Menu strony

Atrakcyjny produkt finansowy

Większa część ludzi zarabiających ma jakieś oszczędności. Zazwyczaj są one ulokowane na typowym rachunku i nie mamy z nich większych korzyści.

Słusznym wyjściem jest ulokowanie środków na lokacie.

Jeżeli absorbują Cię opisane w tym tekście tematy i masz ochotę poczytać większą ilość informacji na taki temat - kliknij tutaj.

Nie zapewnia to kokosów, lecz mamy pełne przekonanie, że wielkość się cokolwiek podwyższy. Takie poboczne finanse mogą się przydać, szczególnie że nic nas to nie kosztuje. Lokata o ciekawym oprocentowaniu umożliwia nam beztroskie odkładanie i pomnażanie naszych funduszy.

Sprawdź też

Rozwiązania na uzyskanie właściwego ubezpieczenia

ubezpieczenie komunikacyjne
Dość wiele osób ma świadomość tego, jak istotne w obecnych czasach jest wykupienie stosownego ubezpieczenia. Nie powinno nikogo zdziwić, że oferty ubezpieczycieli cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem – niezależnie od wieku konsumentów czy prowadzonego trybu życia. Większość z nas chciałoby mieć finansowe zabezpieczenie, z którego mamy szansę skorzystać na wypadek niepożądanych okoliczności.


Banki prześcigają się w ofertach nowych produktów bankowych. Aby zainicjować oszczędzanie na lokacie wystarczy oddać wniosek w BGŻ Optima. W ów sposób rozpoczynamy oszczędzanie. Jak pieniądze są nam konieczne niespodziewanie, przed terminem zakończenia lokaty, możemy anulować umowę, a środki pieniężne do nas powrócą w nie mniejszej kwocie aniżeli ta, którą wnieśliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z ulokowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, zdobędziemy naliczone od umieszczonej sumy odsetki.

pieniądze
Lokata Bezkarna to optymalna propozycja dla nowych interesantów zakładających konto indywidualne BGŻ Optima konsolidujące nadzwyczaj pewne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków bez utraty naliczonych odsetek. Zdołamy ją w każdej chwili zerwać, a zarobione odsetki i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną może otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy w BGŻ Optima i nie była posiadaczem owego konta. Jeżeli osoba nie osiągnie owego warunku, tworzona lokata jest standardową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje o lokacie bezkarnej w BGŻ Optima (o lokacie bezkarnej w BGŻ Optima).

Lokata Bezkarna jest inwestycją terminową, nieodnawialną, zakładaną w złotych polskich. Wolno założyć tylko jedną lokatę, a po jej zakończeniu, naliczone procenty są przenoszone na konto.

W wypadku zerwania lokaty przed terminem, zwracany jest kapitał, także odsetki w kwocie równej 100% kwoty odsetek naliczonych od dnia otwarcia lokaty do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych procentów zostanie pobrany podatek od profitów kapitałowych zgodnie z obowiązującymi formułami prawa. Propozycja BGŻ Optima zdecydowanie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą wiadomością dla nas, nabywców.
20-05-02 07:22:05