Elvenar, czyli gierka osadzona w realiach science fiction MMO

Gry komputerowe mają mnóstwo sympatyków. Wiele ludzi preferuje gry anime, w których są dziesiątki niepowtarzalnych postaci. Jest możliwość nauczyć się ich szczególnych ruchów. Po wspaniałym zwycięstwie podziwiamy cechy wizualne anime komponując osobistego, animowanego kompana.


Można zmienić zarysy twarzy, makijaż i ubrania, ażeby zaistniała autentyczna, jedyna w swoim rodzaju istota.
Gra


Elvenar, to osadzona w realiach fantasy gra MMO, w jakiej stając po stronie ludzi, bądź elfów, możemy stworzyć przyzwoicie prosperujące miasto, oddając się eksploracji egzotycznych krain, także handlowi z różnymi mieszkańcami krainy.

Nie czekaj oraz sprawdź zawarte tu uwagi na nasz temat (https://dontero.pl/otwarcie-i-zakonczenie-inwestycji/). To z pewnością okażą się godne Twojej uwagi dane - zwyczajnie kliknij ten link.

Fabuła gry transportuje nas do tętniącej życiem zadziwiającej krainy, w której konkurują ze sobą dwie główne rasy.


gry anime


Sprawdź też

Kupowanie online

sklep plastyczny
Jedną z rzeczy jakie zdołamy robić za pomocą internetu są zakupy. Dotyczy to sprawunków z jakiejkolwiek sfery. Zakupy online tych towarów to wielka wygoda. Mamy sposobność oglądania folderów w internecie, siedząc w komfortowym fotelu, a zadysponowane artykuły zostaną nam przyniesione do domu.


Rozpoczynając zabawę, stajemy po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na wykorzystywane technologie, odmienny wygląd budowli i jednostek, lecz również trochę odmienną filozofię rozgrywki. Istotą Elvenar jest zapewnienie naszej niewielkiej z początku osadzie dostatku i rozwinięcie jej do rozmiarów ogromnej metropolii. W tym celu jesteśmy zmuszeni dbać o produkcję surowców i pożywienia, rozwijanie wielu technologii, oraz konstruowanie potężnej armii, która zezwoli na eksplorację nowych obszarów i umożliwi nam wyższość w walce- pochłaniające gry anime.


W czasie eksploracji nowych terenów znajdziemy antyczne relikty, które niosą ze sobą masę pomocnych bonusów wspierających wytwórczość, czy zwiększenie armii. Efektowne animacje 3D w powiązaniu z wysokiej jakości grafiką wynoszą grę nad normalne wzorce produkcji przeglądarkowych.
23-05-27 07:43:06