-bannery i L-bannery, nazwane w ten sposób od formy stojaka. Produkty mają różną liczbę stron, w ofercie występują 2-stronne, trzystronne i mobilne.


Sprawdź też

Konkurs Astrobot

Jeszcze do 15 marca 2013 roku uczniowie szkół gimanzjalnych mogą zgłaszać swoje pomysły na projekt kosmicznej misji badawczej, by wziąć udział w konkursie Astrobot.
21-10-30 07:01:15