Menu strony

Inicjacje na giełdzie - czyli, w jaki sposób odnaleźć dobrego doradcę pieniężnego

Czym jest NewConnect? Jak odnaleźć doskonałego fachowca finansowego? Tego każdej rzeczy poznasz odpowiedź odczytując nasz felieton!


Debiut na NewConnect bywa takie samiutkie jak debiut na rynku papierów wartościowych.


debiut na newconnect


Jednak charakterystyczne dla tego rynku akcji (tej rzeczy pełna nazwa to Rynek Akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie) bywa to, iż prowadzony jest poza rynkiem regulowanym, jako zamienny metoda obrotu. Jeśli nie potrzebujesz przejść inicjację na zwyczajnej rynku, zrób debiut z New Connect, przez ten proces może przeprowadzić Cię Prometeia Capital Sp.

Kliknij ten link, by zobaczyć, co inny serwis udostępnił (https://www.kalbarczyk-rzeczoznawcy.pl/wycena-mieszkania-lokalu/) na taki temat. To z pewnością również Cię zaintryguje.

z o. o. W czasie tego inicjacji, czeka Ciebie wsparcie ze strony New Connect w postaci...


Sprawdź też

Który kierunek studiów jest aktualnie bardzo ceniony w naszym kraju?

finanse
Czy wiesz, który kierunek szkoły wyższej jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych? Dotyczy on bardzo prestiżowego w Polsce zawodu - prawnika. Trzeba jednak stwierdzić, że to niezwykle rozbudowana dziedzina nauki, dlatego dzieli się na swoje specjalizacje.


Autoryzowany doradca New Connect - kim jest taka osoba? A więc autoryzowanym fachowcem bywa przedsiębiorstwo inwestycyjna lub osobnik, który przypisany jest na listę Autoryzowanych Doradców (jest zmuszona to być persona, którą jest powiązana z obrotem gospodarczym). Przykładowe sylwetki znajdzieesz tu: capital.prometeia.pl/autoryzowany-doradca-newconnect-19Persona ta (albo firma) jest zmuszone być jednocześnie główną ze stronek procesu wkładania jakiegoś typu spółki na giełdę NewConnect. Robotą doradcy bywa sporządzenie oraz zatwierdzenie dokumentów z informacjami osoby ubiegającej o włożenie do systemu.

Spodobał Ci się nasz tekst? Więc gorąco zapraszamy (https://www.workservice.pl/praca/operator-wozka-widlowego/wroclaw/) do następnych naszych newsów, które będą o zbliżonej dziedzinie.

Nad to wszystko nadzoruje inicjację emitenta, ratuje przy tej osoby obowiązkach z informacjami, oraz udziela wsparcia temu emitentowi poprzez okres najmniej dwunastu miechów po ofercie (debiucie). portal NewConnect posiada ogromną listę autoryzowanych doradców, którzy bywają rozpierzchnięci po calutkiej Polsce.


dostań się na ich stronkę internetową oraz znajdź jakąś osobę dla samego siebie oraz\a także swojej przedsiębiorstwa! Nie czekaj oraz zapoznaj się z katalogiem najwspanialszych doradców finansowych już teraz!
21-01-13 13:50:09