Menu strony

Usprawniamy obieg faktur

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań jest twierdząca na pewno oznacza to,że powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
W EFEMATIC pracują profesjonaliści, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Dzięki swojej obszernej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum 60 procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury (http://www.efematic.pl/) są zamieniane na tabele i w zależności od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu wprowadzane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z opisanego rozwiązania skorzystało już wiele korporacjinp. ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Teraz czas na Ciebie. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie martwi się przychodzącą korespondencją, a pracownicy działu księgowego zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***
Efematic
Efematic - rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.


Sprawdź też

Organizacja firmowych wyjazdów

Nowoczesne firmy chętnie organizują grupowe wyjazdy. To najlepszy sposób|najlepsza metoda na połączenie pracowników i zachęta do lepszej pracy. Organizacja firmowej imprezy jest trudna i wymaga doświadczania.
Na podstawie: Efematic
21-01-27 13:23:11