Menu strony

Jesteś kierowcą z wieloletnim stażem

Przez cały ten czas nie spowodowałeś nawet najmniejszej stłuczki, aż tu nagle pech - stałeś się uczestnikiem wypadku i co najgorsze, osobom poszkodowaną.


Sprawcą kolizji był inny kierowca, on nie odniósł żadnego uszczerbku, a Ty z licznymi obrażeniami musiałeś pójść do szpitala.


Stetoskop lekarski


certyfikacja


Sprawdź też

Ze względu na to, że w Anglii nie ma przymusu wezwania Policji do sytuacji tego typu należy spisać wszystkie informacje dotyczące uczestników wypadku

defibrylacja
Jak wynika z badań, do Wielkiej Brytanii podczas wielkiej emigracji Polaków wyjechało ponad 130 000 z nas. Od tego czasu liczba ta uległa na dodatek dużemu powiększeniu. Niektórzy czują się w tym miejscu już jak we własnym drugim domu, a posiadając obywatelstwo polskie zawsze przypadają im takie same prawa, z jakich korzystają rodowici Brytyjczycy.


W teraźniejszym czasie czeka Cię jeszcze długa rehabilitacja i zastanawiasz się, czy nie należy Ci się w związku z tym jakieś zadośćuczynienie, bo leczenie do tej pory pochłonęło już masę pieniędzy. Oczywiście, że masz do niego prawo, tym bardziej jako osoba poszkodowana w wypadku. Takie zadośćuczynienie może obejmować nie tylko zwrot kosztów leczenia.Z powodzeniem masz możliwość wystąpić także o zwrot dochodów których nie osiągnąłeś ze względu na wypadek, a także o zwrot kosztów dojazdów do lekarzy, jak również uszkodzenia auta. Na szczęście Ciebie to nie dotyczy, ale w momencie utraty zdolności do pracy w skutek kolizji miałbyś także prawo (sprawdź propozycję) domagać się renty od sprawcy.

Zrób krok do przodu oraz sprawdź co posiada praktyczna treść (https://www.winski.pl/aktualnosci.html) - znalezione na niej informacje wciągną Cię kompletnie, ponieważ są ciekawe.

Rozmyślasz, w jaki sposób wszystko przeprowadzić. To proste. Zbierz wszystkie dane sprawcy zdarzenia drogowego i zgłoś zniszczenie jego ubezpieczycielowi wraz z wnioskiem o wypłatę zadośćuczynienia. Jako poszkodowany w wypadku dokładnie zbieraj wszystkie dowody, by wykazać, jakie uszczerbki poniosłeś w związku z wypadkiem. Warto, abyś wiedział także, by jasno określić wysokość oczekiwań pieniężnych, a w późniejszym czasie skrupulatnie przedstawił wszystkie rachunki wizyt u lekarzy, cen leków i jasne że wszystkie orzeczenia lekarskie obrazujące Twoje zdrowie.


Nie można pobłażać sprawcom zdarzeń drogowych. Jedynie duże konsekwencje pieniężne i karne mogą wpłynąć na to, iż ich śmiałość na drogach chociaż troszkę osłabnie.
19-08-18 07:19:05