Menu strony

Jesteś kierowcą z wieloletnim stażem

Przez cały ten czas nie spowodowałeś nawet najmniejszej stłuczki, aż tu nagle pech - stałeś się uczestnikiem wypadku i co najgorsze, osobom poszkodowaną.


Sprawcą kolizji był inny kierowca, on nie odniósł żadnego uszczerbku, a Ty z licznymi obrażeniami musiałeś pójść do szpitala.


Stetoskop lekarski


Sprawdź też

Walka z oszustwem i nieuczciwością, czyli co możemy robić, aby nie stać się ofiarą niegodnej walki.

prawa autorskie w sieci
Niektórzy mieli ową sytuację, iż musieli stawić czoła z niektórymi fałszywymi taktykami, które dotykały w posiadaną pracę, czy też działania. Nie jest to miłe kiedy ktoś kradnie Twoje pomysły lub też kopiuje informacje, To powoduje, że trzeba walczyć i dochodzić swoich praw.


certyfikacja


W teraźniejszym czasie czeka Cię jeszcze długa rehabilitacja i zastanawiasz się, czy nie należy Ci się w związku z tym jakieś zadośćuczynienie, bo leczenie do tej pory pochłonęło już masę pieniędzy. Oczywiście, że masz do niego prawo, tym bardziej jako osoba poszkodowana w wypadku. Takie zadośćuczynienie może obejmować nie tylko zwrot kosztów leczenia.Z powodzeniem masz możliwość wystąpić także o zwrot dochodów których nie osiągnąłeś ze względu na wypadek, a także o zwrot kosztów dojazdów do lekarzy, jak również uszkodzenia auta. Na szczęście Ciebie to nie dotyczy, ale w momencie utraty zdolności do pracy w skutek kolizji miałbyś także prawo (sprawdź propozycję) domagać się renty od sprawcy. Rozmyślasz, w jaki sposób wszystko przeprowadzić. To proste. Zbierz wszystkie dane sprawcy zdarzenia drogowego i zgłoś zniszczenie jego ubezpieczycielowi wraz z wnioskiem o wypłatę zadośćuczynienia. Jako poszkodowany w wypadku dokładnie zbieraj wszystkie dowody, by wykazać, jakie uszczerbki poniosłeś w związku z wypadkiem. Warto, abyś wiedział także, by jasno określić wysokość oczekiwań pieniężnych, a w późniejszym czasie skrupulatnie przedstawił wszystkie rachunki wizyt u lekarzy, cen leków i jasne że wszystkie orzeczenia lekarskie obrazujące Twoje zdrowie.


Nie można pobłażać sprawcom zdarzeń drogowych. Jedynie duże konsekwencje pieniężne i karne mogą wpłynąć na to, iż ich śmiałość na drogach chociaż troszkę osłabnie.
18-06-16 11:12:03