Menu strony

Reklama na billboardach

Jednym z popularnych sposobów na przydanie klientów danej marce jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych formatach, używane na zewnątrz obiektów. Stanowią jeden z bardziej typowych elementów wyglądu dużych miast, tak jak neony. billboardy częstoposiadają lampy, co sprawia, że są czytelne także w nocy. Ten rodzaj reklamy jest bardzo skuteczny, z uwagi na wymiary.
Reklama outdoorowa
Oferowany jest przez różne agencje reklamy i inne firmy. Zapytanie „billboardy Ruda Śląska” (poznaj propozycję ) pozwala na uzyskanie kilku rezultatów z tego miasta, na temat opcji zamówienia rodzaju reklamy. Analogiczne sprawa wygląda w sytuacji zapytania „billboardy Dąbrowa Górnicza”. W tej drugiej sytuacji rezultatów z witryn jest jeszcze mniej.

Sprawdź też

Telebim to najwspanialsza opcja do wyboru

telebim
Gdy pragniemy umieścić naszą reklamę na zewnątrz, to chcemy aby była ona właściwie dostrzegalna, żeby obraz okazał się jasny, żeby przemieniał się co pewną liczbę minut. Idealnie do takiego projektu nadaje się telebim, który wyświetlabarwne obrazy oraz na dodatek ruchome, a jak wiadomo to właśnie najlepiej przyciąga spojrzenia kierowców oraz powoduje, że są oni potencjalnymi klientami.


Kwestie sporne Jako że reklama na billboardach jest wielkoformatowa, a z tego wynika bardzo rzucająca się w oczy, nierzadko staje się przyczyną sporów i kontrowersji. Dobrym przykładem mogą być ogromne bannery na wrocławskim rynku. Część z nich przykrywa całe fasady stylowych budynków, znacznie wpływając na wizerunek tej okolicy. Podobnie w innych większych miastach. „billboardy Częstochowa” to fraza ciesząca się dużym zainteresowaniem w sieci. Podobnie wygląda kwestia z Płockiem – „billboardy Płock” daje podobną liczbę rezultatów. Inną sprawą sporną niejednokrotnie jest treść billboardów. Nierzadko pojawia się w nich spory element nagości, c(ciąg dalszy tego materiału> www.winski.pl/)sporye wywoływać zgorszenie. Spory może zatem wywołySpory (ciąg dalszy tego materiału> winski.pl/spory-o-domeny-internetowe.html)zarówno lokalizacja reklamy, jak i jej treść.

Kto na billboard W ten sposób reklamują się bardzo różne przedsiębiorstwa i nie tylko. Zdarza się tak, że olbrzymie billboardy używane są w kampaniach wyborczych. Poza tym w większości przypadków widzi się reklamy sieciowych sklepów z ubraniami. Poza tym tym sposobem robi się zapowiedzi filmowe, czyli na billboardach umieszcza się plakat filmu, granego akurat w kinie. Poza tym na billboardzie zawrzeć zasadniczo wszystko, od karmy dla kotów aż po leki na ból głowy. O powodzeniu i popularności tej metody świadczyć może częstotliwość wyszukiwania w wyszukiwarki internetowe frazy „billboard Częstochowa”.
Na podstawie: Billboardy reklama
20-03-03 12:11:09