Menu strony

Gdzie można wyjechać na wyjazdy motywacyjne?

Mobilizowanie podwładnych w korporacji a także tworzenie ducha załogi to szczególnie istotne cele dla każdego działu HR. Gdy ludzie są dobrze zgrani - pracują lepiej i jednocześnie przeżywają mniejszy stres i o wiele chętniej przybywają do pracy. Zapraszamy na incventive.


Sprawdź też

Programy lojalnościowe B2B

Biznes, mężczyźni
Rolą programów lojalnościowych, jak sama nazwa wskazuje, jest kreowanie i wzmacnianie relacji między dwoma uczestnikami. Najpowszechniejsze są tego rodzaju przedsięwzięcia, w których firma stara się zbudować lojalność klientów. Zazwyczaj stosowane są takie narzędzia, jak na przykład specjalne karty, dzięki którym kupujący mogą gromadzić punkty, przyznawane za systematyczne zakupy. Później takie punkty wymienia się na różne nagrody. Eksperymenty udowodniły, że dzięki takim programom klienci w rzeczywistości są bardziej zmotywowani do zakupów i lojalni wobec marki. Dlatego wiele marek realizuje takie programy, nawet gigantyczne koncerny globalne.


Istnieje bardzo dużo narzędzi, które wykorzystuje się do motywowania zespołu. Warto je znać i wiedzieć, kiedy i jak najlepiej je wykorzystać. Szczególnie weźmy pod uwagę wyjazdy integracyjne. Nie muszą to być ekskluzywne wyjazdy zagraniczne, ale naturalnie jeśli firma ma na to fundusze, warto zaproponować zespołowi coś ekstra. Modne ostatnio zrobiło się określenie „incentive”.
Tak właściwie to nic innego, jak integracja pracowników, ale połączona z pewnymi, określonymi celami biznesowymi. Mogą nimi być na przykład usprawnienie systemu komunikacji w firmie lub wytworzenie identyfikacji z firmą.

Wyjazdy motywacyjne to kosztowne narzędzie. Planowanie zajmuje mnóstwo czasu i wymaga sporych nakładów pieniężnych od przedsiębiorstwa. Trzeba mieć to na uwadze planując wykorzystać to narzędzie. Gdy mamy środki, ale brakuje nam czasu, dobrze jest zaplanowanie wyjazdu zlecić firmie zewnętrznej.

Przejdź do artykułu, który umieściliśmy pod poniższym linkiem i czytaj więcej kalkulator brutto netto wynagrodzenie na ów temat, który najwidoczniej Cię zaciekawił. Nie zwlekaj!

Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło - jak choćby „imprezy firmowe Wrocław” (przykład oferty: ), aby w odpowiedzi otrzymać długą listę agencji wyspecjalizowanych w organizacji tego typu przedsięwzięć. Obsługa podróży służbowych to zazwyczaj tylko jedna z propozycji takich firm. Dobrze jest zapoznać się z ich pełną ofertą i, jeśli tylko fundusze nam na to pozwalają, korzystać z usług zewnętrznych agencji. Umożliwia nam to zaoszczędzić czas, a przy okazji mamy gwarancję, że wszelkie akcje, które planujemy zorganizować, będą przygotowane na najwyższym poziomie.
19-06-07 10:38:10